Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klupistrzak

wódka Krupnik Premium Vodka

Polecane posty

Gość ;)))
ważne co by dobrze w głowie zakręciła ;) a jeśli jest kac to pamiątka po weselu ;D ale prawdę mówiąc to każdy gość ma inny gust i organizm jeden będzie pił bimberek* i nic mu nie będzie a drugi finlandię i kac że cho cho ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisonek23
Dobra wódka, my trochę jej wypiliśmy zanim zdecydowaliśmy się na kupno na Nasze wesele, dzisiaj właśnie odbieramy zamówienie, wynegocjowana cena za butelkę 0,5 to 17,10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klupistrzak
my także kupiliśmy właśnie 120 butelek, cena 18 zł Nie znalazłam w swojej okolicy taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja wlasnie kupilam Stocka... same dobre opinie ma wsrod znajomych i na foraach internetowych.... dalam 18,30zl za 0.5. w hurtowni kupowalam po utargowaniu :D 200 butelek :):) po degustacji zostalo 198 sztuk hihihi i smakowalo degustatorom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil_Zduńska_Wola
Wódeczkę piłem w postaci drinków. Uważam, że jest świetną propozycją w kategorii jakość/cena. Po wypiciu 0,35l wódki + 3 piwa następnego dnia zero kaca. Dla porównania po drinkach ze Stargardzkiej w ilości 0,25l następnego dnia niezły ból głowy. Jak wspomnieli poprzednicy - warto brać szybko póki jakość wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuczmen
Odkopię troszkę ten temat... Krupnik to naprawdę świetna wódka. Trzeba kupować póki to nowość, bo później pewnie zepsuje się tak jak Żołądkowa Gorzka Czysta de Luxe. Ja bardzo polecam. Od kiedy weszła na rynek kupuję tylko ją, podobnie jak reszta moim znajomych. Jeszcze nas nie zawiodła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm..........
my też się zastanawiamy nad tą wódką. U nas jest po 16,17zł za 0,5l. Ale weźmiemy chyba de lux bo bardziej znana... Ale Krupnik degustowliśmy i nam smakował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santropes
Krupnik bardzo dobry!!! nie rozumiem tych opinii że komuś zajeżdzał albo że był kiepski - mogę porównywać nawet do Finlandii i nie powedziałbym że gorsza. Póki nowość jest świetna! Nie jest gorzka nie pali - musi być oczywiście zimna. Bardzo polecam - byłem na 2 weselach i był właśnie Krupnik Premium a pije dużo!! Zero kaca, szybko kręci w głowie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kula 77
ja lubie luksusowa w kwadratowej butli jest dobra od kiedy zmienili butelke poprawila sie i jak spadnie nieturla sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My właśnie zamówiliśmy Krupnik na wesele. Ja nie wiem czy dobra bo ogólnie wódki nie pije. Ale każdy ma inny gust i niestety każdemu sie nie dogodzi. Teraz się zastanawiamy nad wyborem wina i najważniejsze ile go kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_m
my również szukamy wódki na wesele i dziś zrobiliśmy degustację - Krupnik, Smirnoff, Żołądkowa Gorzka de luxe oraz Pan Tadeusz. Osobiście należę do osób mało pijących, jednak po zmuszeniu się do dźwignięcia kieliszka stwierdzam, że jest porównywalna z P.Tadeuszem. Cena Krupnika w Biedronce we Wrocławiu 17,49 zł, w Makro z koncesją 17,50 (choć można jeszcze negocjować). Butelka rzeczywiście wytworna! Zgadzam się jednak, że Krupnik wchodzi, ale tylko zimny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda wódka powinna być dobrze schłodzona żeby dobrze wchodziła i była smaczna. Nie tylko krupnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skytec
@Telefonistka A gdzie taka fajna cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majóweczka2011
My też wybraliśmy krupnik i kupiliśmy po 16.30 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larucza
