Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

Yaz moje koleżanki brały i uznały za fatalny... ialy zmaiy nastrojów i inne fazy... ja za 3 listki (bo tak są pakowane) to 30 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) widzę że miałaś wczoraj Olu fajny sex. Ja też uwielbiam jak mi się spuszcza na buzię, do buzi też ale trochę mniej bo też pali i potem boli mnie brzuch. Chociaż jak się tak ostro nakręce to nie mam z tym problem, wszystko zależy od danej sytuacji i dnia. Sok z ananasa faktycznie bardzo pomaga, poprawia smak i efekty są już po kilku dniach:) chętnie bym też spróbowala te tabletki o których piszecie. Możecie powiedzieć jaki jest ich orientacyjny koszt? A wracając do lizania myszki to ostatnio strasznie polubiłam jak ssie moja łechtaczke, oraz jak podczas orgazmu mam w tyleczku jego palec albo coś większego. No mówię wam dziewczyny orgazm mam taki jak nigdy wcześniej. Próbowałyscie może orgazmu z paluszkiem w tyleczku? Np lize was i gdy dochodzicie to wam wkłada, to sprawia że mój orgazm jest najprawdę silny i mocny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie nie z paluszkiem w pupce nie probowalam, no a o czyms wiekszym raczej nie ma mowy (temat byl wczesniej rozwiniety) Co do tabsow, ja placilam jakies 20 funtow czyli ok 100pln. To ja chce namowic mojego Kochanego na mojego paluszka w jego pupie :) W koncu to on tam ma punkt G ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wsadz mu wsadz :) łatwo nie będzie go przeknać ale ja np nie miałam problemu i było to naturalne... jakos tak gadaliśmy o tym i wieczorem już mi odlatywał co chwila :) sam był zdziwiony... a ostatni juz orgazm we mnie ze spuszczeniem to miał taki że tydzień do siebie dochodził :) a jak chcesz bez wytrysku żeby doszedl to nie rób mu laski tzn przy pieszczceniu prostaty nie ruszaj kutasa bo skończy i wytryśnie no i po zabawie ... pamiętaj że punk g oni mają jak wsadzisz palca to skieruj go w stronę brzucha tam ma takie zgrubienie i delikatnie wkładaj i wyjmuj mu palec... najlepsze orgazmy to jak mu się 2 palce wkłada w tyłeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety! Nie trafiles/as! Blad! Na to sa dwa rozwiazania. 1) Dorosnij 2) Doksztalc sie. Jesli z tym i z tym bedzie problem, strzel se w leb! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolę sam orgazm łechtaczkowy przy minecie... bo jak mi cos wkłada tu czy tam to się skupić nie mogę i zamiast ostatnio dostać orgazmu to kazałam mu skończyć zabawę i wypierdolić zabawkę a mnie w końcu zadowolić.... a lizał mnie z zabawka prawie 30 minut i nic... a bez 3 minutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może trochę źle się wyraziłam, bo chodziło mi o wsadzenie paluszka w momencie jak już orgazm jest w takim momencie że się go nie cofnie. Wtedy jest naprawdę bardzo przyjemnie, u mnie jest dużo silniej i mocniej i mam wrażenie że trwa dłużej. Tak podczas dochodzenia to ja też bym miała problem aby się skupić i dojść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ploteczko mnie nie jest w stanie tak zrobić bo jak wsadzi jak dochodze już juz to się zestresuje i po orgazmie... jednak normalnie wolę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta..XXX
Mam tak samo jak ploteczka. Taki orgazm z paluszkiem w puści mogę porównać tylko do masturbacji lub sexu z popuszczeniem moczu. Nie chodzi aby wkładać palec w trakcie zabawy albo lizania, ale dopiero jak pojawi się orgazm. U mnie facet wkłada paluszka jak mu dam znać, ale ostatnio na tyle mnie potrafi wyczuć że robi to w idealnym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety u mnie nie przejdzie... próbowaliśmy już wlaśnie też jak miałam orgazm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda w nas ma innaczej. I myślę że najlepiej wie co jej będzie się podobać a co nie. W moim przypadku to się spełnia a w waszym to już zależy od was samych. Ja np wiem po sobie że strasznie mnie kręcą ostre pieszczoty piersi natomiast żadna moja koleżanka ich nie lubi. To też jest przykład tego że każda kobieta jest inna i innaczej reaguje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię tez ostre pieszczoty piersi, sutków i inne ;) strasznie mnie to jara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam. Mam takie orgazmy że szok. Tylko łóżko odpada, i jedyne miejsce to łazienka albo podłoga. Niby są na allegro takie specjalne prześcieradła które nie przemakają ale ponad 100zł to moim zdaniem szkoda kasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja próbowałam... orgazmy nieziemskie... i było to na skórzanej kanapie, siedziłam na skraju łóżka pod tyłkiem miałam ręcznik i na podłodze też (podłoga parkiet)... bez problemowo, zero śladów :) polecam wszystkim... mnie się podobało ale nie zdołałam mojego faceta o to zapytac... ale nieziemsko było i teraz jak robi mi minete to przed ide siusiu, myję się i siadam na nim i napinam się troszkę jakbym siusiu robiła... czasem delikatny strumyczek jest i orgazm kosmiczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że Ola dokładnie wie o czym jest nowa:) właśnie takie coś miałam na myśli. Ja to jeszcze lubię jak mnie mój facet bierze pod ścianą od tylu gdy razem dochodzimy a mój orgazm się zbliża to delikatnie się napinam a on nie przestaje rżnąć, wtedy dochodzimy, ja popuszczam i czuje jak leje mi się po nogach. Normalnie później potrzebuje ponad godziny aby dojść do siebie i się wyciszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczka tego nie rpróbowałam ale zawsze mogę :) chociaz dzisiaj to chyba nici z seksu bo moj mąż zjadł sajgonki jednodniowe i biega do taoalety jak szalony... więc sama się pobawię a on może popatrzeć ewentualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a palce w pupie lubicie?