Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marunk

szukam fajnej dziewczyny do popisania o seksie i wgl

Polecane posty

Gość marunk

Jesli jest tu jakas normalną dziewczyna ktora lubi popisac czasem o seksie i o różnych sprawach to prosze pisac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marunk
Wiesz wolałbym przez tel;) Łatwiejszy kontakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o rozmowy telefoniczne, to odpada, smsy bardziej. ;) Ale nie podam tu numeru, żeby jacyś inni popaprańcy później nie pisali i nie dzwonili. A na gg jestem praktycznie non stop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marunk
No mi tez chodzi o sms-y;) Jesli chcesz mój nr to jest tu taki temat''hot zdjecie'':) Wejdz tam i wez mój nr no i napisz;) Ale bardzo bym prosił nie oglądaj zdjęcia które tam jest ok?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marunk
No i jak masz ten nr?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera w pomaranczach
przeciez juz gadalismy 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marunk
Dlaczego nie chcesz napisać na komórkę? Chodzi o te zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też. Ogólnie staram się nie dawać obcym swojej komórki, bo miałam podobną sytuację, która skończyła się sądem. :P poza tym mam chłopaka, a ten mógłby być trochę zazdrosny. Co Ci przeszkadza napisać na gg.? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marunk
No troche przeszkadza jednak...bo nie moge za bardzo pisac na gg niestety:( A przez tel jest łatwiejszy kontakt...mój nr masz wiec napisz prosze:) A czemu sądem? Co sie takiego stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet nie wiem jak po numerze namierzył mój adres, zaczął nękać, "molestować", obserwować mnie, chodzić za mną, chciał "kontaktu fizycznego", jeśli wiesz, o czym mówię. A w jakiej sieci jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiecie jak się bałam tego świra... :| Ale już jest ok, dlatego nie chcę, by takie coś się więcej powtórzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego kolezanko nie szuka sie znajomych po necie:) wspolczuje... ten swiat jest zakrecony i niestety tego typu zakreconych jest wiecej.... ja bym ich pokastrowal jak to byla mowa ostatnio ale oczywiscie wazniejsze sa humanitarne metody... i takie szumowiny zyja za nasze pieniadze w pierdlu jak w lokalu.... lub hotelu... to jest obledne Polska niema sie co dziwic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sredniowiecze to byl piekny okres prawa:) ja bym wrocil do tego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac ze rozgarnieta dziolcha z ciebie do tego masz chlopaka:) wiec po co pytam sie odpowiadalas na to ogloszenie:)? jak mozna zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czorny1
matko jacy wy ludzie jestescie pojebani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
? o co ci lotto? o to zebysmy kastrowali pedolifi? tego typu kurestwo tzreba tlamsic jak sie da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha i cos ten pan/i umilkl/a jak powiedzialas o tym sadzie i kastracji hahah wystraszylas biedaka/biedaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czorny1
nie no co do pedofili macie racje po prostu chodzi mi o te podaweanie nr komorek obcym ludziom w internecie jakies świntuszenie ja pierdole ludzie wyjdźcie do ludzi zabawcie sie a nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tym tez sie zgadzam... bez sensu ... po to jest forumzeby gadac... a nie szukac ch.... wie czego... a tu pelno takich ogloszen koniobijcow... przeca i tak dolkadnie nie wiesz czy siedzi tam np adas 17 lat czy w rzeczywistosci jest to staszek 47 pedzio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny kolega... ja bym mu powiedzial to i owo... w sumie na slowach by sie nie skonczylo.... po tym co ci zrobil i jakie tego byly konsekwencje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolega dostał kuratora (miał 16 lat, gdy robił żart). Dlatego nie podaje numeru komórki obcym i zakazuje to robić innym. Bo nie wiadomo, na kogo się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i takie postepowania pochwalamy:D!!!!! 16 lat glupi wiek oj co sie wtedy robilo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×