Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

Dobra. Miło było ale będę szła do domu. Może później do was zajrze i popiszemy. Odkąd mam internet w domu mogę zaglądać na kafe bez przeszkód. Do tej pory mogłam klikać tylko z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perwersyjny man
No właśnie Olu ale większość kobiet tego tak nie odbiera jak ty. A na siłę nic się zrobić nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już znikam :) idę na spacer z mężem... perwersyjny to szukaj aż znajdziesz... bo ja tez byłam na nie... aż pewnego razu sama sobie dobrze zrobiłam na kibelku i popusciam... godzinę do siebie dochodziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perwersyjny man
do popisania dziewczyny papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny19871987
Ploteczka_22 napisz do mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz jestem ;) Co do pytania Ploteczki na temat rozciagniecia... Nie mam z tym najmniejszych problemow, od 3 roku zycia trenuje gimnastyke i akrobatyke takze moj rozkrok ma 200 stopni (moge zawiesic nogi na dwoch krzeslach i wisiec pomiedzy nimi ;) ) takze moge smialo stwierdzic ze moj Kochany ma ze mna dobrze ;) Przeczytalam te wasze wszystkie wczorajsze posty i stwierdzam, ze moj seks przy Waszym, kompletnie nie jest ostry ;D Ale popisac chetnie moge ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, jakby co ja już jestem.... Klaudia to jak ja ci zazdroszczę :) a kamasurę to całą możecie przerobić :) żadna pozycja nie stanowi dla ciebe problemu :) co doostrego seksu to poczekaj aż się facet rozkręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wczoraj była zabawa straponem:) Boże jak mi się to podoba i jak mnie to kręci:) normalnie mogłabym się tak kochać cały czas. Najpierw się nim odpowiednio zajęłam, pobawiłam się kutaskiem i przeszłam do tyleczka. Tak mnie to podniecilo że wzięłam strapona i sprawy w swoje ręce. Dodatkowo pozwoliłam sobie na trochę więcej niż zazwyczaj, czyli najpierw był język, paluszki a potem sztuczny kutasek. Mój facet doszedl strasznie szybko i strzelił na moja buzię, potem poszliśmy do łazienki i po powrocie do łóżka był już normalny sex. No może nie do końca normalny bo bardzo dziki, szybki i wyuzdany:) uwielbiam takie zabawy:) po czymś takim odrazu mam lepszy humor i szybciej zasypiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ma rację że żadna pozycja nie jest dla was problemem, no może tylko te które wynikają z jego dużych wymiarów. Ja tam jestem szczęśliwa z kutasem mojego faceta. Większego nie potrzebuje bo wiem że będzie za duży i będzie tylko sprawiać ból. Już teraz przy niektórych pozycjach czuje go jak dobija do końca albo ociera o moje jajniki:) więc większy to tylko problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj miałam bardzo szybki seks :) wziełam do buzi kutaska meża robiłam gg i zaraz on był na mnie i we mnie :) 35-45 sekund później super orgazm... lubie jak tak szybko mnie weźmie bez wstępnyc ceregieli :) a dzisiaj balkon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ploteczka ja mam tak samo :) są pozycje kiedy boli jak cholera np. na pieska czasem czuje jak już mi jajniki się przesuwają, ale do inych pozycji idealny jest :) tylko na tego pieska czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jakiego pieska? Myślałam że ta pozycję już macie sprawdzona? Chyba że myślisz o lizaniu tyleczka w tej pozycji i rozwarcie rękoma pośladków:) ja uwielbiam lizanko w takiej pozycji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiana bo zimno był a ja nie dokonca zdrowa....więc na dzisiaj przełożylismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od tyłu jak mnie bierze tak na pieska to mnie czasem boli... przerobione to mamy i wogule ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest coś co byś chciała to poprostu mu o tym powiedz:) ja tak zawsze robię i zawsze to otrzymuje. Facetów to strasznie kręci więc nie powinnas mieć z tym żadnych problemów. Dodatkowo jak cię będzie tak lizac i smyrać językiem to może raz na jakiś czas wsadzić ci jakąś zabawkę, kutasa albo paluszka. Potem wyjąć i znów trochę polizać:) to super gra wstępna:) a jaki zajebisty orgazm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najbardziej lubię lizanie tyleczka w pozycji na pieska, chociaż na plecach z nogami do góry też jest ok. Ale na pieska to nic tego nie przebije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to lubie siąść na jego twarzy i niech liże :) i jeszcze jak mruczy przy tym to już wogule odlot:) p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu a pytałaś męża o strapon? Myślisz że by się zgodził? Powiedz mu że będzie mieć taki orgazm że długo będzie dochodzić do siebie. Myślę że może to go przekona:) Będę się zbierać, ale wpadne później koło godziny 19:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam ale się opiera jeszcze :) ale może kiedyś się zgodzi :) wierze w to jeszcze... oki to po 19 ja też się pojawię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ploteczko mam jeszcze prośbe wyslij mi linka do tego strapona co kupilaś swojemu facetowi.. bo na allegro jest tego mnóstwo a chce zobaczyć jaki ty wypróbowałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Lepiej, więc Drogie Panie i Panowie sięgnąć po niezawodną masturbację, bawić się sobą, kochać siebie niż z powodu wyposzczenia, braku seksu, wskakiwać w beznadziejne związki czy z powodu chęci bycia kochanym, włazić w toksyczne relacje. http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/169 KOMENTUJ Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dokladnie taki jak na aukcji. narazie tylko probowalismy z mniejszym ale ten duzy tez by dalo rade wsadzic bez problemu, bo jest nieco wiekszy i troche grubszy. to troche to naprawde niewiele, wiec nie powinno byc wiekszej roznicy. jedyna jest taka ze ten wiekszy ma troche inny ksztalt, bo mniejszy jest bardziej gladki, ale to chyba lepiej bo wieksza przyjemnosc z tego jest;) Powiedz Olu jak ci sie podoba taka zabawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka, dziewczyny...! Tak strasznie bola mnie jajniki ;/ chyba jednak seksik byl za mocny. Kurde! Jego penis naprawde jest za duzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×