Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klupistrzak

wódka Krupnik Premium Vodka

Polecane posty

Gość fajne prowo a jak nie prowo
Krupnik jest bardzo dobra, nie ma po niej kaca i glowa nie boli, trochę już jej wypiliśmy wiec wiem co pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolutkagoska
niech sie wypowiedza pijący:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek238
Krupnik kiedyś piłem, ale jakoś przestał mi smakować. Teraz to wolę wyborową, ewentualnie czasem pana tadeusza. Jakoś nigdy jeszcze nie miałem po nich kaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krupnik się zepsuł w tej chwili to czyste obrzydlistwo, kupcie, wypijcie, posmakujcie brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio na weselu piłem Krupnik, syf na maksa, ogólnie jak po wejściu na sale zobaczyłem krupnika to od razu wiedziałem, że będę trzeźwy, na szczęście była jeszcze samorobna cytrynówka, tak się na nią rzucili, że do północy nie zostało nic. Moja rada na wesele nigdy w życiu Krupnik, kuzynkę na poprawinach co chwilkę pytali dlaczego taką ch....ą wódkę kupiła, przecież można degustacje przeprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to słaba wódka... w podobnej cenie można kupić o wiele lepszą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermers
Ta wódka jest strasznie słaba. Wiem, że trudno ocenia się wódkę, najlepiej na tej samej imprezie napijcie się Pure Vódka i Krupniku. Wódki z innych segmentów, z innym smakiem i zapachem. Diametralnie inne produkty. Byle jaka wódka może tylko zniszczyć imprezę. Lepiej nawet pić mniej, a porządnego alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas był Stock i powiem szczerze, ze ładnie gościom wchodził. Kupiliśmy oczywiście zdecydowanie za dużo i teraz pijemy przy nadarzających się okazjach:) Krupnik jest okropny i nie polecam. Kiedyś jak dopiero wchodził na rynek był ok, teraz to straszny syf. Byłam na weselu gdzie był Krupnik i słabo było z piciem. Wszyscy szukali zamienników, więc okupowali wiejski stół z bimbrem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memski
Tj. przecież dolna półka jakościowa jeśli chodzi o wódki - spróbuj Pure Vodka, porównaj smak i zapach. Najlepsze jest to, że wódka, która ma dokładnie tyle samo procent całkowicie inaczej smakuje. Jedna pali, druga jest przyjemna, delikatna. I jak dla mnie takie właśnie powinny być wódki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krupnik to faktycznie masakra, na weselu gdzie bylem w ogóle nie szedł, wszyscy kombinowali co mogli pic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posper
To jedna ze słabszych jakościowo wódek - raczej zupełnie nie ta liga. Macie np. Gutt Pure Vodka - niby delikatny smak, nie śmierdzi spirytusem, a kopie tak samo jak klasyczna wódka. I to jest zmiana zdecydowanie na plus - kiedyś takich wódek nie było. Powiem wam że po moich doświadczeniach dolna półka już u nas kompletnie nie wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×