Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwiat lotosu 007

pytanie do mezczyzn. Czy zwracacie uwage na...

Polecane posty

Gość kwiat lotosu 007

dłonie u kobiety? lubicie jak są szczupłe zadbane, gładkie z starannie pomalowanymi paznokciami czy raczej jest to u was bez znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plażowicz 123
nie łudź się, patrzymy głównie na cycki, sporo na tyłek i na twarz. Reszta jest mało istotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to raczej jest odwrotnie - kobiety zwracaja uwagę na dłonie u faceta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla mnie bardzo ważna
pazużaste od razu skreślam czym starszy lachon tym ma dziwniejsze paznokcie powinny być krótko obcięte i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiooi
wiekszosc nie zwraca. Jak widze laski, szczuple, zadbane z okropnymi lapami, to mozna sie pohaftac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem tak. maja byc nie za dlugie....nie pomalowane na jakis dziwny kolor....nienawidze tipsow...odrzuca mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiooi
sorry, szczuple, ale zaniedbane, bo jak ktos nie dba o dlonie to jest niechlujem smierdzacym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaldi
jak najbardziej zwracam uwagę na tak ważne detale jak dłonie kobiety i na dzień dobry odrzuca mnie, gdy widzę tipsiarę , ładnie się prezentują dłonie kobiece gdy ma własne zadbane paznokcie :) ale to nie wszystko , już wolę gdy kobieta na palcach nie zakłada żadnego biżu niż miesza pierścionki srebrne z żółtym złotem , albo białe biżu albo złote , taka jest zasada na temat paluchów u nóg kobiet to nawet nie chcę wspominać, wiele kobiet ma rosnącą rzepę na stopach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze zwracam uwagę na dłonie :) gdyż ponieważ nie toleruję tipsów, ani jakichkolwiek oczojeebnych kolorów, typu czarny czy wściekle czerwony, a to akurat rzuca się w oczy jak mało co :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczojebnych:) he he dobre określenie ja tam tipsów nie noszę, dla mnie to porażka te tipsy i nie są wcale zbyt eleganckie...jeszcze jak niektóre nosze z masą brokatu i innymi pierdzułkami:) jesli chodzi o mnie to zwracam na dłonie uwagę:) jeśli chodzi o facetów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem facetem
ale mnie odpychaja niepomalowane paznokcie u kobiet, niech to bedzie zwykly delikatny, naturalny roz(sama taki lubie), ale juz to ladnie wyglada, niz dlugie, zolte nipomalowane szpony, ble. ja teraz np mam taki oczojebny kolor i nawet mi sie podoba, w koncu lato jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zwracam uwagi na dłonie
bo nie jestem brudasem arabem, bo tylko oni gapią się na łapy, bo babsko całe w szmatach, tak że tylko graby pozostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sipsi
no ja też nie znoszę tipsów , przed ślubem poszłam do kosmetyczki żeby mi ładnie pomalowała paznokcie a ona mi ciapie jakieś cekiny na pazury , ohyda , mówie niech pani to zdejmie , a ona że wszystkim się tak podoba , no załamka :( oczywiscie zdjęła i od nowa musiała malować , ale miała minę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najchętniej niepomalowane.. zadbane, ale mogą być zupełnie bez lakieru. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×