Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iloveya

dlaczego go nie widac na usg?

Polecane posty

Gość iloveya
jutro mam.... tak zeby podsumowac to napisze jak to wygladalo jeszcze raz 4 maja-ostatnia miesiaczka ok.32 dni trwa moj cykl 41 dnia cyklu bylam na pierwszym usg i nie widac nic 42 dnia cyklu, badania beta HCG-670, prolaktyna 37 43 dnia cyklu-usg, nic nie widac no i jutro....czyli 45 dni syklu ide poraz kolejny na usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc radziłabym Ci spokojnie poczekac do jutra (wiem że tak łatwo powiedzieć), może się coś wyjaśni. I koniecznie napisz na forum czy widać dzidziusia, czy ciąże wykluczyli. Jestem ciekawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveya
oki to jutro tutaj napisze :) jakos po poludniu bede w domu wiec dam znac na pewno :) dzieki ze probowalas mi pokazac tez druga strone tego co rto moze oznaczac :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tr222
beta dla lekarzy nie jest wyznacznikiem tyg ciazy tylko sprawdzaja czy rosnie zeby wiedziec czy dzidzia sie rozwija a wysokosc bety moze byc indywidualna . Wiem co pisze bo jestem w ciazy i wlasnie wyszlam ze szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveya
no nie wiem...lekarze powiedzieli mi ze za te 2 dni beta by powinna mi wzrosnac do ok.1500 i wtedy juz musi byc cos widac... moze jak dlaej nic nie znajda to pojde do innego lekarza.... bo wiecie...ok...niech to bedzie ze pozno mialam owulacjeno ale ta beta tez musi cos wskazywac...670 to tez nie jest tak malutko...a oni mowili ze od 600 juz widzieli zazwyczaj u innych kobiet cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8507
U mnie przy becie 430 było widać pęcherzyk, ale niestety ciąża obumarła w 10 tygodniu i miałam zabieg. Lekarz powiedział, że często zdarza się tak, że przy niskich betach zarodki źle się rozwijają. Teraz jestem w ciąży w 39 tygodniu. Do lekarza poszłam w 5 tygodniu, jak tylko test wyszedł pozytywny i już było widać pęcherzyk. Dużo zależy od sprzętu jakim dysponuje lekarz. Dodam, że to USG miałam robione przez powłoki brzuszne, a nie dopochwowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveya
no i juz sie pojawil pecherzyk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estee lauder
gratuluje :) bedziesz mama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iloveya
kobieto ciesz sie!!!!!ile ja bym dala by byc na twoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveya
bym sie cieszyla gdyby to mi tak nie komplikowalo zycia no i gdybym mogla byc z ojcem dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego tak ci to komplikuje zycie? dlaczego nie mozesz byc z ojcem dziecka? ja mialam taka nieoczekiwana ciaze o ktorej dowiedzialam sie prawie rowny rok temu, bardzo ciezki czas to byl dla mnie, teraz coreczka ma 3 m-ce i kocham ja niesamowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×