Pan polecił nam krupnik. Cena bardzo korzystna: 14,80 za 0,5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krookoo
A gdzie kupiliście za tyle tą wódkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WojtekK___102
Witam Kupilem pol litra wczoraj na imieniny Aleksandry wypilismy ze 4 kieliszki i wodka jest beznadziejna. Teraz mam ja przed soba i mysle o dolaniu miodu i kilka ziolek... Nie polecam Nowosci Kolorowy Krupnik jest o wiele lepszy , tak jak Zoladkowa Gorzka. Pozdrawiam Na Zdrowie Wojtek Ps Moj Wujek kupil ja na wesele bo cena zajebista ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzi28
Mnie nie smakowała. Na weselu chcemy, żeby gościom smakowała wódka (nie trafia do mnie argument, że nie ważne co piją). Wesele będzie w maju :) Właśnie po nowym roku jedziemy do hurtowni i wybraliśmy Wyborową - taka schłodzona naprawdę świetnie smakuje, mój przyszły mąż i teść powiedzieli zresztą, że niczego innego nie kupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie Krupnik! Na dzień dzisiejszy najlepsza wódka to Nemiroff, ale z wódką jak ze wszystkim, czyli kwestia gustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimi
Prosze nie sugerowac sie negatywna opinia o Krupniku. Na ta chwile jest to najlepsza wodka w kategorii cena - jakosc - pomijam fakt , ze jest np. lepsza od smirnoffa - moze dlatego , ze wydaje sie ciut slabsza - ale nic mylnego - jest to b.dobra wodka ktora nie zwala odrazu z nog tylko upija w miare picia. Czyli super na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eff.y
Kupiłam na próbe 200 ml, bleeee tak samo stwierdził moj narzeczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest to b.dobra wodka ktora nie zwala odrazu z nog tylko upija w miare picia. Czyli super na wesele." PADŁEM ZE SMIECHU ... jak może wódka "krupnik" 40% mniej upić niż inna wódka tez 40% ? Wyjaśnisz mi to jakoś logicznie ? To tak samo jakby powiedzieć ze kilogram żelastwa jest cięższy od kilograma puchu :) Na marginesie wódka Krupnik,Żołądkowa De Luxe a teraz jeszcze żubrówka "czysta" to wódki na topie !!! destylowana woda x razy,do tego łagodna i cenowo całkiem przystępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet taniej
Obrzydliwa jest- piliśmy ostatnio na imprezie. Makabryczna w smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co ? Krupnik ostra wódka? To ty chyba ostrych wódek nie miałaś w ustach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjkkaaa
znakomita na wesele kac niemenczy przyzwoita cena i warzne że dobra w smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczony ale bardzo
Ciekawe w tym temacie jest to, że o wódce wypowiadają się panienki, co wypiły 2 kieliszki i piszą, że pyszna i że nawet kac nie męczy! To tak jakby chłopaki wypowiadali się, która podpaska lepsza, bo widzieli na reklamie. Prawda jest taka, że te wódki typu biały krupnik czy żołądkowa biała są tak dobre bo są tak tanie i tylko o to wam chodzi, świadomie czy nie, obstawiam, że raczej świadomie. Faktem jest, że samopoczucie dnia następnego będzie lepsze po wypiciu wódki gatunkowej, niż syfu, ale jak ktoś przesadzi z Belvederem czy Chopinem to też będzie zdychał. Wy możecie być zachwycone "pyszną" wódką za 17zł, ale goście między sobą, albo w swoich myślach i tak to skomentują odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fałszują
Wódka Krupnik kiedys była bardzo dobra... niestety, ostatnio trafiłam na kilka butelek , które 5 miały bardzo mało!!!! Parę razy w biedronce, ale też w sklepie osiedlowym coraz częściej jest krupnik nisko % !!!! W drinku , pół na pół mało czuc nawet tę wódkę!!! Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×