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Kochany za to robi juz podchody do mnie ;] a ja zgrywam niedostepna ;] Uwielbiam to! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nie lubi jak taką cnotke zgrywam... przynajmniej ja zawsze jestem chętna a może zrobie mu niespodziankę i też taka będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ;D Checi to ja mam ciagle bo moje libido szaleje ;] A jak udaje taka niedostepna to On jeszcze bardziej sie nakreca i wrecz blaga zebym mu pozwolila we mnie wejsc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nad ranem jak tylko zaczęło świtać poczułam na swoim ciele rękę mojego faceta. Zaczął mnie dotykać. Piersi uda i cipkę, prawdę mówiąc to już po pierwszym dotyku moje sutki stały na baczność a cipka była cała mokra. Strasznie mnie to podniecilo, byłam w szoku bo nigdy wcześniej nie trwało to 5sekund tylko potrzebowałam trochę więcej czasu. Mój facet wyczuł to i jego pieszczoty stały się jeszcze bardziej stanowcze, ja tylko leżałam, prezyłam ciało i oddawałam się chwili. Było poprostu cudownie, potem zszedł niżej i zaczął mnie lizać, to już było za dużo i dostałam orgazmu, potem wzięłam jego kutasa do buzi, zrobiłam mu laskę i dałam się zerżnąć. Może to wszystko trwało minutę, może trochę krócej ale taki krótki sex był cudowny. Doszliśmy razem i potem zasnelismy wtuleni w siebie:) rano oboje obudziliśmy się w cudownych nastrojach:) ogólnie to przez ten sex mam dziś wyjątkowo udany dzień:) polecam każdemu taki numerek w środku nocy. Lubicie tak się kochać? A co tam u was? Jak tam Olu twój mąż? Jeszcze umiera od tego zatrucia czy już jest ok? Klaudia czy w końcu mu się oddałas czy do końca wieczora byłaś niedostępna cnotka? Ja tam jestem taka jak ola, zawsze mu daje kiedy ma na to ochotę i wogóle żadko mówię mu stanowcze nie. Jedyny moment jest taki kiedy naprawdę nie mam ochoty, albo źle się czuje, a tak jestem zawsze chętna. Wiem że on to bardzo lubi i na swój sposób bardzo go kręci myśl że zawsze sobie może mnie zerżnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Ploteczko, ze seks w nocy jest czyms zajebistym! Ostatnio zaczal mnie dotykac okolo 3 nad ranem ;D A co do wczorajszego wieczoru... :) Jak zwykle skonczylo sie na ostrym seksie! ;D Mocno trzymal mnie za wlosy i baaardzo mocno rznal ;] Moje udawanie niedostepnej jest tylko na krotka mete, poza tym nigdy mu nie odmawiam ;D po prostu draznie sie z nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle ...
trzymał mnie za włosy ooostry facet, faktycznie a gdzie się podział ten nieszczęśnik co po 5 wpisach musiał w pracy trzepać freda ? aha, i ugotuj w końcu facetowi jakiś normalny obiad niech nie je już tych pseudochińskich potraw, biegunka jest dosyć męcząca i nie będzie miał sił na seks chyba, że to takie przygotowania do analizacji strapem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czasem potrafię sprawic że w jego oczach pojawia się płomień i aż się gotuje w nim aby mnie zerżnąć. Co prawda nie udaje nie dostępnej tylko mówię do niego żeby bardziej się prostaral, aby się przyłożył, że lize cipkę a nie loda, że mam ochotę poczuć że rznie mnie facet z jajami a nie jakiś amator. Mówię też no rznij mnie a nie kochaj się ze mną. Potrafię tak powiedzieć że wiem że będzie bardzo ostro i że nie ma szans aby to sobie odpuścił. Mój facet ma to do siebie że on poprostu uwielbia gdy mu mówię że jest cudowny i wogóle. Gdy to usłyszy to dostaje skrzydeł. Więc czasem gdy się postara mówię mu to że jest najlepszy że tylko on tak potrafi i wogóle, wtedy czuje że rznie mnie z jeszcze większa pasją i zaangażowaniem. Kiedyś udawałam taka niedostępna, ale średnio się to sprawdzało, myślałam że będzie mnie brał na siłę, wbrew mojej woli, a on poprostu odpuszczal. Mówiłam mu że moje nie, i tak oznacza tak ale jakoś ma z tym problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten koles od bicia konia w godzinach pracy to on31. Niewiem co z nim się dzieje bo dawno tu nie zaglądał. Mam nadzieję że u niego wszystko ok, bo fajnie nam się z nim pisało:) klaudia powiedz mi czy są w sexie jakieś rzeczy na które nigdy byś się nie zgodziła? Nawet gdybyś wiedziała że twojego faceta to strasznie kręci i podnieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo czy jest coś w sexie co robicie tylko i wyłącznie dla przyjemności waszego faceta bo wam ta rzecz się nie podoba, nie lubicie jej i wogóle was nie podnieca. A wasz facet uważa że jest innaczej i że lubicie i was kręci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×