Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asteriii

rzucanie palenia! POMOCY!!!

Polecane posty

Gość asteriii

witam.. mam 25 lat i pale papierosy juz jakies 7 lat jak nie i wiecej... zaczelam wczesnie to fakt... poczatki byly oczywiscie dla szpanu bo wtedy byla tzw "moda na palenie". palilam po kilka papierosow a z roku na rok coraz wiecej... przez ostatnie 3 lata to palilam nawet po 2 paczki na dzien bo nawet w pracy moglam.... w domu wszyscy pala, znajomi wszyscy praktycznie pala wiec nikt mi nie marudzi nie pal tu, czy ze smierdzi... kasy na fajki tez mi nigdy nie brakowalo i nigdy sobie nie zalowalam na nie. poprostu lubie palic choc wiem ze nie powinnam.. CHCE PRZESTAC!!! nie chce juz palic i tutaj wlasnie potrzebuje Waszej pomocy bo nie wiem jak mam sie motywowac!!! nawet to ze u mojej kochanej mamy miesiac temu zostal wykryty nowotwor pluc mnie nie przekonuje... chcialabym przestac ale bez motywacji nie dam sobie rady! nie wytrzymam dnia! prosze o rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co chcesz przestać?
zastanów się czy warto wiesz jak działa system emerytalny? płacisz składki z których sa emerytury pokolenia twoich rodziców, twoja emerytura będzie ze składek pokolenia twoich dzieci więc się zastanów jak bedziesz palic to szybciej umrzesz i nie będziesz obciążeniem dla swoich dzieci, zastanow się czy warto obciażac swoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucaj powoli, sama nie pale (tak wiec nei mam okazji rzucac ;)), ale wspomagaj sie roznymi antynikotynowymi srodkami + tabletki ziolowe uspokajajace + duzo ruchu i uważaj na jedzenie. codziennie o papieros mniej. motywacja? musisz już jakąs miec skoro chcesz rzucic... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 30 dni jestem na epapierosach. Wcześniej wypalałem ok półtorej paczki dziennie. Od miesiąca nie zapalilem zwykłego papierosa, pomimo, że byłem naprawdę mocno uzależniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w domu tego epapierosa ale nie moge dostosowac wkladow bo jedne za mocne jedne za slabe.... no i ta fajka tak smiesznie piszczy i mnie denerwuje... motywacji jako takiej nie mam i nie potrafie sobie powiedziec od jutra nie pale!! bo niby po co... na kasie tego nie odczuwam i nigdy mi nie brakowalo na fajki, zdrowie moze troszke... najbardziej to przejelam sie tym ze mama zachorowala i to co ja teraz przezywam w zwiazku z tym... nie chcialabym zeby moje dzieci ktore kiedys bede miala przezywaly to co ja teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze wypowiedza sie osoby ktore rzucily badz rzucaja palenie. Co Was zmotywowalo? jak przychodzi chec na papierosa o czym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka lat temu próbowałem rzucic palenie z marszu. Trzy dni głodu nikotynowego przetrwałem, ale na 4 dzień zalatwiło mnie uzależnienie psychiczne (odruch palenia). Epapierosy zaspakajają zarówno głód nikotynowy jak i potrzebę zaciągania się choć doznania nie są tak intensywne jak przy zwyklym paleniu no i oczywiście, jak sama piszesz, wciąż są jakieś problemy techniczne bo to w końcu nowy i niedoskonały produkt. Sam widziałem jak papierosy zabiły mojego ojca i teraz zabijają mojego teścia. Mnie motywacji nie brakuje. Po prostu zdołałem przekonać siebie, że epalenie mi wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon_ a jak z apetytem i podjadaniem? zmienilo sie cos? troszke sie obawiam ze przybiore kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łaknienie się specjalnie nie zwiększyło. :) Epapieros, podobnie jak zwykłe papierosy hamuje uczcucie glodu, choć może odrobinę mniej. Ale mamy lato, więc więcej się ruszam. Zawsze miałem raczej problemy z niedowagą. ;) Nie wiem jakie epapierosy kupilaś, ale spróbuj posiedzieć trochę na tym forum: http://www.papierosyforum.pl/ Na początek trzeba zinwestować w dobry sprzęt, bo na rynku jest sporo epapierosowego chłamu, który może Cię jedynie zniechęcić. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam epapierosa na targach ktore odbyly sie w moim miescie razem z wykladem na jego temat.. od firmy moonlight. cena tez nie byla najnizsza wiec sprzet powinien byc ok... poszukam czegos na tym forum ktore mi podales moze bardziej sie przekonam do tego epapierosa... dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiunia878888
