Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marti610

Co powinni dać świadkowie młodym?

Polecane posty

Gość Marti610

Co powinni dać świadkowie młodym? Jestem świadkową na ślubie cywilnym i nie wiem co dać młodym, a jeśli kasa to ile? Świadkiem jest mój chłopak i prezent chcemy dać razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konunno
podpinam się pod temat Ja będę świadkiem i w planach mam kasę (bo wiem, że młodzi chcą kasę) Tylko kwota co topik to inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My robimy ślub cywilny ale nie chcemy ani prezentów ani pieniedzy. Tylko, że nasz cywilny bedzie skromny (przyjecie w domu ) Ale mysle ze jezeli juz chcesz cos dac to pieniadze. Zawsze na cos przeznacza. A co do kwoty ile uwazasz, w sumie ta kwota składa sie z paru czynnikow- czy przyjecie bedzie w restauracji, czy to jedyny slub jaki organizuja PM. Jezeli tak to mysle ze tak jak na normalne wesele. Czyli talerzyk plus cos od siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti610
Ja chciałam kupić zastawę stołowa za około 300 zł, ale mama mojego narzeczonego powiedziała że lepiej kasę i minimum 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasi świadkowie dali nam
500 zł. był to brat męża ze swoją dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie zastanawiam
Wraz z moim chłopakiem będziemy świadkami u znajomych. Planujemy im dać 500 zł, chociaż spotkałam sie z opiniami, ze to za mało od pary. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti610
Macie może jeszcze jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziała że lepiej kasę i minimum 500 zł , urocze ja bym zrezygowała z wesela nie lubię jak ktoś chamsko mówiile minimum należy dać, moim zdaniem jest to beszczelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam swiadkowa i procz kasy kupilismy ze swiadkiem ksiege wpisow gosci weselnych z tajniaka zebralismy wpisy powklejalismy pare fotek ze slubu i dalismy tydzien po weselu:) Oczywiscie kaske dalismy w dniu slubu ksiega byla bonusikiem;) Mlodzi byli zachwyceni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti610
Żebym dała minimum 500 zł to doradziła nam moja teściowa, bo młodzi to powiedzieli żebyśmy nic nie kupowali bo i tak dużo robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×