Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kikiixx

................WSZYSTKO DLA MALEGO CHŁOPCA ....................

Polecane posty

Gość aaaaalicja
'' Przypominamy, że wysyłanie spamu (niechcianych e-maili o komercyjnym charakterze) oraz udział w transakcji kupna/sprzedaży przedmiotu poza Allegro ("poza aukcją") jest niezgodne z naszymi zasadami ( Regulamin ). powinnam chyba to namawianie do zakupu na twojej aukcji zglosic do allegro'' TO NIE JA PISALAM TO TA DEBILKA SIE PODSZYWA W kazdym razie na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magga m.
to jest sprzedaz poza allegro, wyslalam im wlasnie link do tego topiku mam nadzieje ze zawiesza ci konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaalicja
jezu jak mam licytowac jak pozniej nie bede mogla za to zaplacic... co ty mi odp w tym mailu, ze nie licytuje w towjej aukci?! :o śmieszne , zapytałam sie o cos a ty nie jestes w stanie mi udzielic odpowiedzi... a szkoda bo bym kupiła te szmatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magga m.
szmaty raczej, do tego na bank z ciucholandu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaalicja
no mi potrzebny ten rozek i kombinezon... tu rożka nie widziałam i nie wiem ile nowy może kosztowac, aza ile w Polsce można go nabyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magga m.
rozek w polsce kosztuje ok 20-30 zl...no wiec sorry ..kupowac uzywany na allegro tu masz link http://wszystkodladziecka.com.pl/po%C5%9Bciele-ro%C5%BCki-z-usztywnieniem-c-20_48.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaalicja
dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaalicja
15 zł super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×