Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żółta aksamitka

Wszystko o dekoracji Kościoła ;)

Polecane posty

Gość ej ty ni0000
Pytam ciebie, bo widac ze Ty sie tym zajmujesz, poziomem z chlewa (nie ubliżając swiniom)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
A tak dla twojej wiadomości ja nawet z domu nie muszę wychodzić i pieniążki same na siebie zarabiają ale skąd ty to możesz wiedzieć skoro jesteś marnym szczurkiem swojego szefa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty ni0000
No widac, że ją to rusza, co piszemy, gula jej tak chodzi pewnie zaraz żyła jej w dupie pęknie, a u mnie całe biuro leje z jej głupoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pieniązki same na siebie zarabiają" hehe a, gdzie dajesz? i za ile? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też beczka,kobitki nie wierzą, że może być aż taka brazilllas (jak w programie w tv ) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
Twój poziom i elokwencja przyprawia mnie o ból głowy jeśli na takim poziomie robisz tłumaczenia to współczuję twoim klientom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty ni0000
No widzisz, ja jestem bardziej ambitna niż Ty, nie siedze w domu, a Tobie pewnie dupa w domu rośnie , wspolczuje . Ale nawet dobrze dla otoczenie, ze siedzisz zamknieta w swoich 4 scianach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty ni0000
tłumaczenie to trzeba robic z twojego na polski, bo normalny kulturalny czlowiek nie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
Jeśli jesteś właścicielem kancelarii notarialnej to tak . Współczuję Ci że tak dorabiasz po godzinach jka chcesz oddam na Ciebie 1 % podatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty ni0000
No pisz pisz ni0000, jak wroce to chce sie posmiac z Twoich wypocin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty ni0000
przeciez ty nawet nie wiesz, co to podatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
Widzisz dupa to tobie roście przed komputerem ja codziennie siłownia a weekendy spa ale skąd ty to możesz motłoszku wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co aż tak żle, musisz aż tak intensywnie ćwiczyć żeby na siłowni tyle czasu spędzać? haha współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talena
Skończcie dziewczyny tą dyskusję, najlepszym sposobem na pieniacza jest niezwracanie na niego uwagi:) Mnie osobiście tez dekoracja koleżanki ni00000 się nie podoba - nie mówię, że jest brzydka, ale nie w moim stylu. Kościół w którym biorę ślub jest dośc nowoczesny w wystroju, także nie bardzo by pasował:) Poza tym u nas proboszcz zakazał wstawiania sztucznych kwiatów i wszelkiego rodzaju udziwnień, po tym jak któraś z firm florystycznych zaczęła wieszać w kościele balony :D A innym razem przewrócił ktos świeczki i zaczęły sie palić tiule czy materiały i dopiero było ciekawie... Jest pani, która zajmuje się kwiatami w kościele, ona jest florystką i stroi także kościół na śluby. Standardowo mają na wyposażeniu dywan, stojaki, krzesła dla młodych i tego typu duperele. Poza tym często jest kilka ślubów danego dnia i co wtedy? Co zrobić jak każdy ma inną wizję?:D Zwijać szybko po mszy materiały i zakładac nowe? Ja przywiozę z giełdy kwiatowej kwiaty i na bukiet dla mnie i na samochod, na salę i do kościoła. Znam się w miarę dobrze na florystyce i sama zrobie bukiety, tylko do kościoła zawioze kwiaty tej pani od wystroju:) Mże troszkę czasu mi to zajmie więcej, ale dla mnie bukieciarstwo to niesamowita frajda:) I jeszcze słowo dla kafeterianek. Nie kłoćmy się o to co sie komu podoba, bo ile ludzi tyle gustów, a każdy ma prawo do swojego zdania i wyrazenia tej opinii na forum. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
Ja nie wiem co podatek dobre rozbawiłaś mnie no tak ale skąd ty to możesz wiedzieć skoro nie wiesz czym się zajmuje pani notariusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty ni0000
oj, no jakos teraz chyba ze spa nie piszesz, ani z silowni, a gowno mozesz wiedziec co robie rowniez ja po pracy, myśl logicznie... chociaz od ciebie nie powinnam raczej tego wymagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty ni0000
Fajne bajki piszesz, wydaj może ksiązkę co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
Nie muszę ale chce mieć idealna figurę ale ty grubasku tego nie zrozumiesz więc wcinaj batoniki i juz się nie udzielaj bo żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty ni0000
Nam nie sprawia problemu utrzymanie dobrej figury, a ty jak nie pojdziesz na 4 godz na silownie to ci sie cellulit rozrasta wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
w weekend jeżdżę do spa a teraz piszę z mojego domku. A bajek nie muszę pisać bo nie ma po co.Więc do roboty się zabierzcie czarnuszki bo was szef zwolnij i zasilicie grono bezrobotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
Wiesz do wyrobienia sobie mięśni np brzucha wpierdalanie batonika nie pomoże ani siedzenie przed komputerem no tak ale wiesz z twoja oponka to i tak nic się pewnie nie da zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty ni0000
Nooo mięsnie masz pewnie większe od Twojego mena, super gratuluję ;) czarnuch to cie robil i nie dorobil jak widac niestety :( Sama sie zabierz do roboty, bo na ZUS nie zarobisz, mialas juz isc a siedzisz. Polewka niezła z ciebie, ale moglabys sie jeszcze wysilic, dziewczyny chca sie jeszcze pośmiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie o czym jest temat? Jak widze to o dekoracji kosciola w dzien slubu kazdy robi jak uwaza i jak go stac myslicie ze jak sie kupi za 500zl sukienke to jest brzydka? Nie prawda czasami sa lepsze niz te za kilka tysiecy a gdzie to widac na slubie ze mam suknie za 2tys? Chodzicie z tablica napisana :moja sukienka kosztowala 2tys prosze uwazac...zal rozmawiamy o kosciele o dekoracji a nie o sukienkach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaZawilska
Ja korzystałam z usług firmy http://dekoracjesakralne.pl/. Została ona mi polecona , przez osobę pracującą jako kościelny. Jestem bardzo zadowolona z usług. Koszt nie był duży a co najważniejsze dekoracja spełniała moje oczekiwania , była nieprzesadzona i stylowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szter 27
Nasz ślub bardzo nas stresował. Najbardziej przerażała nas konieczność załatwienia tak wielu spraw. Nie pomyśleliśmy o dekoracjach. Zdecydowaliśmy temat wystroju zlecić fachowcom , był to bardzo dobry wybór. Całość wyglądała przecudnie, dekoracje jak z bajki Wszystkim narzeczonym polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/dekoracje-weselne-sal-kosciolow-torun/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×