Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

Cudowne!!

Polecane posty

Gość pajacyk z pajacykowa
najlepsze zaczyna sie o 6.37 ....Boskie to jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno duzo pracy, dyscypliny i czasu ale pytanie tylko po co? mnie tam kręcą bardziej porzyteczne widoki niz panowie tupocący do rytmu żeby... no właśnie żeby co? ehhh... za remonty dróg by sie lepiej wzieli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pożyteczne widoki" - czyli co? W ramach rozrywki (oni właśnie dlatego to robili) wolisz oglądać roboty drogowe? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czasem wszystkie stają się dobre. :classic_cool: Wszystko jest okej dopóki nie jest wbrew czyjejś woli. Ja dwa lata w wojsku uważam za wyjęte z mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wojsko nie jest dla każdego . Mam kolegę który "uciekał" ile się dało, a jak go cupneli -został i do tej pory tam siedzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuuuuuuuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wojsku to dopiero uczysz sie chodzić u nas to niektórzy nie wiedzieli która prawa a która lewa strona po 4 godz przez miesiac czasu codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja latawiec to chodzic się uczyłem przy 30 stopniach w hauerze więc zalezało nam żeby szybko sie nauczyc bo wylapywaliśmy po kilka os dziennie a kapiel w środy i soboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było to chyba wszędzie tak jest u nas tylko jeden nie wytrzymał drzwiami złamał sobie nogę a innego pododdziału powiesi ł sie i oczywiście wiele innych głupot było ja 8 lat jestem po wojsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×