Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kabramakabra

Łuszczyca- jakie leki pomagają? da się skutecznie wyleczyć?

Polecane posty

Gość gość
Niestety, nie da się jej wyleczyć. Można starać się jednak łagodzić objawy. Jeśli mowa o dr. Michaels, to rzeczywiście ich preparaty są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Michaels jest cholernie drogi, ja poszperałem troche w necie i znalazłem duzo tańsze a równie lub bardziej skuteczne naturalne preparaty z Izraela. Dla mnie super, gorąco polecam szczególnie olejek m.in olejek z jojoba i inne też fajne. www.dermacea.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łuszczycy nie wyleczysz. Możesz ewentualnie walczyć z objawami. Jeśli mowa o "dr. Michaels", to rzeczywiście - preparaty może nie są zbyt tanie, ale za jakość trzeba płacić, a ta jest bardzo wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się. Mi, nie pomagało zupełnie nic! Dopiero, gdy zaopatrzyłam się w preparaty "dr. Michaels" zmiany zaczęły łagodnieć, aż zniknęły i nie mam ich do dziś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona1234
Witam .znalazłam balsam z trawy cytrynowej. Nie jest on lekiem na łuszczyca odnawia budowę biologiczna skóry.smaruję męża od tygodnia który choruje na łuszczyca lata .polecam balsam jest swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona1234
Maz stosował różne maści bez skutku .balsam z trawy cytrynowej jest dobry na alergie ,na suchą skórę ,grzybica,działa przeciwieństwo.A od nie dawna muszę powiedzieć że działa i na łuszczyca .próbuje różnych sposobów by pomóc mężowi z chorobą łuszczycy ,ja natomiast mam alergie skórne ten balsam mi pomaga .polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stosowałem tego balsamu, jednakże preparaty "dr. Michaels" już tak i mogę je szczerze polecić. Nie są najtańsze, ale działają,a to jest najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak macie łuszczycę koniecznie zróbcie sobie badanie na celiakię. Nawet co 6 osoba z łuszczycą ma celiakię i warto się pod tym kątem przebadać bo jeśli macie celiakię to łuszczycę można wyleczyć tylko dietą. Ja po 20 latach wreszcie pozbyłam się problemu. Poczytajcie o badaniu genetycznym na celiakię. Łuszczyca też może być genetyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi osobiście pomagają kąpiele z dodatkiem żywej soli magnezowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele preparatów, które skutecznie minimalizują objawy... Należą do nich m.in. dermokosmetyki "dr. Michaels" do których produkcji wykorzystuje się wyłącznie substancje naturalne, przez co są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Są dość drogie, ale starczają na bardzo długo, więc niewątpliwie warto się w nie zaopatrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosuję produkty dr. Michaels! Są naprawdę świetne, chociaż może troszkę za drogie jak na dermokosmetyki. W porównaniu do sterydów ich cena jest jednak całkiem przyzwoita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zsazsa
Ten chłopak miał łuszczycę tak jak i ja wyleczyłam się jego dieta na Kandyda . Teraz dałam spokój z dieta i łuszczyca powoli wraca , zaczynam oczyszczanie od jutra https://youtu.be/9MejlvS3i5Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety film w języku angielskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajcie o konopnych, to ponoć ma byc hit, co by skojarzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na łuszczycę od stosuję preparaty dr. Michaels. Już po dwóch tygodniach widziałam pierwsze efekty także jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja też próbowałam różnych maści, kremów, pomagało na chwilę. W sklepie z kosmetykami znalazłam krem do stóp z mocznikiem 30% Smaruję miejsca gdzie mam łuszczycę, poprawa widoczna, łuszczenie zmniejszyło się o 50 %, miejsca zaczerwienione bieleją. Nie jest drogi bo w granicach 20 zł za 250 ml.Lepszy byłby krem zawierający 50 % mocznika, ale na początek to wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynie co wam polecam na łuszczycę to: 1. Picie dużo wody i naturalnych herbat z liści 2. wyjazd nad morze i mniej stresu 3. Stosowanie kremu wykonanego z oleju konopnego i Lanoliny (ja polecam akurat Psoris Premium, jest super! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, ten krem jest dobry, każdy go poleca, mojej łuszczycy na łokciach pozbył się w miesiąc akurat ;) Generalnie Szafirowaa dobre wskazówki daje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jeszcze próbował ten Psoris Premium? Już o nim kiedyś słyszałam, ale rzeczywiście ten krem jest taki dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różana
Ja miałam łuszczycę w wieku 19 lat, obecnie mam 21, aplikowałam ten krem i rzeczywiście pomaga wyleczył moją łuszczycę w okolicach brwi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, szukam dobrego rodka srodka na łuszczycę. Mam problem głównie z łokciami i kolanami. Zastanawiam się nad maścią Silkum, czy ktoś to już stosował? jakie efekty? czy warto ja kupić? www.silkum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam łuszczycę i dostałam receptę na kremy i na taki ziołowy tonik. Bardzo pomaga mi też Neoglandyna (w tabletkach), która zawiera kwasy omega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linoleum
Próbowałam Psoris Premium po pozytywnych opiniach tutaj w internecie i się nie zawiodłam! Rzeczywiście ta Lanolina jest skuteczna na łuszczycę ;) Udało mi się ją wreszcie wyleczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedostępna722
Psoris Premium jest dobre, tylko ciężko go dostać :( Trzeba go szukać w internecie, wkurza mnie to, że w Polsce tak jest, że dobry lek musi być tak trudno dostępny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedostępna, normalnie go możesz dostać w internecie jest wiele stron, nawet w telewizji ostatnio reklamowali ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×