Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

na początku zawsze jest idealnie, bo się nie zna partnera, ważne aby w tym czasie patrzyć na kogoś oczami a ni e przez pryzmat emocji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba za bardzo emocjonalnie podchodzę to wielu spraw;) dziękuję, że mnie wysłuchałeś ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie tkwi :) widzisz ja też mam ten problem że jeszcze nie trafiłem na tą "idealną" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieję, że trafimy;) tylko wiecznie mi w głowie świeci " tego kwiatu to pól światu, a 3/4 gówno wartę " i niestety coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam;* właśnie wstałam, jeszcze nic koło siebie nie zrobiłam, a laptop na kolano i kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laptopy to zuuoooo no chyba że się używa go tylko do netu i prac biurowych i chce się posiedzieć z kompem w łóżku/na kanapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem taką zapaloną maniaczką komputerową, że używam laptopa tylko jak potrzebuje internetu, jak mam cos do napisania na uczelnie ewentualnie czasami mi się zdarzy film obejrzeć ;) a laptop jest o tyle fajny, że wszędzie go mogę zabrać nawet do kuchni jak coś pichcę;) bo w toalecie z nim jeszcze nie byłam;) i mało miejsca zajmuje, ma swoją półeczkę w szafce, nie widać go, nie zagraca mi pokoju ;) jak minął wczorajszy wieczór?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli zaczniesz grać, obrabiać filmy lub robić coś innego co obciąża bardzo kompa to zobaczysz jakie laptopy są słabe ;D komputer za 2000zł (sama jednostka) pobił laptopa za 10000zł w osiągach ;D nie najgorzej minął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyy... raczej nie zacznę ;) nie mój świat, nie moja bajka;) do tego co robie na nim starczy i ma ten plus, że mogę go przenosić z miejsca na miejsce i nie zagraca mi pokoju;) nie wiem co ze sobą dziś począć, nagle tyle wolnego czasu się zrobiło, ani dzieci, ani faceta i jeszcze się zaziębiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem padnę i może obudzę się wieczorem;) nie dziękuję, wole bardziej konstruktywne zajęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez najbliższe dwa lata jeszcze studiuje dziennie, dopiero potem jakaś praca i magisterka zaocznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec przez dwa lata jestem jeszcze bezpieczny ;D no dobra pożartowali a teraz poważniej nie stać mnie na sprowadzenie do siebie dziewczyny a ja nie lubię się przeprowadzać bardzo przywiązałem się do miejsca w którym mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo rozsądnie mówisz;) chyba wybiorę się na dniach do fryzjera, szukam sobie nowej fryzurki i chyba na rudo się znowu zrobię, więc odpisywać mogę z opóźnieniem, a i odpisałam ci wcześniej na maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rude mi się podobają (ale jeśli to naturalny kolor ;p) a jeśli jeszcze do tego maja zielone oczy i ostrzejsze ryzy twarzy to dosłownie szczyt piękna ^^ przynajmniej dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieskie też są ładne :) no nic muszę mieć nadzieje że w swojej okolicy znajdę swoja rudowłosą zielonooką piękność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że ja nie mam, aż takich wymagań;P starczy wysoki, ciemnooki brunet najlepiej z bródką ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×