Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

Nie tyle seksu co konsekwencji którym nie podołam w obecnej sytuacji. Po drugie ja chciałbym dziewicę na partnerkę życiową, więc to trochę dla mnie niezbyt sprawiedliwe że ona ma zachować czystość dla mnie a ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła prawniczka
Już od jakiegoś czasu czytam posty Levviatana i powiem jedno: takich facetów, to ze świecą dzisiaj szukać. Twoja przyszła żona będzie prawdziwą szczęściarą. Już jej zazdroszczę. A jeszcze jeśli jesteś przystojny (btw. mógłbyś zdjęcie swoje pokazać :P ), to już w ogóle jesteś pewnie super facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła prawniczka
a mogłbyś mi wysłać swoje zdjęcie na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła prawniczka
ale ja nikomu nie pokażę :) obiecuję, że tylko zobaczę i od razu skasuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła prawniczka
ale ja nikomu nie pokażę :) zobaczę tylko i zaraz skasuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła prawniczka
w_pudelko@wp.pl wyslij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła prawniczka
Pod warunkiem, że od razu go usuniesz i nie pokażesz nikomu ;) ale najpierw wyślij swoje, a ja najwyżej odpiszę na twojego maila i wyślę ci moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ciebie znam i mam zaufanie że nie pokażesz nikomu mojego zdjecia ;p a tak to mam jakąś formę "zabezpieczenia" przed upublicznieniem mojego ;) ale jak chcesz to możesz mi swoje podesłać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co mam ci wysylac jak ty masz tyle fanek kurde i pewnie cie zalewaja tonami maili 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky -> ee... maili mam bardzo mało i zazwyczaj są to e-maile które dostaje w odpowiedzi na wysłane zdjęcie ;p Czarownica - nieźle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej podeslijcie linka do tego ostatniego tematu kto lepszy sos czy leviatan. poczebny mi. macie?? please :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tylko ja mam wrażenie że ten temat obserwuje co najmniej pół kafeterii? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokatorka,nie bezpodstawnie
Levviatan uwaza sie za przystojnego? :D Levviatan mysli ze ten temat obserwuje pol kafeterii?:D Levviatan czuje sie popularny? :D Boze... Swiat zszedl na psy.. Masz strasznie wybujale ego :O masakrycznie.. I te ciagle teksty ze za daleko mieszkaja fajne dziewczyny.. Ze bilety kosztuja.. Jest lato, nawet na jakiejs budowie bys sie gdzies zalapal i zarobil! Szkoda mi takich ludzi :O nieudacznikow :( i gdzies tam pisales ze masz rozlegle wyksztalcenie.. :D Przejrzyj wszystkie strony i policz ile zrobiles ortografow, niektore takie ze nie wiadomo czy smiac sie czy plakac. Jakbys naprawde chcial to u siebie znalazlbys fajna dziewczyne a nie siedzial przed ekranem, i zalil sie ze fajne sa tutaj a ty nie masz kasy nawet gdybys chcial sie z nimi spotykac. A widziales je chociaz? Znasz je? Czlowieku, masz 21 lat!!!! Kurvvva :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokatorka,nie bezpodstawnie
dowaliłAm. Wróżka, kurcze, no taka jest prawda. Że smutna to sie zgodzę, ale jednak prawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×