Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kabramakabra

Łuszczyca- jakie leki pomagają? da się skutecznie wyleczyć?

Polecane posty

Na dzień dzisiejszy łuszczycy nie da się wyleczyć. Są miesiące, gdzie nie pojawia się na skórze nic, a są miesiące, gdzie 70% ciała jest pokryte wykwitami. I w tych właśnie miesiącach stosuję głównie maść firmy Dr Michaels, ponieważ to jedyna maść bez sterydów, która daje u mnie jakieś efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam problem z łuszczyca i jedynym sposobem na nia jest dbanie o siebie. Zdrowa dieta i nawilzanie skóry to podstawa... krem Psoris bardzo mi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kesera
Polecam udać się do dobrego specjalisty bo żaden preparat ani rady w internecie tego nie zastąpią. Dla mnie najlepszym specjalistą okazał się doktor Styczyński ze Szpitala Bonifratrów w Łodzi. Tylko on jeden wykazał się cierpliwością i znajomością tematu, Jestem w trakcie leczenia i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania368
Łuszczyca jest niestety chorobą, które na dzień dzisiejszy nie da się wyleczyć. Ja radzę sobie dobrymi kosmetykami/lekarstwami i dodatkowo co jakiś czas wykonuję karboksyterapię. Pomaga mi to, na ile może. Ten zabieg najbardziej lubię wykonywać w moim mieście - Krakowie, w klinice SCM estetic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dziegdziec brzozowy dodany do szamponu i zelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choruję na łuszczycę i leżałam już kilka razy w klinice dermatologicznej. Testowano na mnie najnowocześniejsze leki. Poprawa była na bardzo krótki czas. Szukałam pomocy wszędzie. Znalazłam sklep internetowy www.choreprawo.pl z pełną gamą kosmetyków pomagających w leczeniu łuszczycy. Kupuję u nich szampony, żele pod prysznic i kremy przeciwłuszczycowe. Jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszybciej efekty leczenia widać przy stosowaniu fototerapii lampami UVB 311nm. Są to lampy UVB 311nm. Jeżeli macie polepszenie w okresie słonecznym powinniście stosować takie lampy. Działają tak samo jak słońce, dodatkowo wytwarzając witaminę D3 uodparniają organizm. Lampy do użytku domowego są dostępne w różnych wymiarach i watarzach. Dzięki temu można indywidualnie do swoich zmian dobrać odpowiednią lampę. Polecam zakup takiej lampy w firmie Techlamps - mają duży wybór lamp www.techlamps.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś stosował preparat Nefret+ na łuszczycę skóry głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę masz kilka marek leków, które rzeczywiście pomagają na łuszczycę. Wyleczyć się tego nie da, ale to, jak będzie się wyglądać, jest już zależne od naszego zainteresowania. Trochę opcji do wyboru rzeczywiście jest - https://www.aptekamini.pl/category/pielegnacja-wlosow-i-skory-glowy-luszczyca Jeśli któreś z nich na was nie działały, to wskażcie. Pewnie przypadki są różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten preparat Nefret jest dość popularny w mojej rodzinie. Mama go stosuje właśnie na łuszczycę i ja też zaczęłam, bo mam pierwsze objawy. Niestety u nas ta choroba przechodzi na kolejne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konopna masc uniwersalna pomogla mojemu wnukowi bardzo szybko. Niestety ta masc jest droga, chyba najdrozsza jaka znalazlam w internecie. Na wnuczku nie bede oszczedzac, sobie bym chyba nie kupila. Producent to konopna farmacja, Gdynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, znajomy pisze pracę magisterską na temat: Wpływ dietoterapii w procesie zahamowania patogenezy łuszczycy. Niniejsza ankieta jest zupełnie anonimowa, a zebrane dane będą użyte wyłącznie do badań mojej pracy. Gorąco zachęcam do poświęcenia kilku minut i wypełnienia ankiety. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Link o ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfHnMTJtsyACVzldMxPWU9hopynaO58igftnrBKBAp_G9psAw/viewform?usp=sf_link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten krem to prawdziwy cud, 5 lat walczyłam z tradzikiem od liceum do teraz,masakra kasa na lekarzy dermatologów i kosmetyki z rosmana i nic aż do teraz kiedy znajoma poleciła mi krem pilarix i po 5 dniach nic, poprostu wszystko wyszło nawet moje rany sie zagoiły od wyciskania polecam kupujcie ze strony producenta tu: http://pilarix.