Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

Gość Ona i On..23 i 25
my tez to uwielbiamy, temat fajny i duzy szacun dla was dziewczyny za wszystko. Lubimy was czytac z moim facetem. U nas tez trojkat nie wchodzi w gre. ale bardzo nas taka mysl podnieca. Ale to tylko tyle. Za duze ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolaczam sie do Was dziewczyny ;D Ktoras z Was pisala o udawanym gwalcie ;] Moj facet jest policjantem ;] Ostatnio gdy przebieralam sie w lazience, zaszedl mnie od tylu i zakul moje rece w kajdanki ;] Bylam w ogromnym szoku, ale w pozytywnym znaczeniu. Zawsze marzyl mi sie taki ostry seks, gdy to wlasnie on dominuje. To co przezylam to jeden wielki kosmos! Raczej nie moge nazwac tego ''kochaniem sie'' tylko ostrym rznieciem! ;D Po prostu bylo megaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ploteczko moj facete to nie tylko liże, ale ssie, paluszkiem pieści, przygryza czasem delikatnie... co do pośladków to zawsze przy analu czy od tyłu tak robi... a wczoraj bylo na ostro i po raz pierwszy spuścił mi się na twarz... wczesniej jakoś nie było okazji... wszystko było by ok ale smak tej spermy ochyda bo pali niestety i gorzka jak diabli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o ostre słowa, to oczywiście suko, zmato, dziwko, kurwo i takie tam, i uwielbiam jak jeszcze jak mu gg robie to mówi do mnie lubisz to suko i ie takie, klapsy dostaje jak dojde a on mi nie pozwolił... różnie to bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chcecie by smak spermy byl slodszy, niech facet zje w tym dniu troche ananasa badz soku z niego. To taka bardzo naturalna metoda zmiany smaku spermy. Istnieja rowniez tabletki, ktore zmieniaja smak spermy na meeega slodki jak cukierek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, ale u niego to katastrofa jakaś... pił sok to sperma była faktyczie słodka ale i taka troszkę jakby to powiedziec tłustsza... był lepiej i wogule ale znowu zaprzestał i musze dzisiaj ze 2 litry kupić :) niech codziennie chociaż litr wypije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Head Supervisor
macie takie pojęcie o ostrym seksie jak ja o programowaniu w C++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi ;] Jesli chodzi o tabletki, to jest to dobre rozwiazanie. Kupilismy je najpierw z ciekawosci, bo zazwyczaj moj ukochany konczy mi w ustach a ja polukam, wiec smak jest dla mnie baaardzo wazny. Producent zapewnial o cukierkowo slodkim smaku, no i mial racje ;] Moj facet przy okazji unika czosnku, cebuli itp ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Head Supervisor: Zablysnij wiec przed nami i opowiedz niesamowita historie ilustrujaca meeegaostry seks ;] Albo po prostu zmykaj stad ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Head Supervisor znaczy się że kiepskie czy dobre??? Bo nie wiem co miałeś na myśli to pisząc... a może ty jesteś lepszy i znasz jakieś ostre rzeczy???? poradzisz coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do olaskr: Naprawde nie pamietam. Kupowalismy je w UK w sexshopie ;] Moze na google'ach znajdziesz ;] Mysle, ze na pewno ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogrzebę i znajdę napewno :) a widzę że nam się tutaj espert Head Supervisor trafił od ostrego seksu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz pogrzebe w necie... i coś znajdę napewno:) a narazie soczki niech pije.. ostatni raz jego spermę łyknęłam prawie 3 lata temu... i niestety mocno to odchorowałam, to był zarówno 1 jak i ostatni raz... mój były nie palił ale jadło mięso i inne ale łatwiej było mi połknąć, a teraz koszmar jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze polykanie bardzo podnieca faceta, dlatego uwazam, ze warto stawac na rzesach i sprawic by smak spermy byl lepszy dla wlasnej wygody ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem... i ja naprawdę lubiłam połykać :) strasznie mnie to podniecało i wogule... co to za laska bez połyku... ja stanę na czym kolwiek byle by sie zmieniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja! Ja generalnie zrobilabym wszystko, by mojemu facetowi bylo najcudowniej jak to tylko jest mozliwe ! ;D Chociaz pewnym zadaniom ciezko jest mi sprostac a szkoda ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge kochac sie z Nim w niektorych pozycjach, np ''na pieska'' boli mnie niesamowicie! O seksie analbym moge zapomniec ;/ Problem polega na tym, ze ma bardzo duzego, bynajmniej dla mnie. Ja, jako, ze jestem mala kobietka, to dodatkowo tam jestem bardzo ''mala''. Co prawda, ' jak sie popiesci, to sie zmiesci''. Jednak jego rozmiaru, w niektorych pozycjach, zmiescic nie moge ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to faktycznie problem.... ale powiedz mu na pieska niech nie wkłada calego tylko np 3/4 kutasa... znam to mój były miał za duzego...a jeżeli chodzi o anal to połóż się na brzuszku i niech on delikatnie rozchyli pośladki i wejdzie... w tej pozycji jest oki zaręczam ci... mój było miał 20-21 cm i bolało mnie czasem ale później opanowliśmy tą sztukę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ma wlasnie 21-22 i szczerze mowiac boje sie probowac analnie... Ale czas przelamac strach. Kolejnym problemem, ktory narodzil sie rowniez z powodu jego ogromnego penisa, to to, ze po ostrzejszym seksie, gdy mocno i do konca mi wklada od razu mam zapalenie pecherze i duzy bol przy siusianiu ;/ i co na to mam poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poproś go żeby się opanował bo kiepsko to znosisz i sprawia ci ból a nie rozkosz... niech wkłada do połowy... tak tez jest przyjemnie...ja teraz mam męża co ma 16 cm i mnie też czasem na pieska boli... więc wiem co piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz... jak kochamy sie na jezdzca badz ''na lyzeczki'' czy w jakiejkolwiek innej ale nie ''na pieska'' to bardzo lubie jak ostrzej mnie popycha, jak robi to tak mocno, bo skutki odczuwam dopiero pozniej tylko i wylacznie przy siusianiu. Fakt, ze dosc czesto sie kochamy, dlatego moj pecherz nie moze odpoczac :) Nasze libido jest ogromne, pomimo tego, iz biore tabsy anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egon ! Klawo jak cholera !
Fajnie tak jest popisać sobie w necie. Wysokie poczucie własnej wartości to podstawa dobrego samopoczucia . sperma niedobra, na włosy nie wolno, trójkąty (o szerszym gronie nie wspomnę) nie dla nas, gwałt ? - owszem ale tylko na niby no, ale liżę, biorę do pupy (ha ! nawet rozwartej !), pozwalam się wyzywać i szukam skutecznych tabletek na potencję (śmietanę z gipsem polecam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam ogromne libido i też tabsy biorę :) no to musicie się ograniczyć bo szkoda twojego pęcherza... czeste zapalenie nie jest dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz Olaskr, jakie tabsy bierzesz? Z ciekawosci pytam :) Cholera, mam taaaka wielka ochote na Niego ale musze czekac do 16 ;/ Az mnie nosi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cilest :) ale tylko dlatego że chudne po nim i bralam przed ciażą... z innymi nie próbowałam nigdy, a tabsy biorę od 13 roku zycia (wskazania ginekologiczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore Yaz, co prawda jedne z najdrozszych ale sa swietne. Powiedz ile za nie placisz, bo na necie sa naprawde rooozne ceny. Przy okazji przepraszam za wtracenie tematu nie zwiazanego z watkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×