Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

bo jestes z nowosadeckiego a oprucz jagody nie spotkałam tu nikogo wiecej z tego rejonu.. i masz tyle wiosen co ja ;) a w jakim celu, hmm.. nie wiem, towarzyska jestem ;) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sorry a co ty podejżewasz niby? że chce cię obnazyc i zdemaskować na całe kaffe? po co niby? nie bawia mnie takie rzeczy, tym bardziej że chciałam ci pokazac moje konto na nk, prawdziwe z danymi... a uwierz mi że takie tu głupoty pisze ze i mi nie było by naręke zdemaskowamie... eh ta podejrzliwośc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej nie :) aczkolwiek to jest moja cecha charakteru (towarzyskość) ale nie w takim rozumieniu jak to odebrałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha wiec twoja cecha wrodzona (wyszukiwanie dwuznacznych podtekstów) tez dała o sobie znać? hehehe :) to dobrze, Znaczy zdrowy jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - już się na ciebie nie gniewam:) Ale żeby to było ostatni raz - takie zachowanie jest karygodne. Więc - nadal możemy się przyjaźnić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi - dlaczego inne dziewczęta, za moimi plecami, piszą do ciebie maile? A ja nie mam dostępu do tej sfery twojej prywatności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam ;) ja tam wyznaje wiare w pacyfistyczne metody negosciacji a pozatym jestem aseksualna i nie nadaje się na konkuręceje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×