Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość synowa tesciowa

podrywaja tesciowa a mnie nie?!

Polecane posty

Gość synowa tesciowa

kurcze zastanawiam sie co sie dzieje z facetami... mam tesciowa (50l) niezbyt piekna choc zadbana,przy kosci przy wzroscie 165 -80 kg i ona ciagle mi sie zwierza jak to ja klienci podrywaja, przynosza czekoladki, zapraszaja na kawe itp;/ ja jestem mloda 23l, atrakcyjna (nie chwalac sie), zgrabna 172-60kg i jakos mi sie takie propozycje nie trafiaja;/ nie to ze potrzebuje takich ofert ale jakos w glowie mi sie nie miesci ze ja podrywaja a mnie jakos niekoniecznie;/ bo czasem miloby bylo uslyszec cos milego nie tylko od meza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaboł
A widziałaś tych facetów?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synowa tesciowa
nie widzialam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzysz w to co ta baba gada
stara prukwa chce sie dowartościować i opowiada Ci bajki a ty w nie wierzysz ? moja teściowa też opowiadała że jej teściowa była przkonana że koledzy jej syna myślą że ona jest jego żoną.....syn miał wtedy 27 a jego matka 49..... ona aż puchła z dumy jak niby goście myśleli że jest żoną męża.... poza tym skoro te komplementy i prezenciki towarzyszą jej pracy....to nalezy się zastanowić czy przypadkiem to nie jest raczej forma wazeliniarstwa i próba przekupstwa.... jak idziesz do urzędu załatwić trudną sprawę to nawej najbrzydszej urzędniczce powiesz że wygląda olśniewająco ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synowa tesciowa
ale ona pracuje na stacji benzynowej wiec jakie tu przekupstwo?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzysz w to co ta baba gada
tfu miałam napisać: "ona aż puchła z dumy jak niby goście myśleli że jest żoną swojego synka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synowa tesciowa
i tak zrozumialam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe skąd ja to znam moja babcia też miała takie jazdy opowiadała nam zawsze jak to ona miała największe powodzenie z całej wsi a moja mama jak to ona w moim wieku była chudsza ode mnie o 100 razy figurę ponoć miała do pozazdroszczenia wszyscy za nią latali oglądali się tylko że jakoś ani jednej fotki z tego okresu nie pokazała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzysz w to co ta baba gada
eee to takie nic nie znaczące gadanie zresztą nie wiesz jak ona się tam zachowuje, moze sama kokietuje i robi miny a faceci widząc że babsztyl stroszy piórka na to odpowiadają nigdy nie widziałaś baby w wieku średnim która desperacko robi wszystko by zostać zauważoną ? ja widuję takie codziennie wiesz Twoja teściowa może umieć się umalować, uczesać, dobrać ciuchy i kolory.....ale nie uwierzę by nie wyglądała na swój wiek, bo makijaż, fryzjer może uczynić cuda....ale owiędłej z czasem cery nic nie zamaskuje, zresztą jak dla mnie ona z 80 kiloma wagi to zbyt atrakcyjna to ona nie jest...musi wyglądać masywna jak w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synowa tesciowa
ale ona sie nie robi na 20... wyglada na swoje 50l zreszta tak tez sie ubiera... maluje sie dla mnie tak srednio (naturalny make up) i owszem tylek ma jak szafa trzydrzwiowa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i mamy wytłumaczenie fenomenu kafeteryjnych samotnych mamusiek po 40stce co to niby mają taaaaaakie zajebiste powodzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazwij ją tasia
moja mama jest po 40...juz nawet blizej 50...na swoje lata nie wyglada (i nigdy nie wygladała...wszyscy zawsze mysleli ze jest mlodsza)... w pracy klienci przynoszą jej czekoladki, jakies inne prezenciki raz nawet jakis facet poszedł jej specjalnie kupić order uśmiechu (powaznie mowie)..dodam,ze nie pracuje w zadnym urzedzie wiec na pewno nie jest to wazeliniarstwo i nie stroszy piórek do klientów.... swoja prace poprostu wykonuje sumiennie przy czym jest dla wszystkich miła, życzliwa i zawsze uśmiechnięta...klienci ją chwalą (nie tylko faceci ale też kobiety).... Takze czasem to nie zależy od wyglądu, wieku czy figury a od charakteru...być moze ludzie cenią ją za charakter a ona to sobie opatrznie interpretuje i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synowa tesciowa
no moze i masz racje bo jak widzialam ja w akcji z sasiadem i to przy tesciu bylo to pomyslalam co za kretynka;/ oczka maslane i w dupe mu lazla ze az szok;/ ja sie tak niestety nie zachowuje bo majac meza nie musze flirtowac z innymi i to w obecnosci meza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×