Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
gupik

Brak okresu juz 9 dni po terminie

Polecane posty

Tak jak w temacie Nie mam żadnych objawów typowych dla ciąży ani dla okresu. Trochę przed planowanym dniem krwawienia byłam chora ale żadnych leków nie przyjmowałam samo przeszło. czy po samym śluzie można wywnioskować ciąże ?? jaki powinien być jeśli w niej nie jestem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosannnnka
a masz w ogóle powody,żeby sądzić,że to może być ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak współżyje regularnie używamy tylko prezerwatyw i stosunek przerywany. Nigdy nie doszło do pęknięcia gumki ani przedwczesnego wytrysku itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie zrobisz testu sprawa sie wyjasni,a nie pytasz dziewczyny jakby byly lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test zrobiony dziś już mam 12 dzień bez okresu test negatywny (idealnie jedna kreska) Chyba nie powinien się mylić w tyle dni od spodziewanej miesiączki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladalam program ,ze dziewczyna w stanach robila 8 testow i wszystkie byly negatywne ,a w ciazy byla i to wysokiej.Nie wiem czemu ,ale zdarza sie rzadko,ze nie wykrywa nawet test.Najpewniejsze jest badanie krwi bhcg wtedy wszystko wyjdzie ,ktory tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virgeeeeeen56
Jejku , nie bój się :* ! Ja miałam takiego bzika na punkcie ciąży . W ciągu 3 miesięcy zrobiłam 7 testów ciążowych . Wszystkie negatywne i nie byłam :* Nie myśl tyle o okresie to szybciej się pojawi . Odpręż się, odpocznij :) :* !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudonim dla mnie
Mi okres spoznil sie kiedys 23 dni bylam zszokowana gdyz zawsze mialam w terminie. zrobilam dwie proby ciazowe i negatywne obie. wkoncu dostalam okresu. dodam ze wcale mnie to nieuspokoilo poniewaz ani testy nie dadza ci 100% pewnosci ani fakt ze masz miesiaczke. najlepiej udac sie do lekarza. czytalam kiedys ze kobieta raz w roku moze przejsc cykl bezowulacyjny i wtedy nie ma krwawienia, ale kazda kobitka jest inna wiec nie wiem jak to jest teraz z Toba. najlepiej isc do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provokejszyn jak nic
mi sie raz spo\znil o caly cykl,.nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsgsdfgd
ja juz od 2 cykli nie mam @ i jestem w ciazy :P tez myslalam na poczatku ze moze cykl owulacyjny no coz... lepej wybierz sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy mają ponad 99% skutecznosci wiec wiesz, mylą się dość rzadko. idz do lekarza, niech Ci da cos na wywołanie okresu. a przy cyklach bezowulacyjnych tez się miesiączkuje. najwyżej trochę słabiej. a dziewczyny w stanach sa głupie. wystarczy popatrzec na ten program co to nie wiedziały o ciąży aż urodziły. nie wyobrażam sobie czegos takiego, trzeba byc debilem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vześ mam pytanie dlokres spóźnia mi sie jusz 10 dzień, mam chwilami lekie skurcze macicy.zrobiłam test ciażowy dziś rano i jedna kreska wyszła bardzo intensywna ,a druga trocha mniej.czy to możliwe ze moge być w ciaży.Dodam jeszcze ze piersi mam nabrzmiałe i pszy dotyku czuje jaby zaraz miało wylecieć mleko takie jakby preżenie pszy dotyku. Może ktróraś z pań tak mniała ,prosze o popoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro są 2 kreski to jest ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli druga kreska jest widoczna to raczej ciaza. Najlepiej powtórz test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, a jeśli mam 8 dni spóźnienia test pokazał 4 dni temu jedna kreskę (test robiony po poludniu) mam skurcze podbrzusza i mega bolesnych piersi? Kiedy powtarzać test? Czy tamten wynik był wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba powtórzyć test. Jesli cykl się wydłuża to może byc cykl bezowulacyjny lub moze to byc ciaza niekiedy testy nie wykrywają ciąży zalezy od stężenia bthcg moja kol w 47 dc testy negatywne a byla w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam tylko że 9.09 w dniu przewidywanej owulacji miałam silny skurcz podbrzusza nigdy nie miałam takiego bólu, nagły silny kilkuminutowy. Teraz mam wrażenie że za chwilę dostanę, ale nic z tego zamiast okresu mam mleczny śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja też nie mam miesiączki już 10dzien

I robiłem test i jedna dużo widoczna a druga sabiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc345

Spóźnia mi się okres osiem dni w którym dniu zrobić test ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Od razu. Ja robiłam w dniu spodziewanej miesiączki i to nie z porannego moczu a i tak pokazał ciąże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam dzisiaj test i wyszedł negatywny. Miesiączka spóźnia mi się 9 dni. Jak nie dostanę w weekend to powtórzę w poniedziałek lub pójdę na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie okres kedys spoznil  2 tyg przez stres. jesli nie bylo zadnych sytuacji niepokojacych to czym sie martwisz? btw. kalendarzyki nie sa w 100% skuteczne, lepiej wyprobuj np tester afrodyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×