Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomaranczaaaa

dlaczego on nie robi mi minetki?

Polecane posty

Gość pomaranczaaaa

jestem z moim chlopakiem rok czasu... kochamy sie czesto i nasz seks jest rewelacyjny, meczy mnie jednak pytanie dlaczego on nigdy nie zrobil mi minetki? jest mi ztego powodu czesto smutno, wstydze sie jednak porozmawiac znim o tym, jakos mi glupio...sadze ze on sie brzydzi... :( ma ktoras z was podobny problem? a moze jakis facet powie mi dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namiętny gość
bo się nie zna i nie wie co dobre! Wiele traci, Ty też, niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczaaaa
tak robie....raz w tygodniu minimumi zawsze jak sie wtedy "bawimy" on tylko zadowala mnie rekami.... nigdy nie zrobil mi minetki :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczaaaa
tak- oczywiscie ze myje- dbam o higiene i to wlasnie nie o to chodzi...no i oczywiscie zarosnieta nie jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bardzo mu się dziwię ,jak można czyściutkiej i pachnącej muszelki nie chciec lizać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do mojego mówię, żeby też mi zrobił lachę i robi, albo się zakładamy o coś i stawką jest laska-on mi minetkę jak wygram, jak przegram ja jemu laseczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aburabi
mi dziewczyna nie chce laski robić, więc może jakoś to pogodzimy z Twoim "problemem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczaaaa
hmmm a nawet niewiem czy robil to ktorejs dziewczynie wczesniej....moze i nie..-a moze robil i ma zle doswiadczenia? no kurcze niewiem jaki moze byc tego powod, widze jednak po nim ze ma wielkie opory... niby mowil nie raz ze sprobuje mi sie odwdzieczyc- ale nigdy nie przelamal sie by to zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczaaaa
hmmm a nawet niewiem czy robil to ktorejs dziewczynie wczesniej....moze i nie..-a moze robil i ma zle doswiadczenia? no kurcze niewiem jaki moze byc tego powod, widze jednak po nim ze ma wielkie opory... niby mowil nie raz ze sprobuje mi sie odwdzieczyc- ale nigdy nie przelamal sie by to zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczaaaa
ma ktoras z was jeszcze taki problem? a moze jakis facet powie mi jaki moze byc powod jego zachowania? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Audżelikaa_
z tego co zauważyłam nie wszyscy faceci robią minetki...mnie też zdażało sie ze ja zrobilam loda, a on nie chciał ( nie stały partner). kiedys z kims o tym rozmawialam i powiedzial ze jesli facet nie chce zrobic minetki, bo jest to dla niego zbyt zobowiazujace...nie rozumiem dlaczego... zbyt osobiste... hmm... a my lody mamy robic tak?ehh...z tymi facetami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość are you ficking kidding me?
Ja mam dla ciebie pomysł! Jak będzie spał weź mu przyłóż cipeczke do twarzy jak sie obudzi i zobaczy że warto to napewno to zrobi ... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczaaaa
a moze byc powod tego taki ze nie podoba mu sie moja "myszka' i dlatego tak jest? ;( mam tzw motylka i moze jego to po prostu obrzydza? :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kondomik
nie pamiętam już zbytnio jak to u mnie z tym było, ale całkiem możliwe, że ma opory w związku z tym, że nie robił tego a to przecież miód malinka, smaczniusie soczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczaaaa
to taki wyglad "myszki" ze ma sie wieksze wargi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kondomik
a może podczas zbliżenia poprostu rękoma nakieruj jego głowę na cel, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczaaaa
nie raz bylismy ustawieni w pozycji 69...byl blisko..ale jednak nie zrobil mi minetki...zawsze tylko palcami...:(((( widze ze jakos sie brzydzi...ale o swoje przyjemnosci to sie prosi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci nie robią minetki czasem bo: -nigdy wcześniej tego nie robili i boją się spróbować -brzydzą się -mieli wcześniejsze niemiłe doświadczenia -nie mają pojęcia że kobieta też oczekuje odwdzięczenia się -boją się to robić bo nie wiedzą czy ona będzie zadowolona z propozycji albo czy w ogóle uda im się zadowolić ją -są egoistami uważającymi że lody tak mineta już nie -nie czują potrzeby lizania tam, nie podnieca ich myśl lizania łechtaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zachęcić faceta do minety? wciągnąć go pod prysznic lub do wanny będąc w czarnym gorsecie i szpilkach i tam zacząć zabawę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczaaaa
dla mnie wydaje sie to oczywiste ze jak ja zadowalam go oralnie no to ja tez oczekuje tego od niego...gdyby to bym raz czy dwa...ale tyle czasu? chyba musze zapytac Go wprost...chociaz latwe to nie bedzie...bo mi glupio jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczaaaa
pimpom..... a czy rozmawialas kiedys o tym ze swoim facetem? on cos mowil na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektorzy uwazaja ze robienie
minety jest "niemeskie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwię się wam obu że nie spytałyście się swoich facetów dlaczego nie chcą wam robić minet....jedno proste pytanie wyjaśniłoby wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczaaaa
w poprzednich zwiazkach nie mialam takiego problemu...nie rozumiem wlasnie czemu on tak ma.. jakos wstydze sie Go zapytac o to...ale chyba nie ma innego wyjscia... boje sie uslyszec odpowiedzi...ze on sie brzydzi....i to chyba blokuje mnie przed tym pytaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryjeta
Mój mąż tez mi nigdy minetki nie zrobił. I nie, nie śmierdzi mi pipa, jest zawsze elegancko umyta i nie zadna tam zarośnięta. Mój ex zawsze sobie chwalił :P Po prostu jakoś nie ma ochoty, nie lubi, nie chce - nie wiem. Też sie jakos specjalnie nie dziwię, bo nie wydaje mi się to jakos szczególnie apetyczne, wylizywac komuś sluz z pochwy. Ja mu wczesniej czasem robiłam loda, ale szcerze mówiąc też odrzuca mnie ta konsystencja, więc jak zobaczyłam, że na minetę nie mam co liczyć, to przestałam robic lody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×