Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

Gość reggio
levi idioto żeby trzymać linie to trzeba jeść śniadanie max 3 godziny po wstaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak... Jest taka dziewczyna, która na innym topiku wróży z tarota. No i napisałam do niej. Mało pozytywną odpowiedź dostałam :o Wiem, wiem, to tylko wróżby i wcale nie muszą się sprawdzić. Ale reszta z tego co napisała, była prawdą, więc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać ty nie znasz angielskiego bo z tej drugiej to nie naśmiewają się z powodu jej ubioru a nie wagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majaczekk
Przykro mi chłopczyku, ale fail. Ma dżinsy, modny pasek z apaszki i podkoszulek. Gdyby była szczupła wyglądałaby normalnie i nie trafiłaby do tego demota. Tłuszcz jej wisi, a mimo to próbowała się ubrać jak szczupła nie zdając sobie sprawy, że nie będzie wyglądać w tym tak jak kobieta o idealnej figurze. Czyli jednak jesteś debilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sodowawoda
gdzie znajde fote Levviatana? :D powoli to sie staje moja obsesja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to ty się mylisz bo jakby ubrała odpowiednie rozmiarowo spodnie to ten nadmiar tłuszczu na pewno by jej tak nie wisiał i wyglądała by o wiele lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sodowawoda
ja nosze rozm 34 a jak zaloze spodnie 32 to tez wygladam jakbym boczki miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sodowawoda -> i właśnie z tego się nabijam, z noszenia za małych ubrań i dziewczyn które myślą za ciasne ubrania dodają seksapilu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sodowawoda
Levviatan- ale ja w tych spodniach o rozm 32 nie chodze po ulicy tylko przymirza czasem od siostry jak sobie kupi nowe (ona jest szczuplejsza ode mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryłka1
ktora to Twoja zona levciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta co ma nick Żona Leviatana ;D ale to żona tylko na kafe choć może w przyszłości i w realnym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryłka1
no ale to tylko na zarty?? gadacie na gadu np?? poznaliscie sie na kafe i od poczatku miala taki nick:classic_cool:??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambaryłka1 -> to były żarty aby zwrócić na siebie moją uwagę ;p poznaliśmy się na kafe i nie od początku miała taki nick (przeczytaj ten temat od jakiś 4-5 stron wstecz) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie tylko zonę na kafe ;p ale może za jakieś 2,3 ewentualnie więcej lat też w realnym świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×