Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

Ja tu po raz pierwszy :P można prosić o streszczenie :D czy usłyszę WON :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokatorka,nie bezpodstawnie
spoko. Ale przyznaj, nie masz i Ty czasami takiego wrazenia? Bo ja mysle ze tak :P Streszczenie- Levviatan był spoko fajnym gosciem ale w tym topicu wyszło szydło z worka i niestety okazało sie jakie z niego cieple kluchy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan uwaza sie za przystojnego? -nic mi na ten temat nie wiadomo Levviatan mysli ze ten temat obserwuje pol kafeterii? -nie mam pojęcia Levviatan czuje sie popularny? - z tym się mogę zgodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokatorka,nie bezpodstawnie
Levviatan uwaza sie za przystojnego?- poprzednia strona wiec nie uwaza, a "ma wrazenie" ze ten topic sledzi pol kafeterii :O i to "co najmniej"! Dżizas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancz - 1) nie uwazam sie za przystojnego to czesc tych ktore widzialy moje zdjecie maja mnie za takiego 2) zazwyczaj sie nie zale ze nie mam kasy. ja stwierdzam fakt 3) myslisz ze sie w swojej okolicy nie rozgladalem/nie rozgladam? ja nie trafilem jeszcze na jakas odpowiednia w swojej okolicy 4) nie uwazam sie za popularnego 5) myslec a miec wrazenie to dwie rozne rzeczy 6) prace prawdopodobnie bede mial przed wrzesniem wiec juz nie szukam pracy 7) aby isc na budowe tez trzeba miec jakies wyksztalcenie lub doswiadczenie a ja nie jestem wyksztalcony w tym kierunku 8) mieszkam w rejonie w ktorym nie dostanie sie w tydzien prace. tutaj nie Warszawa 9) bledow nie robie bo mam slownik w przegladarce (choc literowki nie zawsze wylapie) chyba ze pisze z telefonu bo czasem zagladam na kafe uzywajac komorki (ale z komorki wchodze tylko jak mi sie nudzi lub jest ciekawy watek a z ronorakich powodow nie mam dostepu do komputera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylibyście sobą gdybyście po nim co jakiś czas nie pojechali nie? Levvi jest spoko, nie czepiajcie się jakbyście byli ideałami... Wy o sobie nie napiszecie nic, albo napiszecie ściemę, a on jest szczery i nieidealny... JAK KAŻDY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem sobie pizze z rana
levviatan jestes? bo nie skonczylam Twojego portretu psychologicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem sobie pizze z rana
na jakim kacu ? eee to jest powazne ;P i co bys zeobil gdybys mial do wyboru kupic za 2 zł piwo czy kosmetyczke.pytanie za 100 pkt. i bardzo ciekawe sama sie zdziwiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to pytanie jest źle zadane bo jeśli odpowiem że na piwo to zrobisz ze mnie pijaka, a jeśli że do kosmetyczki to metroseksualistę lub geja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dobrze;) weekend dziś taki upał, że nie mam siły z domu się ruszyć;) może na mecz gdzieś z domu wyjdę jak się ochłodzi;) poza tym przedszkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się też dzisiaj za bardzo nie chce ruszać ;p Tym bardziej że wróciłem z grilla dzisiaj o 3:15 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokatorka,nie bezpodstawnie
"nie uwazam sie za przystojnego to czesc tych ktore widzialy moje zdjecie maja mnie za takiego"- gdzie tu ktora tak napisała? :D "niczego sobie" to nie znaczy od razu ze laska uwaza cie za przystojnego :D haha :D "zazwyczaj sie nie zale ze nie mam kasy. ja stwierdzam fakt"- a to gratulacje,wiesz ludzie nie lubia jak im sie ktos zali :O takze postepy robisz :classic_cool: "myslisz ze sie w swojej okolicy nie rozgladalem/nie rozgladam? ja nie trafilem jeszcze na jakas odpowiednia w swojej okolicy"-dokladnie tak mysle poniewaz siedzac przed komputerem niemal 24h na dobe nie masz takiej mozliwosci :O chyba ze monitoringujesz okolice zamieszkania :D:O "nie uwazam sie za popularnego"- tiaaaa... :O "myslec a miec wrazenie to dwie rozne rzeczy"-odpuszcze "prace prawdopodobnie bede mial przed wrzesniem wiec juz nie szukam pracy"- prawdopodobnie...widzisz to slowo? "aby isc na budowe tez trzeba miec jakies wyksztalcenie lub doswiadczenie a ja nie jestem wyksztalcony w tym kierunku"-wiekszej bzdury w zyciu nie slyszalam :D moj brat, lat 17, pracuje od samego poczatku wakacji w ten sposob :O jak rowniez polowa kolegow z jego klasy... rozwalilo mnie to co napisales :O :/ "mieszkam w rejonie w ktorym nie dostanie sie w tydzien prace. tutaj nie Warszawa"- myslisz ze w Wawie w tydzien dostaje sie prace? :D "bledow nie robie bo mam slownik w przegladarce (choc literowki nie zawsze wylapie) chyba ze pisze z telefonu bo czasem zagladam na kafe uzywajac komorki (ale z komorki wchodze tylko jak mi sie nudzi lub jest ciekawy watek a z ronorakich powodow nie mam dostepu do komputera)"- Boze.. nie chce mi sie szukac tego ale takie byki tu nieraz strzelales ze glowa mala.. moze slownik nawala :D jak bedziesz sie upieral to ci moge poszukac choc ja nie spedzam zycia przed monitorem wiec zobaczymy czy znajde czas. I nie chodzi mi o literowki ale o ortografy! :O Byłam studentka i sama zarabiałam na siebie :P po prostu. Jak kazdy w miarę zorientowany czlowiek w tym wieku. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×