Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żółta aksamitka

Wszystko o dekoracji Kościoła ;)

Polecane posty

Gość ni00000
widzisz menopauzę twoja mamuśka przechodziła ale niestety wpadła podczas ostatniej miesiączki i się taki zjeb jak ty urodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z podanych zdjęć przez ni00000 podoba mi się tylko dekoracja ławek. Krzesła dla młodych i świadków przedobrzone jak dla mnie:-( ładne kompozycje kwiatowie, ale po jaki grzyb stoją na takich wysokich stojakach dodatkowo przykrytych materiałem:-( za mdlo to wszystko wyszło. A te świece na podłodze to już totalny niewypal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
ty to na pewno będziesz miała pierze wysypane wioskowa dziewczynko a za mdło to ty wyglądasz. Nie chciałabym widzieć twojego ustrojonego pożal się Boże kościoła bo bym koszmary nocne miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ni coś tam
Słuchaj Trollu, jak sie nie umiesz kulturalnie wypowiadać, to zamknij paszczę i wyjdź. Chyba się jakieś kompleksy w Tobie odzywaja. Ja juz bym wolala miec gole lawki niz wszędzie biale przescieradla jak u Ciebie i tyle, kazdy ma swoj gust i ma do tego prawo. Normalny czlowiek to akcpetuje, a nie obraża innych. Lecz sie, na prawde... Zaraz ide cie zreszta zglosic do moderacji, trollu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
Idź powodzenia idiotko każdy ma swój gust ja mam taki a gołe ławki świadczyłyby o tobie i ty zamknij paszcze bo śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ni coś tam
Każdy ma swoj gust, ale Ty tego nie mozesz zrozumiec. Zaraz wszystkich, ktorzy maja inne zdanie i inne upodobania obrzucasz błotem, zero kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
A kulturą jest mówienie że białe tiule wyglądają jakby był remont w koście to jest kultura napisz , że ci sie nie podoba i tyle a nie taka wiochmeńśka argumentacja. A akurat znam sie na obecnych trendach ślubnych więc co mi jedna idiotka z druga będzie mówić że lepiej nie mieć w ogóle dekoracji. Ale cóż nigdy nie rozumiałam pospólstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ni coś tam
weź się ogarnij Kobieto, co innego jest napisac tak jak przytoczylas, a co innego wyzywac innych od najgorszych jak Ty to robisz. Zreszta dziewczyna na 1 stronie napisala że się jej nie podoba i tylko tyle, a Ty po niej pojechałaś, jak bys byla conajmniej psychicznie chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ni coś tam
Nooo o pospólstwie to akurat wiesz wszystko , Twoje słownictwo rodem z rynsztoku o tym świadczy. Pzdr 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
A ty znasz z autopsji kobiecino. Idź lepiej grządki obrabiać żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
A po drugie czy w topiku jest napisane oceniajcie dekoracje kościoła nie więc osoby nie zainteresowane nie powinny się wypowiadać. Same żadnych propozycji nie podały tylko krytykowały ale oczywiście 90% społeczeństwa nie umie czytać ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze wsi jestem i się tego nie wstydzę, więc wyzywanie mnie od wieśniaków nie robi na mnie wrażenia;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko która z nas najwięcej postow napisała i jakim tonem? Zacznij od siebie, a potem innych pouczaj. Zastanawiam się ile masz lat, bo chyba niewiele sądząc po wypowiedziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ni coś tam
Ale Kobieto, to że ktoś wyrazi własne zdanie to nie powod żeby go zjechać od gory do dolu. To jest topik nt. dekoracji więc każda wkleja/opisuje co się jej podoba a co nie i tyle i jaki sama ma pomysł na dekorację. Dziewczyny wyrazily tylko swoje zdanie, to Ty zaczęłaś obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
Powtarzam jeszcze raz temat topiku wyraźny i nie ma nic w nim o ocenianiu czyjejś dekoracji. Więc jeśli chcą wyrażać własne zdanie to należałoby sie przenieś na inny topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawiązując ściśle do tematu. Nam Kościół ubierze kwiaciarnia. Krzesła dla nas i świadków i klęczniki na biało z najprawdopodniej z bordowa szarfa. Kompozycje z żywych kwiatów na ołtarz. Ławki coś w stylu z podanego zdjęcia przez ni000 tylko jeszcze coś zielonego do tego. Żadnych świec, płatków i innych udziwnien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ni coś tam
To trzeba było tak napisać na początku, a nie przez 2 strony topiku niepotrzebnie rzucać błotem i swoje chamstwo obnażać. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodnaa
ni0000 ty poważnie chcesz tak udekorować kościół czy jaja sobie robisz?:) Aż nie chce mi się wierzyć, że może się podobać taka tandeta, a te świeczuszki kojarzą mi się z cmentarzem...:( Jestem z Wrocławia (więc nie ze wsi:p ) poza tym jeśli chcesz zobaczyć co jest "trendy" to podpatrz śluby znanych osób a nie tipsiar z twego miasta. Polecam stronę: http://www.florysta.net/ wejdź w galerię i jest tam ślub Piotra Rubika. Jego zapewne stać na kilka świeczek i szmaty na ławkach więc czemu nie jest "trendy"? Czyżby zabrakło twojej rady?:) Pozdrawiam i nie denerwuj się tak bo złość piękności szkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
