Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żółta aksamitka

Wszystko o dekoracji Kościoła ;)

Polecane posty

Gość ej ty ni0000
Ja nikomu niczego nie zazdroszczę, bo nie mam czego. Za mąz to juz dawno wyszlam. To Ciebie zazdrość zżera, i nie pisz że nie, bo to widać na 1 rzut oka. Polecam psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
Twoje miasto chyba już zalało dlatego siedzisz na forum i wylewasz swoje żale. Na dekoracji zależy mi bardzo ale na pewno nie bardziej niż na mojej miłości do męża. W życiu też jestem perfekcjonistka lubię mieć dopięte wszystko na ostatni guzik nie lubię amatorstwa. A to że zniżyłam sie do poziomu tych niektórych ludzi z tego forum no cóż trzeba było skoro nic nie ma do powiedzenia tylko krytykuje a nawet nie umie tego uargumentować dlatego zal mi takich ludzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty ni0000
do dziewczyn tutaj piszacych nic nie mam, to Ty każdą atakujesz i obrazasz, wiec wniosek nauswa sie sam. że ciebie jeszcze moderacja nie zablokowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nioo jest sens żebyś tak tą dizewczynę dlugo obrażała? współczuję twojemu facetowi że cie bierze za żonę. Mogę się założyć że przed nim grasz niewinna istotkę,a tu pokazujesz swoje własne oblicze. Żal mi ciebie,że tak szybko się denerwujesz , że masz psychikę dziecka i wszystkich postrzegasz za wieśniaków jeśli tylko mają odmienne zdanie niż twoje. A swoją droga mnie również nie podoba się twój przyszły wystrój . I co, zjedziesz mnie? -bo jeśli tak,to naprawdę współczuję ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty ni0000
Ty sie znizylas ??? owszem, juz dawno. Ludzie normalnie piszą, wyrażają KULTURALNIE wlasne zdanie, nie obrazając nikogo, a Ty psycholko od razu wyskakujesz ze swoimi inwektywamy , puknij sie w glowe, bo za mądra to ty nie jestes. Wyżej srasz niz dupe masz, a słowa ci z butow wylazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
Boże , że ktoś zechciał taką chłopkę współczucie dla męża. Widzisz mnie zazdrość nie zżera bo mam wszystko a psychologa to ja tobie polecam ale zapewne Cię nie stać więc cóż będziesz musiała pozostać tak niezrównoważoną osoba jaką jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty ni0000
słoma *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty ni0000
No widzisz, mnie chciał a Ciebie nie dopieszcza dlatego srasz jadem na obychc ludzi na forum, poza tym obstawiam ze Twoj ucieknie sprzed oltarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
To pokaż swoją propozycje dekoracji widzisz większość ludzi tylko krytykuje bez argumentacji zero własnych pomysłów a ja takich ludzi nie trawię. A mi się nie podoba twoja osoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty ni0000
Jak chcesz leczyc kompleksy, prosta dziołcho , to nie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niooo wiesz jaka jest różnica między tobą a pozostałymi tu dziewczynami, ktore tylko wyrazily swoje zdanie? już ci mówię- że wieśniak (taki jak ty)najpierw nas sprowadzi do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. Wszystkich jedziesz ,zadnej nie odpuścisz, na każdą wypowiedź niepasującą do twojej odpowiadasz agresją. Mam nadzieję, że na ślubie pokażesz na co cię stać, może rozwalisz butelkę na głowie gościa (bo skomentuje źle towją sukienkę) lub dasz w mordę komus z orkiestry że zagra nie ten kawałek co chciałaś. haha ,ty tam dizewczyno wszystkich zestresujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty ni0000
Przecież dziewczyny pisaly, że im sie nie podoba bo wg nich jest to przesadzone, co jeszcze maja argumentowac ??? Że ty jestes taka tępa, że trzeba ci tlumaczyc jak krowie na rowie to juz twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
Widzisz nie ma po co uciekać jesteśmy razem 8 lat razem mieszkamy juz od 3 i jest zakochany we mnie coraz bardziej każdego dnia. Więc nie mogę narzekać. A takich ludzi bez własnej inicjatywy nie ma po co szanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty ni0000