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja jest zawsze,od 21 -go roku zycia zmagalem sie z luszczyca i wydawalo mi sie ze tak bedzie az do konca moich dni.Gdy osiagnlem 62 wiosne wszystko sie zawalilo,dopadlo mnie nastepne schorzenie ktore jest zwiazane z luszczyca,nnazywa sie to artraitiz-luszczycowy.Atakuje on stawy i sciegna powodujac stany zapalne,jedna wizaje jaka milem to wozek inwalidzki. Stoswalem dziesiatki roznych masci przez 40 lat ,moze skora wygladala czasami lepiej ale luszczyca ciagle byla.Moj lekarz domowy stwierdzil ze moje schorzenie ma zwiazek z luszczyca i dal mi skierowanie do reumatologa. reumatolog probowal wyleczyc mnie stosujac anytyzaplne tabletki (naproxan),pomagaly ale niewiele. Pozostala ostatnia opcja zasztrzyki BIO .I stalo sie ,zatwierdzono ze kwalifikuje sie na zastrzyki BIO ktore nazywaja sie H U M I R A . Zaznaczam ze wszystko to dzialo sie w Kanadzie i ten lek (zastrzyki) byly pokrywane przez ubezpieczenie (dwie szczepionki na mesiac 1700$CD ).Po tygodniu wszystkie moje luszczycowe slady na lokciach ,kolanach ,biodrach,twarzy,przedramieniach-znknely .rewelacja.I nikt juz sie nie pyta ,co to jest ,i czy zakazne .poprostu zniknelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na łuszczycę bardzo pomogły maści od dr. Michaels. W przypadku lekarstw ze sterydami objawy w moim przypadku tylko się zaostrzały, a dr. Michaels, który w ogóle ich nie zawiera, wyleczył mnie za co jestem bardzo wdzięczna! Stosując preparaty przeszłam również na specjalną dietę, która pewnie też pomogła mi pozbyć się wykwitów. Nasze ciało jest jedną wielką maszynerią, dlatego poza stosowaniem odpowiednich lekarstw, trzeba też dobrze się odżywiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofiaanna
W moim przypadku sprawdziła się kuracja suplementacją kwasami omega 3 (z neoglandyny). Pomogło mi. Zmagałam się z delikatnymi objawami łuszczycy. Warto jednak pomyśleć może o suplementacji, czasie proste rozwiązania są najlepsze. Co do, maści, kremów - to pomaga na chwilę, ale problemu nie kasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina7922
Łuszczyca niestety jest taką chorobą, której nie da się od tak wyleczyć. Musimy mieć tego świadomość. Jest kilka sposobów, aby jakoś sobie z nią poradzić, np. można zainteresować się kosmetykami Dr Michaels, które mają sporą skuteczność, jeśli chodzi o likwidowanie wykwitów na skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też pomogła neoglandyna. Miałam ogólnie niedobór kwasów omega 3, więc cierpiała też na tym moja skóra. Miałam drobne wypryski, ale po tych suplementach problem zniknął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie trądzik zszedł po tym, jak w ogóle wyeliminowałem chemię, czy to w kosmetykach, czy w diecie. Takie podejście działa i wymaga trochę czasu na regenerację. Teraz zostaję tylko przy http://www.drduda.pl/pl/shop/kosmetyki-pl/zel-acne-mineral/ . Testowałem na pewno w granicach 40 – 50 podobnych żeli, w tym najpopularniejszych marek. Czoło mi się nie świeci przede wszystkim, z czym miałem spory problem. Po goleniu dobrze się sprawdza nawet. Podobnie bym powiedział do ałunu. Twarzy staram się nie myć w ogóle wodą, tylko najwyżej przegotowaną, czy mineralną z dobrego źródła. Z takim podejściem mam wyniki. Mentol w tym żelu poza tym idealny na lato. Wychodzisz i czujesz, jakbyś miał lekki wietrzyk na twarzy. Coś w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak! Neoglandyna wg mnie niesamowicie działa, skończyłam brać miesiąć temu. Tam są w składzie różne oleje a opiera się na kwasach tłuszczowych - super efekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja tez brałam neoglandynę, polecała mi koleżanka! Gładziutka skóra, co? :D wg mnie naprawdę extra suplement :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez dobrych kosmetyków to się z pewnością nie obejdzie, próbowałaś już balsamu cetaphil md dermoprotektor lub kremu ps lipoaktywny? To są naprawdę bardzo fajne i świetnie nawilżające kosmetyki właśnie przeznaczone do skóry suchej i z podrażnieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catalano
Witam poczytajcie i spróbujcie PUDER CENIPONT. Jest już dostępny w Polsce www.costacosmetics.pl Mnie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś delatar. Od lat wycofany niestety. Teraz-maść na bazie smoły węglowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam osobę, która zmaga się z łuszczycą pół życia, robi wszystko co mozna, chodzi do lekarzxy smaruje się, naświetla, wszystko to tylko łagodzi objawy czasowo. Raz jeden ta osoba była na ścisłej bezmlecznej i bezglutenowej diecie z innego powodu - i objawy łuszczycy całkowicie ustapiły. niestety wraz z powrotem do nawyków żywieniowych wróciła łuska. Może warto popróbować, co zaostrza obnjawy i po prostu to wyeliminowac, zamiast pakować na siebie kolejny steryd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Właśnie dzisiaj na ten temat rozmawiałam i ktoś mi mówił ze oprócz sterydów pomaga tez olej z konopi Wyleczyć chyba sie nie da (ale sie nie znam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Olej... Jakas masc na bazie tych konopi Nie sa to tanie specyfiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne,że się da, wszystko się da. Ja na przykład stosuję regularnie leki na moją łuszczycę, do tego oczywiście dieta, bo bez tego ani rusz, dodatkowo też smaruję się regularnie (codziennie rano i wieczorkiem) balsamem do ciała cetaphil md dermoprotektor, dzięki któremu moja skóra jest ładna, gładka, bez zmian i uciążliwej suchości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×