Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Macao

Bardzo spuchnięta warga po przygryzieniu :(

Polecane posty

Gość Macao

Dziewczyny, pomocy :( dzisiaj byłam u dentysty, dostałam bardzo silne znieczulenie (leczenie kanałowe) . Wszystko było ok, znieczulenie trzymało wyjątkowo długo ( około 5 h ) . Jedząc kolację w ogóle nie miałam czucia w lewej połowie twarzy, nie czułam także warg i przez nieuwagę zaczełam gryźć dolną wargę razem z kanapką ;/ Oczywiście nic kompletnie nie czułam, zorientowałam się że coś jest nie tak dopiero gdy na brodzie miałam pełno krwi pochodzącej właśnie z wargi ;/ Warga jest okropnie opuchnięta, mam efekt "drugich ust" , wygląda to fatalnie, jakbym dostała w zęby, a do tego zaczyna bolec.. Mam nieestetyczną, wielką, przekrwioną kulę na ustach ;( macie jakieś sposoby jak zmniejszać opuchliznę ? I jak zapobiegać bólowi ? Proszę Was, pomóżcie w piątek mam dość dużą imprezę, nie chcę pojawić się z tym paskudztwem ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczycie na łut szczęścia
lodem przyłóż, obkurczy naczynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczycie na łut szczęścia
" Okrutna Prawda !!! ale hardcorowa jesteś .... jeśc kanapkę z własnym miękiem i krwią .... ;D" haahhahaha, aż się spłakałam ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macao
Przyłożyłam lodem, robiłam też chłodny okłaz z wacika i wody schłodzonej, wierzcie mi - nic ;/ Ale dzięki za rady, potrzymam jeszcze ten lod moze coś poskutkuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczycie na łut szczęścia
dokładnie, jeśli jest głębokie przecięcie, to może szycie być konieczne. jeśli ciągle krwawi, to jedź na pogotowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macao
No właśnie nie jest przecięta ma tylko pare takich czerwonych punkcików po zębach, już nie sączy się krew, szyć to tu raczej nie ma co (na szczęście ;D ) , nie jest rozerwana ani rozcięta :) fizycznie to ulga trochę po tym lodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytryuiop
też mam to samo, dzisiaj byłam u dentystki i też przygryzłam wygląda to okropnie. Byłabym wdzięczna za jakieś pomocne rady .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podtrzymuje temat!!!! Dziewczyny mam to samo, gryzłam warge i mam spuchniętą , wyglada strasznie, smaruje żelem, lód itd, po jakim czasie wam to zeszło? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również tak zrobiłam i minął jeden dzień i jest taka sama jak długo to schodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schodzi? to nie schodzi !!! już tak ci zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to samo! pomużcie! jutro mam SPOTKANIE Z CHŁOPAKIEM! nie chce zmarnować! BŁAGAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Help! BŁAGAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam identyczny problem. Tylko po 2 dniach na miejscu ugryzień pojawiła się zielonkawa osłonka (?). Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie przegryzłam wargę i powstała w tym miejscu chrostka która bolała w tedy użyłam RIVANOLUM i po chyba 2 dniach znikło(polecam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warga

Ja też mam podobny problem tylko jak przegryzłem to części spuchniętej nie czuję co robić zagoi się ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×