Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iloveya

dlaczego go nie widac na usg?

Polecane posty

Gość iloveya

4 maja mialam ostatnia miesiaczke...okres spoznia mi sie juz prawie 2 tyg. zrobilam test i wyszedl pozytywny, bylam u lekarza (w pon.), nic nie widzial, zrobialm badania krwi- HCG 670, czyli wychodzi 5/6 tydzien ciazy w srode bylam znowu na usg i dalej nic nie ma, 2 lekarzy mnie badalo...mowili ze przy tym HCG juz zawsze cos widac a u mnie nic... jutro ide nastepny raz na usg... czy jest mozliwosc ze to jednak nie ciaza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfdkmjh
u mnie przy becie hcg 2600 tez nic nie bylo widac, dopiero 2 dni pozniej przy 5200 byl pechrzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie w 5
tyd widzialam pecherzyk z slabo widoczna zawatroscia hm dziwne ale nie denerwuj sie poczekaj pare dni powinno byc widac niedlugo, rozumiem ze usg dopochwowe tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveya
nie widac NIC ;/ mam nadzieje ze to nie ciaza...ale jesli nie to co? moze byc gdzies w innym miejscu ze lekarz nie widzi? jeszcze kilka dni temu przez jakis tydzien mialam straszne bole brzucha...a od jakichs dwoch dni zero..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie w 5
dziwne moj pecherzyk mial wtedy 7mm jak ci robili te usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveya
no normalnie mi zorbili...usg dopochwowe...dlugo szukali i nic... ale co to moze byc jak nie ciaza? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 kot
Jeśli okres spóznia Ci się 2 tygodnie to niska ta beta.Moim zdaniem są 2 możliwości: 1)owulacja się przesunęła i ciąża jest młodsza 2)jest to niestety ciąża pozamaciczna.Przyrost bety jest wtedy słaby i mogą być bóle.Musisz to wyjaśnić z lekarzem,bo niestety to poważna sprawa. Pęcherzyk powinien być widoczny w macicy przy becie 1500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciążę pozamaciczną tez by znaleźli skoro porządnie szukali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveya
a jesli pozamaciczna to na usg tez ja znajda juz po 6,5 tyg.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveya
no to mozlwe ze faktycznie jakos powoli sie rozwija... a moglo np.umrzec juz to malenstwo? chociaz nie mialam jeszcze zadnego krawienia ale tak nagle skonczyl bolec mnie brzuch na dole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveya
no a jesli jutro tez nic nie znajda? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfdkmjh
jutro tez moze jeszcze nic nie byc widac, skoro w pon beta miala tylko 650. Najlepiej gdybys dala sobie tydzień czasu, albo jutro powtórzyła betę. Po 72h powinna urosnąć o min 114%, czyli powinna byc min 1400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveya
no a jesli jutro tez nic nie znajda? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfdkmjh
och, juz dzisiaj czwartek, wiec beta dzisiaj powinna byc min 1400, jutro min 1800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveya
no tak wlasnie lekrze mowili...ze juz by powinna iles tam razy wzrosnac wiec by powinno byc widac....tylko najgorsza jest ta niewiedza...bo mimo ze nie ciesze sie na ta ciaze to bym wolala chociaz wiedziec czy ona jest czy jej nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozonowa
bo na usgtrzeba isc w dniu drugiej misiaczki ktora miala byc a jej nie ma... nie widac bo jest za wczesnie juz Ci pisalam ze okolo 7-8tyg ciazy widac pecherzyk, nic sie zlego nie dzieje a ciaaza pozamaciczna, hmm chyba jednak odczuwalabys jakies dolegliwosci - bol jak przy zapalenniu wyrostka, krwawienie z drog rodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfdkmjh
jak jutro nic nie znajda to dalej nic nie swiadczy. tak jak pisalam u mnie przy 2500 tez jeszcze nic nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfdkmjh
Pewnie ci sie przesunęła owulacja, ja w drugiej ciazy owulację miałam dopiero w 28dc!!!. Idz jutro jeszcze raz na bete to wszystko sie wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozonowa
skoro mialas okres 4 maja a cykle masz 28 dniowe to pod koniec czerwca na poczatku lipca bedzie widac na bank czy to ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveya
no to nie pozostaje mi nic innego jak czekac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveya
chyba odpuszcze juz ta bete....bo to kolejne $ do wydania...a ja anwet studiow nie mam skonczonych...a jestem na dziennych...:( a teraz dziecko to bedzie odkurzacz pieniedzy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozonowa
a zwykly test ciazowy z apteki robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveya
a gdyby byly to blizniaki??;/ to by bylo szybciej widac niz jak jest jedno? bo jednak jak 2 to sie rozwija podwojnie :P ja naprawde sie zaczynam bac...bo nie dosc ze wpadka to jeszcze by bylo ich wiecej niz jedno...masakra...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveya
robilam i byly dwie kreski, choicaz jedna bardzo jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozonowa
no to dla mnie to jest jasny dowod na ciaze bo taki test w ta storne sie nie myli, a ta jasna kreseczka bo ciaza wczesna pewnie byla. Gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveya
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to ciąża pozamaciczna, widocznie jest w takim miejscu że nie udało sie lekarzom jej znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak o
ale gdyby to byla ciaza pozamaciczna to dawalaby oznaki jakies patologiczne, przeciez taka ciaza ektopowa rozwija sie w jajowodzie a tam nie ma co sie rozciagac, a wiadomo ciaza rosnie.. bol bylby nie do zniesienia, poza tym jakies kwwienie, plamienie. poczytaj o ciazy pozamacicznej zanim cos napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveya
a kiedy w takim razie ja znajda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×