Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

**** zrobiła,m test **** widac cos????????????????????

Polecane posty

Ja mam bardzo złe doświadczenie z pre-testem. dwa razy wykonywałam nie będąc w ciaży (po pozytywnym wyniku robiłam jeszcze kilka testów i wszystkie neg). Jest zbyt czuły i wykrywa normę nieciążową. Moja kreska była nawet nieco ciemniejsza niż u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydaje ze ten cien kreski to nie jest jeszcze potwierdzenie ciazy. Idz na bete i bedziesz miala 100% pewnosci. Albo powtorz test w dniu spodz. @. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamunia
Ja zrobiłam kilka dni przed @ 2 testy i dwa wyszly tak jak u Ciebie, cień cienia kreski dosłownie. No i jestem w ciąży, gratuluje Ci, bo jak dla mnie to ciąża na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamunia
chciałam jeszcze cos dodać... naprawde dlugo czekałam na ten cien kreseczki dlatego wyrzuciłam test bo balam się, że to nieprawda, ale wierz mi, ze gdybys nie była w ciąży to nawet tego cienia by nie bylo, a mój cien kreseczki byl chyba jeszcze słabszy. Nie wyrzucaj tego testu tak jak ja, bo będziesz miala super pamiatke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowkaa25
wg mie widać - nie czekaj tylko zrób bete z krwi - jak masz dostęp do sensownego labolatorium to wynik możesz mieć jeszcze tego samego dnia albo jeśli wożą do innego miasta do labolatorium to zapytaj o wynik telefonicznie - ja miałam podobny test w 26 dc a w 27 bete ponad 200 - powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka145
Ja tam nic nie wiedzę tylko dokładny koloer różowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia Basen
Ja widzę jedną kreskę. Ta druga jest po prostu zawsze tak "zaznaczona" w nieużywanym teście i powinna się zabarwić. Jak dla mnie to nie jest zabarwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
23 dzien to zdecydowanie za wczesnie! ilu dniowe masz cykle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
musisz sie uzbroic w cierpliwosc, no i moze nie robic testow przez miesiaczka (chociaz to trudne), ale czekac do dnia miesiaczki i starac sie funkcjownowac. za 4 dni jak sie m. nie pojawi to mozesz znow zrobic test. Ja wlasnie sie nie nakrecam, bo raz tak zrobilam (w tamtym roku pazdzierniku, ze zrobilam dzien przed m. i wyszedl negatywny) i potem bylam bardzo rozczarowana, teraz czekam na m. w spokoju. Tobie rowniez tego zycze: spokoju i II kreseczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamunia
naprawde nie chce cie nakręcać, ale ja mialam taka sama kreske i jestem wrecz pewna, że gdybym wstawiła tu zdjęcie to zupełnie nikt by jej nie zauwazył, nie wiem, jak to jest z pre-test, ale ja naprawde zrobiłam mnostwo testów i nigdy nie mialam choćby tak słabej kreski,no chyba, że czekalaś więcej niż 5 minut, bo wtedy wynik może byc falszywy, a poza tym nie rób juz testów po południu, bo mi te kreseczki tylko z rana wychodzily, życze powodzenia i koniecznie daj znac, jesli pójdziesz an betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam widze 2 kreche
moja kolezanka taka miala ale woeczorem robila test potem z dnia na dzien coraz mocniejsza, moje testy wychodzily podobnie cien cienia potem za dwa dni ale rano juz mocna 2 krecha, trzymam kciuki powtorz test rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
chce tylko powiedziec, ze ja tez widze II kreske :-) zeby nie bylo!!! baaaardzooo slaba, ale pod katem widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusiowataaaa
Witam mi sie wydaje ze jestes w ciazy ale radze potwierdzic test za okolo 6 dni quixx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamunia
do Estery.... nie zgadzam sie , że zawsze, bo jak pisalam zrobiłam dziesiątki testo i nigdy przed faktycznym zajściem w ciążę tak nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusiowataaaa
nie klocicie sie roznie jest z testami ale test sie powinno robic po miesiaczce a nie przed stad ciaza moze byc i dlatego slaba kreska Autorko zrob test za 6 dni i bedzieesz wiedziala a nie pod rzad robisz test za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę tak - dzień przed okresem zrobiłam test i wyszedł identycznie jak Twój, później powtórzyłam wieczorem i negatywny,w dzień okresu rano negatywny, po południu tego samego dnia negatywny :p Dzień po okresie quic vue -DWIE GRUBE KRECHY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem tez negatywny. Biała kreska jest w zasadzie na każdym teście. Ale zrób w dniu spodziewanej miesiączki z pierwszego porannego moczu i wtedy zobaczysz. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmarwionaMadzia
Mi sie wydaje ze jest tam druga kreska bardzo malo widoczna (jeszcze sie nie znam na testach)zrob test za pare dni;)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajecie mi nadzieję :) Ten pretest robiłam z rannego moczu, po poludniu zrobilam test "komfort" i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×