Tak chce tak udekorować kościół i chuj Ci do tego i w dupie mam jak wyglądał kościół gwiazd podczas ich śluby wiem co jest trendy jeszcze na targi ślubne w przeciwieństwie do Ciebie. Więc jeśli nie rozumiesz o czym jest temat to wypierdalaj z topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEACEMAKER ;)
*Peace*!!!!! :)) Słuchajcie dziewczęta: jednemu podoba się to, drugiemu tamto - o gustach się nie dyskutuje.. Moim zdaniem dekoracja kościoła, alejki do ołtarza powinna zależeć od długości kościoła, jego szerokości i "kolorystyki". W ciemnych i "bogatych" wnętrzach kościoła pięknie (moim zdaniem) wyglądają bardzo skromne dekoracje.. Oczywiście zależy również od tego czy alejka jest szeroka, czy wąska, czy posadzka jest jasna czy ciemna, czy jest dywan - ciemy czy jasny ;>. Ja po żadnych targach ślubnych nie jeździłam, widziałam sporo dekoracji kościołów, gdzie można było oczywiście zauważyć że jednego sezonu królowały "stojaki" ( a to z szarfą, organzą czy tiulem przypiętym pionowo, a to poziomo), raz ze sztucznymi, raz z żywymi kwiatami.. CO KOMU SIĘ PODOBA :)) Nie sugerowałabym się "trendami" ślubnymi, bo tak jak w danym okresie jest moda na (na przykład) dopasowane ciuchy w szarym kolorze (a przeciez nie kazdemu jest dobrze w takim fasonie...) - to samo tyczy się dekoracji kościoła. Mi osobiście w ogóle nie podobają się te stojaki, czy to z żywymi, czy sztucznymi kwiatami.. ogólnie takie "podpinanie" jasnego materiału przy ławkach wygląda bardzo elegancko, z klasą. (również będę miała taką dekorację, bo w moim kościele te stojaki wyglądają po prostu fatalnie) tylko teraz trzeba będzie pomyśleć czy przy każdej ławce będzie długi kwiatek, czy sam "pączek", czy może jakiś malutki stroik z żywych kwiatów, czy po obydwu stronach alejki będą małe świeczki, czy na przykład same świeczki bez materiału przy ławkach i tylko na dywanie płatki róż.. Tak jak napisałam wcześniej - jednemu podobają się stojaki, drugiemu gruby szeroki materiał, jeszcze innemu nic (bo uważa że nie to się tego dnia liczy..) Owszem, nie to jest najważniejsze, ale skoro chcemy by ten dzień był naprawdę wyjątkowy- myślę że warto zaplanować i zaaranżować wszystko, aby móc powiedzieć że w TYM DNIU czułam się jak w bajce.:) PEACEEEEEEEEE :)))))) ślub biorę w sierpniu tego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEACEMAKER ;)
To że ktoś jest z miasta liczącego więcej niż 100 tys mieszkańców o niczym nie świadczy.. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty ni0000
Musisz mieć wieeeeeeelką dupę, skoro wszystko w niej masz hahaha . Ty się znasz na trendach ślubnych, jak świnia na gwiazdach . Jeździsz na targi ślubne, bo sama taka prosta dziołcha jestes, że sama nie masz własnego pomysłu. Wszystko Ci wcisną, jakby Ci na targach powiedzieli że trendy jest zamiast bukietu mieć wieniec pogrzebowy, to pewnie byś ochoczo z wieńcem poszła., :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
Widzisz idiotko ma swój gust a to że jeżdżę na targi to tylko dlatego żeby się zorientować co proponują dane firmy w jakich cenach co z pokazanych propozycji mogłabym wykorzystać do dekoracji mojego kościoła oślico. Więc jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to wypad stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty ni0000
chcesz zobaczyć oslicę, to spójrz w lustro :) I już się nie kreuj na taką znawczynie, bo pewnie Twoja jedyna rozrywka to chlanie wina pod sklepem, Twoje słownictwo na to wskazuje. Kultury to nie masz za grosz, chamko z diury zabitej dechami, a na forum leczy kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty ni0000
A i nie Ty decydujesz, kto ma sie na topiku wypowiadać, a kto nie. Więc zamknij japę, bo jedzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
Moje słownictwo dostosowałam do twojego poziomu więc cóż myślę że to ty masz jakieś kompleksy nie masz faceta zazdrościsz dziewczyną , które wychodzą za mąż bo Ciebie nikt kijem nie chce nawet dotknąć a o mnie nie narzekam na swoja pracę a na pewno nie pije wina pod sklepem przykro mi, że rodzica dali Ci taki przykład ale jeśli chcesz wylewać swoje żale to nie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niooo (czy jak tam) dziewczyna wcześniej powiedziała że jej się dekoracja nie podoba, więc po co zaraz wyskakiwać z pazurami. Ty najwyraźniej nie przyjmujesz słów krytyki i wszystko odbierasz widać jakby ktoś specjalnie na złość ci chciał zrobić. Dlaczego wszystkich wyzywasz od wieśniaków? Ludzie na wsi niekiedy są bardzirj kulturalni niż miastowi. Doprawdy nie rozumiem dlaczego w tobie tyle jadu. Po twoich wypowiedziach można wywnioskować że bardziej zależy ci na wystroju kościoła a niżeli na tym co się tam będzie odbywać. I uważaj na tą pianę z ust bo ci kapię ,i zaraz moje miasto zaleje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty ni0000
No nie sadze, że do mojego poziomu, bo takim słownictwem operujesz na kazdym topiku na jakim cie widzialam, wiec bajek mi tu nie pisz. Po prostu kultury, elementarnej nawet ci brak i tyle. Kompleksy leczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×