Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaktouWasbyło

OŚWIADCZYNY po jakim czasie ?

Polecane posty

Gość jaktouWasbyło

Witam, mam pytanie do Pań, po jakim czasie partner Wam się oświadczył? Znamy się z moim chłopakiem od 7 lat , od 4,5roku mieszkamy razem. Niestety o ślubie nie było z jego strony jeszcze żadnej rozmowy. Po jakim czasie Wasi mężczyzni poprosili Was o rękę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdziagwa ;)
po pol roku powiedzial ze nie wyobraza sobie zycia bezemnie i ze chce zbeym byla jego zona potem rozmawialismy o tym pytal co ja o tym mysle czy jestem gotowa juz na slub i rok po zapoznaniu byly zareczyny a po kolejnym roku slub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaaa33
Mój już chciał po pół roku znajomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po roku znajomości. Mieszkaliśmy 3 miesiąc razem i razem zdecydowaliśmy że chcemy się pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszym przypadku oświadczył się po 1,5 roku bycia razem, obecny oświadczył sie po 10 m-cach, za rok planujemy slub,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktouWasbyło
Ostatnio byliśmy na weselu u jego dobrego kolegi, nowożeńcy szczęśliwi oznajmiali jak to się poznali, panna młoda opowiedała jak to po roku jej mążjej się oświadczył itd itp, niedługo znowu wybieramy się na wesele do znajomych są razem niecałe 2lata. Leci 5 rok , a ten mój buc nic , zaczyna mnie to coraz bardziej smucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycie na kocia jest bardzo wygodne z jednej strony, nie jestescie zwiazani zadnym papierkiem. Niektorzy sadza, ze milosc prawdziwa nie potrzebuje oglaszania sie przed Bogiem. Ale wiem sama ze swojego doswiadczenia ze takie zycie meczy bardzo. Bo nie wiesz jakie zamiary ma Twoj partner wobec Ciebie. Nie wiez do konca czy to wlasciwie Ty jestes ta jedyna...Nasi faceci wola byc wolni i zachiowywac sie beztrosko ale moze kiedys dorsną, kto wie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawa-agawa
poznalismy sie 22 stycznia tego roku, oswiadczyl mi sie 3 czerwca tego roku, no i koleja rzeczy na 22 pazdziernika tego roku mamy zaplanowany slub:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdziagwa ;)
duzo zalezy od wieku w ktorym partnerzy sie poznali wiaodmo ze jak kts ma 18-19 lat nie podejmie w ciagu roku decyzji o slubie wiek tez ma znaczenie w przypakdu doswiadczenia mloda osoba moze jest zauroczona slepo zakochana ale ciekzo jej stwierdzi ze ta/ten to odpowiedni kandydat na malzonka inna sprawa priorytety w zyciu np niektorzy chca sie bawic zwidzac albo ksztalic czy robic kariere i uwazaja ze na slub za wczesnie podejscie do malzenstwa niektorrzy w ogole nie uznaja tej instytucji strach przed zobowiazaniami zdeklarowanie sie do konca zycia wygodnictwo skoro przed slubem facte ma wszyskto mieszka z kobieta X czasu to po co slub i te cale ceregiele i wreszcie na koncu poprpstu kobieta nie jest ta jedyna facet nie chce sie deklarowac i tak sobie trwa bo zle nie jes ale wie ze to nie ta wymarzona i czesto taki zwiazek jak sie rozpadnie to taki facet bardzo szybko bierze slub z nowa partnerka ktora uwaza za idealna dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgsdf
Juz po 3 miesiacach powiedzial ze nie moze bezemnie zyc i narazie planujemy zareczyny ale za rok :) najpierw sie do niego przeprowadzam o chcemy wszystko po kolei... Mój brat po 2 miechach zareczył sie z dziewczyna. Tylko jego sytuacja jest taka ze wczesniej nie mial nikogo na stałe a ma juz 26 lat :) wiec mysle ze rzucił sie na głęboką wode w obawie ze i ta go zostawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie...
po 2 miesiącach już rozpowidał kolegom że będę jego żoną, oświadczył się po półtora roku bycia razem, ślub planujemy rok po zaręczynach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a już miałam nie wchodzić tu
w jego imieniny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAroooooooola
a mój mi sie oswiadczył po pół roku znajomości a ślub planujemy na pażdziernik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi po raz pierwszy 'oswiadczyl sie' na 3 spotkaniu (ja mialam 15 a on 16lat),a tak na powaznie to oswiadczyl sie w moje 18urodziny na przyjeciu. po 2 latach wzielismy slub,teraz mamy 24 i 25 lat,male dziecko i jestesmy ze soba bardzo szczesliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sielanka mlodosci
Zalezy od wieku...bylam z facetem 9 lat, oswiadczyl mi sie , wiec dodajcie 1 rok - to byly przechodzone zareczyny...(w sumie 10 latek)jak się okazało poprosił mnie o rękę bo wypadało....wiec tak: Po 2 latach jak ci się facet nie zdeklaruje - to lepiej tego nie przeciagaj - w wypadku założycielki topiku - Twój facet nie dojrzał emocjonalnie do założenia zwiazku - uciekaj i nie marnuj sobie zycia. Na 100% nie oświadczy ci się jeszcze przez najbliższe 5 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sielanka mlodosci
zerwałam zareczyny - jak się dowiedziałam dlaczego się na nie zdecydował, co nie trudno się domyśleć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×