Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość max 43

czy kobieta może zdradzić dla "sportu"?

Polecane posty

"Perwersja powiedz jeszcze bo mnie ciekawi jak poznajesz tych swoich 'pozamalzenskich' partnerow??;> ;p" W szeroko pojętym internecie :p Jednego tu na kafe, drugiego na czacie. Na czacie poznałam też kilku innych, z którymi seksu nie było i nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyyyyyyyyyyyyyyyyy
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max 43
wstawać spiochy...no chyba że jakaś poranna zdrada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uullaaww
Max we no mi streszcze co było na tych 4 kartkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uullaaww
Witam autora tego topiken:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uullaaww
autor spisz? co jest wtorek mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekjfoijohgodfjgoidfjg
jak perwersja ma takie podejscie do zycia - ok niech sobie ma. ale niech nie wmawia i nie zyje ze swiadomoscią, ze to jest normalne, a wiernosc narzuca nam kultura. drazni mnie to jak ktos miedzy innymi i mnie chce wmówić.. ze ja tak samo pragne sie seksic na prawo i lewo, tyle.. ze sie stereotypów trzymam :o wymaganie wiernosci od partnera jest uwarunkowane biologicznie od czasów prehistorycznych. dlatego powstają "monogamiczne" związki, a dopiero na tych uwarunkowaniach biologicznych powstają, takie niby utarcia w spoleczenstwie. kazda jednostka dazy do rozmnazania się i rozprzestrzeniania genów jednoczesnie "tępiąc" konkurencje. mezczyzna z przyczyn biologicznych i ewolucyjnych wymaga od partnerki wiernosci.. bo nie jest mu na reke ladowac koszta w wychowywanie kukułczego jaja. tak samo normalna kobieta nie akceptuje zdrady, z obawy wycofania zasobów. dzieje sie to automatycznie. po prostu jest i koniec.. tak sie uksztaltowalo w procesie ewolucji i nie mamy na to wplywu, chodz mamy testy dna, kobiety sa samowystarczalne. biologia, instynkty,emocje idą swoją drogą i "nie rozumieja" powyzszych pojęć. tak to się wszystko niestety ima..... takze projekcja jestes wybrykiem natury. zyj tak sobie i na zdrowie, ale moze wkoncu zrozumiesz, ze to do konca naturalne i normalne nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max 43
a miałem nadzieje że obejdzie się bez wulgaryzmów :) no cóż widocznie wychowany jestem w innej kulturze niz prawiczek :) mozna mieć różne poglądy ale nie oznaczo to by obrzucać kogoś inwektywami..no ale cóż wymagać kiedy mamy miałkie społeczeństwo o czym świadczą choćby wpisy na kafe niektórych osób:) to tak zupełnie nawiasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccccccccvvvvvvvccccccc
uppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max 43
Perwersja odsypia haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uboot
ixza --> czy jeszcze tu zaglądasz? Zaintrygowała mnie Twoja wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, wczoraj ten topik nie wzbudzał tylu emocji :) Przeczytam jeszcze raz i się odniosę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Twój mąz pewnie utrzymuje Twoje leniwe swędzące cipsko i dlatego go nie zostawisz szmato." Swoje leniwe swędzące cipsko utrzymuję sama i to w całkiem niezłej formie. Za wszystko co związane ze zdradą (hotel itp.) płacą kochankowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"takze projekcja jestes wybrykiem natury. zyj tak sobie i na zdrowie , ale moze wkoncu zrozumiesz, ze to do konca naturalne i normalne nie jest" Perwersja, a nie projekcja :) i powienieneś/naś użyć formy wołacza. Nie chce mi się sprawdzać swoich postów, ale chyba nie napisałam nigdzie, że jest to normalne. Nie zgodzę się, że nie jest to naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam .. przeczytałam wszystkie wasze wypowiedzi i pozwolę sobie na wtrącenie moich trzech groszy .. Otóż sama jestem taką kobietą , która zdradza dla sportu , dla adrenaliny . mam męża , który jest wspaniałym mężem , super ojcem i rewelacyjnym kochankiem , który zaspakaja mnie całkowicie ale ... lubię ten sport i lubię dominować wyszukuję sobie psa , który leży i wije się u mych stóp liżąc je i całując .Zdaje sobie sprawę , że teraz grono zakłamanych wsiądzie i zacznie mnie obsmarowywać tak jak Perwersję ale mam to gdzieś :) Kocham seks i ten w wydaniu z mężem i ten w wydaniu kochanka psa :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max 44
no i miałem sobie ładny pseudonim to mi ktoś go zabrał :( i jakieś hasło jest wymagane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żono przybij 🖐️ ;) Ta sama bajka tylko z dwóch różnych stron :) Max, nie przejmuj się, to tylko rok różnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jrgdsew
temat o tyle ciekawy, że na ogół pisze się o męskich zdradach. ...mój facet mnie dradził albo mój facet ma kochankę.., i dalej jazda na facetów. tych nicków nikt nie kradnie. coś się zacina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perwersjo piąteczka :) Nie pozwólmy , żeby ktoś lub coś po nas jeździł za to co robimy :) Seks jest najprzyjemniejszą cześcią życia więc trzeba korzystać do woli ..w domu z mężem tak jak na małżeństwo przystało ale ... dla sportu z immym Ty w roli zdominowanej ja w roli dominatorki :) Cieszmy się potencją bo tak szybko odchodzi .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...człowiek uczy sie całe życie :)sprytny to moje drugie imię:) a wracając do tematu...no tak..zwyczajowo przyjmuje się że to facet poszukuje doznań i wrażeń....ale i kobiety jak widzę także to potrafią...i nie żadają zaraz od faceta..."no powiedz że mnie kochasz" hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu jakieś szczere dziewczyny ...to rozumiem... właśnie i to chodzi że niczym nasi mężowi sobie na to nie zasłużyli bo są naprawdę wspaniałymi mężami ,cudownymi ojcami i wybitnymi kochankami ...ale co z tego jak ten "sport " tak uzależnia a adrenalina mało z czym innym się równa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35-latka
Od jakiegoś czasu też ten "sport" uprawiam, ale nie skacze z kwiatka na kwiatek. Zgadzam sie w pełni z Perwesja i żona od Leona, życie jest krótkie a seks cudowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w końcu jakieś szczere dziewczyny ...to rozumiem..." Ciężko tu o szczerość, bo zaraz lobby tych moralnych do bólu na Ciebie najeżdża i nawet nie można normalnie wymienić się poglądami. Ale miło wiedzieć, że są tu pokrewne dusze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxym 43 ... nie mozna trzymać faceta zamknietego nawet w złotej klatce a tym bardziej kochanka .. seks dla sportu to zwyczjanie układ na , który się piszę dwie osoby a potem grzecznie idą do domu do swoich patrnerów życiowych a co najciekawsze są szczęśliwsi , usmiechnięci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 35-latko :) Ja też nie skaczę z kwiatka na kwiatek bo jakoś przywiązuję się do mojego psa do momentu aż czeka go schronisko a ja wybieram się na polowanie kolejnego , którego wytresuję i zawładnę jego orgazmem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×