Ja rzucalam palenie kilka razy na ok pol roku i znow powracalam. Teraz powiedzialam sobie definitywnie koniec. Ciezko przeszlam przez pierwsze dni, zwlaszcza jak ze znajomymi wypilismy sobie po piwku. Jak zachce mi sie papierosa to ide poskakac na skakance -naprawde mi pomaga. Mam nadzieje ze Tobie rowniez w jakies sposob sie uda. Chcialam jeszcze dodac ze kiedys probowalam gum do zucia nicorette. Po jednej gumie trafilam do szpitala z powaznym zatruciem ogranizmu, leczylam sie 3 dni i nigdy wiecej nie sprobowalam tego swinstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z epapierosami też trzeba uważać. Osoby, które paliły mało i okazyjnie absolutnie nie powinny po nie sięgać. Nikotyna zawarta w epapierosowych liquidach jest dobrze przyswajana przez organizm. O ile organizm "zatwardziałego" palacza dobrze toleruje takie dawki nikotyny, to osoby do niej nie przywczajone teoretycznie, w skrajnych pryzpadkach mogą ulec nawet zatruciu. Przypuszczam, że z Nicorette jest podobnie. Trzeba uważać, żeby nie przedawkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E-Papierosy Joye
E-papieros to urządzenie elektroniczne przeznaczone dla osób palących zwykłe papierosy, dzięki któremu możliwe jest zerwanie z nałogiem i stopniowe odzwyczajanie organizmu od potrzeby dostarczania do niego nikotyny, od której jest on uzależniony. Dzieje się to dzięki możliwości obniżania ilości nikotyny (do 0 poziomu) którą w postaci płynów (E-liquid) zakraplamy e-papierosa. Na czym polega proces e-palenia ? Palenie elektronicznego papierosa daje te same, jeśli nie lepsze efekty niż w przypadku tych normalnych. Dzieje się tak dlatego, iż płyn, którym zakraplamy wkład w e-papierosie zostaje w nim odparowany, dzięki czemu do organizmu dostarczana jest nikotyna pod czystą postacią, wraz z aromatem smakowym, a wydychamy nie dym, lecz parę wodną, która jest bezwonna i nieszkodliwa dla naszego otoczenia, oraz osób w nim przebywających. Zachęcam do spróbowania i przekonania się że jest to najlepszy sposób na rzucenie palenia nie rezygnując z przyjemności jaką daje zwykłe palenie. Dodatkowo e-palenie jest tańsze nawet o 80% w porównaniu z kupowaniem zwykłych papierosów więc warto zainwestować i przestać się truć http://epapierosyjoye.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollala235
recepty na udane rozstanie się z nałogiem nie mam, wydaje mi się jednak że dość dobrze sprawdzają się tablice motywacyjne i zadbanie o to, by cały czas coś robić (pod warunkiem że dana aktywność nie jest w jakimś stopniu powiązana z wcześniejszym nałogiem - przykładem przerwa na papierosa w trakcie jakiejś pracy) __________________ http://rzucaniepalenia.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kudzu root o po nałogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nalogow.com taka strona portalu i ja dzieki nim nie pale 17 m-cy :) zobacz na te strone..mie pomogl TABEX.w/g nie ma nic lepszego i silna wola .mam ponad 7000zl w suchym i nie smierdze!!!palilam 37lat,a moze i 38 ") POZODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie najskuteczniejszą metodą jest program www.allen-carr.pl/ rzucałam już na różne sposoby i pomimo chęci brak silnej woli. Lekarstwa i teog typu sprawy nie pomagały. Allen Carr stanął na wysokości zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz dobrego sposobu na rzucanie palenia - dobrego i skutecznego, to polecam Ci poszukać na http://antyfajka.pl - sposoby są darmowe. Jest też opis wszystkich popularnych metod rzucania palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudzu
spróbuj zażywać Kudzu, taka sproszkowana roślina, która wspomaga rzucanie alkoholu i papierosów, stabilizuje emocje i korzystnie wpływa na układ nerwowy, do kupienia w każdej aptece i w większości sklepów ze zdrową żywnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie tabakę może? Też tytoń, nie będzie sensacji ze względu na uzależnienie dzięki temu. Tak mi się wydaje. Ja paliłam, ale zaczynałam i stwierdziłam, NIE, fajki śmierdzą, brzydko wygląda jak kobieta pali to świństwo. No i mój mężczyzna mi zakazał :D Przy znajomych jak palili wciągałam sobie troszkę tabaki i już mnie nie ciągnie. Dziwne, że wcześniej nie doszłaś do wniosku, żeby rzucić. ZRÓB TO! RZUĆ CHOĆBY NIE WIEM CO :) ew. może przejdź na e-papierosa? chociaż nie wiem czy to nie jest gorsza chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sobie spróbować nagrań hipnotycznych http://hipnosencja.pl jest nagranie hipnoza do rzucania palenia. Jest niedrogie, około 40 zł. Jak nie zadziała, to oddają wszystkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej rzucic palenie za pomoca metody www.allen-carr.pl . Są naprawdę bardzo dobrzy. WIedza jak pozbyc sie nalogu. warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena 01
Wystarczy uwierzyć i odmawiać Zdrowaś Maryjo łaskiś pełna Pan z tobą błogosławionaś ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota twojego Jezus. Tylko to, a wtedy nie chce się palić. Kto mądry spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena 01
10 Zdrowaś Maryjo powinno wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie palę jedenasty dzień a paliłem ponad 20 lat. Już wiem że nigdy więcej nie zapalę papierosa . Polecam książkę Allena Carra. Bardzo pomaga ale trzeba naprawdę chcieć się uwolnić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×