Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dafa

Mój tata nie akceptuje tego że mój syn

Polecane posty

Gość dafa

mówi do ojca mojego byłego dziadku, zauważyłam że wkurza go to i źle się wyraża o moim niedoszłym teściu. Nie lubi po prostu jak mój syn idzie do tamtych ludzi. Pyta się po co tam wysyłam dziecka, mówi że oni są dziecku nie potrzebni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafa
I jak mam to wyjaśnic dziecku że dziadek źle wyraża się o tamtym dziadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja napisze tak...
sorrki ale to twoj tata ma problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafa
Ja też mam problem bo mój ojciec mówi mi że wysyłam dziecko do obcego człowieka. Przy każdym razem podkreśli to przy moim synu, mówi mu że to on jest jego prawdziwym dziadkiem, podkreśla to na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja napisze tak...
to sluchaj dalej tatusia a nie rob tego co uwazasza za sluszne, ile masz lat dziecino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko mysle sobie
" I jak mam to wyjaśnic dziecku że dziadek źle wyraża się o tamtym dziadku?" Raczej powinnaś stanowczo wytłumaczyć ojcu, żeby nie wyrażał się żle o tamtym dziadku. Dziadek to dziadek, nieważne że Wy jesteście po rozwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafa
Ale my nie jesteśmy po rozwodzie, rodzice mojego byłego mi pomagają tylko dlatego że ich syn mnie rzucił. Mówiłam ojcu by się tak nie wyrażał o tamtych dziadkach to on mi cały czas mówi że syn napewno wdał się w swoich rodziców, że to ich wina że on mnie zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukróć ojca, nie ma sensu mieszać dziecku w głowie, to są jego dziadkowie i koniec, ma prawo i powinien się z nimi widywać. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko mysle sobie
Nie daj sobie wejść na głowę. On może być Twoim ojcem, ale Twój wnuk ma czworo dziadków i ma prawo do tego, żeby z nimi utrzymywać kontakt na równi, jeśli chce. Ja bym postawiła sprawę jasno i określiła warunki, których ma się trzymać. To, że jest Twoim ojcem nie daje mu prawa wypowiadania się w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafa
Dobrze, porozmawiam jeszcze z ojcem. Jak byłam w ciąży to ojciec okazywał mi to że jest niezadowolony z tego że zaszłam, nie myślałam nawet że będzie się wtrącał do wychowywania mojego dziecka. Spróbuje mu to jeszcze na spokojnie wytłumaczyć. Mój syn ma trzech dziadków, mojego tate bo moja mama nie żyje oraz babcie i dziadka ze strony swojego ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz tatusiowi że to nie je
go sprawa z kim twoje dziecko się spotyka, tym bardziej że spotyka się z dziadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje ci ojca
wspolczuje takiwgo"ojca", najpier sie wkurzal ze przyszlas z brzuchem do domu, a teraz ma czeslnosc sie wpierdalac w twoje zycie , co za czlowiek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój ojciec po prostu jest
zazdrosny o wnuczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche ci współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 888888888888888888888888888888
rzeczywiscie,twoj tata jest nieudany:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagafd
wiesz co masz tatusia który wtrąca się do nie swoich spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×