to mu wspolczuje serdecznie ze musi mieszkac z taka psycholka, bo pewnie na nim tez sie wyżywasz. Dzieki za dostarczenie rozrywki, cale biuro ma z ciebie niezla beke, wiesniaro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty ni0000
No wisz a ja ciebie nie szanuje, bo nie masz za grosz kultury i wyrazasz sie jak żul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
A o mój ślub się nie martw bo na pewno jeszcze nigdy na tak zorganizowanym weselu jeszcze nie byłaś więc japa. A dziewczyny tutaj potrafią tylko krytykować bo same chciałby mieć ładna dekoracje a stać je tylko na kwiaty z ogródka więc nie mamy o czym rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
A ja mam nieziemska beczkę z takich motłochów jak wy. Lepiej zajmij się pracą bo nie dostaniesz swojej marnej pensyjki 1000 zł hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu jad w wypowiedziach Nioo -dlaczego zaraz stać na stylko na kwiaty z ogródka? Kochana ja zarabiam tyle jak tłumacz przysięgły dwóch języków że twoje dekoracje nie robią na mnie wrażenia. I uwierz mi że jakbyśmy rządziły tu licytację to bys odpadła w przedbiegach wię cprzestan obrażać dziewczyny z forum. Ale ty pewnie i tak nie zrozumiesz co się do ciebie mówi, także ulżyj sobie bo pewnie niedługo z pracy przyjdzie twój przyszły mąż i musisz przed nim potem do rana grać mamonę, a to wymaga poświęcenia haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
Widzisz dziewczynko przed nikim nie muszę grać więc skoro ty masz taki problem to współczuję a swoja praca chwalisz sie czy żalisz bo dla mnie to żaden zawód ja prowadzę kancelarie notarialna i takich ludzi jak ty mam w szerokim poważaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja sie nie chwale,a juz napewno nie żalę, mowie ci tylko zebyś pomyslala ze ludzie mogą miec wiecej niż ty, że mogą być wyżej postawieni ,że mogą byc bardzirj doświadczeni i nie obrzucają błotem jak ty. Poprostu wieś od ciebie na kilometry jedzie-wspólczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty ni0000
no na Twoim weselu bym nawet nie chciala byc, nawet jakby mi doplacili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty ni0000
a jak ci sie tutaj nie podoba to won, od razu lepsza atmosfera bedzie bez ciebie, wierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
Wieś to ty hahah wyżej postawieni chyba nie mówisz o sobie. Dobra ja na dzis kończę ta nudną dyskusję z pospólstwem bo muszę dokumentację przygotować. Więc żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak samo uważam :) to nie wystrój tylko ludzie tworzą klimat. A od tej Nioo to sama wieś , i jad tylko. Boże przy takiej to nieważne co powiesz bo i tak wszystko bedzie źle. Zjedzie cie nawet na wlasnym weselu, żal mi takich bo widać jak na dłoni że albo nie doje***** przez faceta albo z natury złośliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty ni0000
a o moją pensje sie nie martw, bo żeś nawet takiej na oczy nie widziala. A widzisz, chcialabys siedziec przed komputerkiem i polewać się z takich idiotek jak Ty i jeszcze żeby ci za to placili, ale nie każdy ma tak dobrze ;) A ile płacą na skupie świniokow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
To ty powinnaś wiedzieć ile płacą zapytaj się twojego faceta przecież Cie tam kupił hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieś to ty NIooo i ja i jestem wyżej od ciebie postawiona ze względu na status materialny jak i kulturę. Ty mi nigdy nie dorównasz bo ty już taka po prostu jesteś. I dobrze idź stąd i nie wracaj,od razu lepiej się nam tu zrobi i bedzie można wymiać poglądy,a nie co druga wypowiedź to twoja. Gdybyś sie nie denerwowała tym co piszemy to byś tyle niepisała,a widać ze sie strasznie denerwujesz, ze sie wkurzasz, jesteś po prostu okropna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×