Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość max 43

czy kobieta może zdradzić dla "sportu"?

Polecane posty

lekoomanko >oczywiście że masz racie tylko wi9dzisz problem polega na tym że na początku jest wszystko pięknie i niby w 100%dograne ,ale czasem w miare jedzenia apetyt rośnie ..a my (nie wszystkie oczywiście)jesteśmy perfidne i wtedy zdradzamy ...a wyżyty ?...brak ich ,raczej strach że to kiedyś może się wydać ....teraz wiem że mnie co niektóre teraz zlinczują ale mam to w nosie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, wyrzutów nie ma, jedynie strach, że się wyda. Widzę zakręcona, że wiesz w czym rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasjonata
Nie jestem wychowana w kulturze chrześcijańskiej wiec pewne sprawy inaczej dla mnie wyglądają.Myślę ,że należy życ w zgodzie ze sobą a nie według oczekiwań. Dla mnie to proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a mimo to wybrałaś faceta bo troskliwy itd" Nie wybrałam dlatego, że troskliwy. Wybrałam dlatego, że go wtedy kochałam i nie zamierzam się z nim rozwodzić, bo go nadal kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Myślę ,że należy żyć w zgodzie ze sobą a nie według oczekiwań. " Zrozumiałam to dopiero niedawno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max 43
strach że sie wyda...hm...a czy macie zaplanowany sceniariusz drogie Panie jeśli się wyda? ja wiem że Panie potrafią lepiej sie ukrywać ale prawdopodobieństwo jest jednak dośc wysokie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli by się wydało to powiedziałabym mężowi dlaczego zdecydowałam się na ten krok i jemu pozostawiłabym decyzję co do przyszłości małżeństwa. Z tym, że nie wiem czy potrafiłabym potem znów nie zdradzić. Prawdopodobnie nie. Inna sprawa, że ja nie miałabym poczucia winy chyba, więc ciąg dalszy małżeństwa miałby sens tylko wtedy jeśli okazałoby się, że on ma do tego takie samo podejście jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co to jeśli ja nie popełnię jakiegoś głupiego błędu to nie widzę możliwości, żeby miało się wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max 43
istny dr Jekyll i Mr Hyde tyle że w damskim wydaniu :)przecież to cholernie ciężko żyć w takim rozdwojeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max 43
hm..tak z ciekawości....takie lateksowe ubranko też przywdziewasz?to chyba gorąco w tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Brzydkie to takie. Wolę nago lub w koronkach :p Trochę nie rozumiem tego łączenia BDSM z lateksem. Dla mnie lateks jest w ogóle aseksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max 43
a...to takie pierwsze skojarzenie :) nie miałem przyjemności do tej pory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko rozumiem. BDSM to duuużo więcej niż kajdanki, pejcze i lateks. To się dzieje w głowie przede wszystkim. Przynajmniej dla mnie :) A teraz dziękuję za dyskusję, muszę uciekać. Real wzywa. Kolację trzeba mężowi zrobić itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max 43
haha...wczesna kolacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max 43
obiadek....;) hm..ja dzis zaproponuje ślubnej małą odmianę....kto wie co jej po głowie moze chodzić po tym co czytałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max 43
zamiast obiadu :) ..a swoją drogą coś ostatnio ma większą ochotkę....mam nadzieje że nie chce tym zagłuszyć wyrzutów sumienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgnm
Perwersja "Zodiakalna bliźniaczka jestem" -dokladnie wiem cos o tym bo sama jestem waga niestety.. ;) Poza tym rozumiem Cie. Kobiety tez maja swoje potrzeby i mezczyzni im predzej to zrozumiecie tym lepiej.. ;p Sama rowniez uprawiam czasem sex dla 'sportu' wracajac do tematu.. ;) tyle, ze u mnie zwiazane jest to bardziej z tym ze bardzo dlugi czas na wlasne zyczenie (bo chyba nie chcialabym teraz z nikim byc ;p) nikogo nie mialam i po prostu brakowalo mi tylko sexu, a przynajmnniej tak mi sie wydawalo.. ;p Jednakze nei puszczam sie n aprawo i lewo mam raczej kolege, z ktorym przyjaznie sie bez zobowiazan.. hmm i lubie go, lubie znim przebywac i nawet czasem -bardzo rzadko na szczescie ;p nasze spotkania nie koncza sie sexem.. ostatnio niestety zdalam sobie sprawe ze chyba jednak podswiadomie szukalam tez zastapienia potrzeby bliskosci z kims itd dlatego chyba musze zakonczyc ten uklad bo to takie polsrodki.. chociaz naprawde bardzo go lubie i dobrze mi gdy jestem z nim ale wiem ze to tylko na chwile a czlowiek niestety bardzo szybko przyzwyvzaja sie do dobrego.. poza tym chyba wkurza mnie tez troche ze nie jestem dla niego tak wazna jakbym tego chciala.. ;p chociaz nie chcialabym z nim byc hehe po prostu mnie to drazni :D a w lozku jest nam dobrze nie powiem ale ja zawsze mam ochote na wiecej i to tez mnie chyba trapi.. ;p Perwersja powiedz jeszcze bo mnie ciekawi jak poznajesz tych swoich 'pozamalzenskich' partnerow??;> ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max 43
a juz myslałem że nie ma takich kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna^^
mnie się wydaje że kobiety bardziej zdradzają z ciekawości niż dla sportu ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max 43
z ciekawości???? a ja myslałem że jak facet się nie stara:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.....kobiety również dla sportu zdradzają chociaż facetom wydaje się że nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wydaje mi sie aby to była ciekawosc ...to raczej tęsknota...za byciem kochana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ciekawości czy jeszcze kręcą innych ,z tęsknoty za czymś nowym i tak po po prostu bo czasem kusi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgnm
luncia, rowerka widze, ze wiecie o co chodzi.. ;) do tego jak juz tez chyba wspominalam kobiety maja tez swoje potrzeby i czasem po prostu mowiac doslownie -chce sie straasznie 'ruchac'.. :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marfie
ZARABIAJ NAWET 500 ZŁOTYCH NA MIESIĄC ZA WŁĄCZONY MALUTKI PROGRAMIK!!! SPRAWDŹ SAM!!! 20Dollars2Surf Jest to firma, która płaci za włączony malutki programik! Zarobki tutaj są od 60 do 500zł miesięcznie. Wystarczy uruchomić program i pieniądze lecą! Minimum do wypłaty to 20$, można je łatwo uzbierać w miesiąc nawet rzadko używając komputera REJESTRACJA: Wejdź na stronę aby się zarejestrować klikając poniższy banner http://www.20dollars2surf.com/?ref=102817 otworzy nam się strona i na środku jej mamy miejsce na wpisanie naszego emaila: wpisujemy nasz email klikamy Join Us (jak mamy ustawiony język angielski), po czym przenosi nas na następną stronę na której klikamy Install 20Dollars2Surf(1,45 Mo). Klikamy na ten napis i ścigamy plik surfbara na nasz dysk. Gdy go ściągniemy włączamy go wybieramy język polski i klikamy dalej. W programie otworzy nam się formularz rejestracyjny w którym wpisujemy nasz Nick, rok urodzenia, oraz narodowość - wpisujemy je prawdziwe i klikamy dalej! Po tym wszystkim przyjdzie nam na naszą skrzynkę pocztową email pt " Welcome to 20Dollars2Surf.com". Przyjdzie nam w nim hasło do programu, ale program się zwykle sam automatycznie loguje. ZARABIANIE: Aby zarabiać musimy mieć włączony program najlepiej cały czas jak jesteśmy na komputerze. Program mamy juz wcześniej zainstalowany na komputerze i na pulpicie utworzył nam się skrót do programu "20Dollars2Surf". Wystarczy go włączyć i mieć włączony programik WYPLATA: Minimum wypłaty to 20$ i wypłacają do 48h od zażądania na wybrane konto. Firma jest w pełni wypłacalna i sprawdzona przez tysiące osób. info marfie@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wretgf
na moje to perwersja i ludzie o podobnych pogladach powinni sie leczyc na nogi bo na głowe to juz z pewnościa za późno pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×