Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy sie da,czy sie nie da,prob

Zrzucamy 30kg! Kto ze mna?

Polecane posty

Gość czy sie da,czy sie nie da,prob

Tak wiem ze moze takich topikow jest juz sporo ale jakos tak wolalabym stworzyc wlasna grupe,od poczatku sie poznac ;) a tam to juz sie wszyscy znaja i jakos tak glupio byloby mi dolaczac;) Sa moze chetne?na razie sie nie bede rozpisywala o swoich planach wzgledem diety,jesli bedzie wiecej osob to moze cos razem ulozymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę kibicować;) Coś wiem o tej liczbie;) Jaka dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy sie da,czy sie nie da,prob
W zasadzie to zadna konkretna ale wyrzucam wiekszosc weglowodanow czyli makarony,ziemniaki,banany,kasze,pieczywo,o slodyczach nie mowie bo to logiczne aczkolwiek ja i tak ich nie lubie;) chipsy to tez wiadome.Zamierzam jesc duzo bialka i warzyw przede wszystkim,za owocam niezbyt przepadam,za to lubie bardzo salatki. to tak w wielkim skrocie ;) A Ty juz po odchudzaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można powiedzieć,że troszkę tak;) Zaczynałam milion razy ale wreszcie jak raz się zawzięłam to już ponad 30 kg za mną,więc i za Ciebie trzymam kciuki mocno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też trzymam kciuki za Ciebie. Ale czy przypadkiem dużo białka, to nie za wielkie obciążenie dla organizmu? Dziewczyny na Ducanie wysiadają właśnie ze względu na to białko. Ja bym tam nie wykluczała tak bardzo węglowodanów. Ale ważne, zeby jeść te zdrowe. Ktoś pisał, że węgle najlepiej jeść do południa, wtedy na pewno zdązysz je spalic w ciagu dnia (ja jem chleb orkiszowy razowy na śniadanie), a białka po południu. I oczywiście nie łączymy białek z węglami w jednym posiłku - czyli jak chlebek to z warzywkiem, a nie z wędliną, czy serem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy sie da,czy sie nie da,prob
Dziewczyny a macie pomysl na jakies posilkli do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis w pracy mam - truskawki, czereśnie, ziemniaki młde ugotowane w mundurkach z masłem, które sobie zaraz podgrzeję w mikrofali + sałatka (pomidor, ogórek kiszony, szczypior) jaką zrobiłam wczoraj w domu. Niestety wiąże sie to z tachaniem reklamówki z żarciem do pracy, ale cos za coś .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy sie da,czy sie nie da,prob
ja chyba bede robila sobie takie cos jak duszona cebulka do tego pieczarki,i piers z kurczaka,albo jeszcze mozna dodac pomidorki duszone,ja jednak chcialabym wylaczyc te wegle,dla mnie to nie problem a juz ziemniakow to kompletniw rezygnuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy sie da,czy sie nie da,prob
a na razie ok ,jeszcze bez sniadanka,ale planuje serek wiejski z 2 pomidorkami :) na obiad moze piers z kurczaka z jakas salatka ,zaluje tylko ze nie mam czasu na cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubasicca
jesteś jeszcze? ja mam do zrzucenia 40 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wam idzie dziewczyny?Trzymam kciuki:D Też kiedyś myślałam,że to niemożliwe tyle stracić-a jednak:D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy sie da,czy sie nie da,prob
jestem:) Milo mi ze ktos sie dolaczyl:) ja niestety zaraz wychodze do pracy i bede dopiero poznym wieczorem:( jedzonko przygotowane i mam nadzieje ze za jakis miesiac beda chociaz male efekty:) Powiedz cos o sobie,jaka dietke planujesz? Jkies zalozenia?ile w ile chcesz zrzucic?;)pozdrawiam i zycze udanego dnia wszystkim dziewczynom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Jeśli można to ja dołączę do was :) może nie mam az 30 kg do zrzucenia ale co najmniej 10 hehe To jak przygarniecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jutro rano się zważę i zaczynam na ostro diete, dzisiaj juz dałam ciała :) u mnie jest taki problem dodatkowo, że mam depresje, straszne kompleksy. cierpie na chroniczny brak sensu w życiu i chce w końcu zrobić coś żeby poczuć się lepiej, bo czuje, że jeśli nic ze sobą nie zrobie to skończę tragicznie i dla ciała i co gorsza dla psychiki :o na tą chwile czuje się naprawdę paskudnie i nawet z domu nie chce mi się wychodzić :( nie mam konkretnej diety, chce zmienić nawyki żywieniowe i mniej jeść czyli dieta MŻ. przynajmniej 3 litry wody niegazowanej dziennie, ciemne pieczywo, kasze, ryż, dużo warzyw i owoców , orzechy, bialko i tak dalej, dzisiaj poczytam i zdrowym odzywianiu :) witam :) Cherilady nie uciekaj, dopiero się rozkręcamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka1606523
ja tez mam do zrzucenia ponad 30 i od jutra zaczynam bo inaczej zwarjuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka1606523
OnaKn jak to zrobilas że tyle udało ci sie schudnac??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetka1606523 moją własną dietą;)Sama sobie wymyśliłam i czy dobra czy nie dobra-zadziałała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka1606523
To podziel sie dokladnie jak jadlas, co jadals czy cwiczylas:) moze skorzystam i tez mi sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetka1606523 to zapraszam na gg 3665325 albo maila,bo za dużo tego;)Ale odpiszę jutro,bo dziś już uciekam:)Trzymajcie się dziewczyny:)Ja jutro 12-ty dzień na kefirach i jogurtach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmonessa
Widzę, że temat świeży. Mam do zrzucenia ok.20 kg! Szukam wsparcia, porad, ciekawych przepisów. Ja osobiście jestem za dietą MŻ lub ew. 1000kcal. Już ułożyłam jadłospis. Taką dietę stosowałam niedawno i schudłam ok. 10kg. Niestety zapomniałam się i przytyłam 3kg ( w sumie to nie dużo, po takim obżarstwie spodziewałam się OGROMNEGO jojo, a jednak). Wiem, że jeśli nie zacznę znowu się odchudzać zaprzepaszczę to do czego doszłam. Więc, od jutra, do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka1606523
to fajnie to odezwe sie napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmonessa
hej, Co powiecie na jadłospis jutrzejszego dnia? Śniadanie: *Płatki owsiane na mleku, *Czerwona herbata. II śniadanie: *Jabłko Obiad: *10dag piersi z kurczaka robionej na parze, *Marchewka z groszkiem *Trochę ryżu (może 1/3 torebki?) *Czerwona herbata Podwieczorek: *Pomarańcza lub banan Kolacja: *Kubeczek jogurtu naturalnego (ten mały danone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monesa - ładnie i zdrowo :) onakn - zazdroszcze :) ważyłam się mam 125, 7 kg , tragedia. ruszyłam z repety dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem z wami ;) tez mam jeszcze sporo do zrzucenia ale ma juz połowe za soba.Ja jestem na diecie dukana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwikiełka hej :) w 3 miesiące bardzo ladnie schudlaś, gratuluje ci. a powiedz jeszcze jak ze skóra na brzuchu i w ogole? na czym polega ta dieta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×