Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muminek71210

Co sądzicie o moich posladkach ? Szczerze :>

Polecane posty

Gość RealistycznyRealista
popieram tomatooo ot cała prawda ;dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz lat?
bo chyba mloda jestes, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa mac, nastepna ekshibisjonistka! co wy macie dziewczyny z tym pokazywanien dup, nog, cyckow. po co to? pokazujesz swoje dupsko w necie i pytasz o opinie??? to sama nie wiesz jak wygladasz? chcesz sie dowartosciowac? jezuuuuu kto normalny robi sam sobie zdjecie swojej golej dupy i jeszcze w neta wstawia... ludzie, co to sie dzieje??;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaavvvvvvvv
jesteś boska, a z charakteru widac, że też ok :D szkoda, że nie chcesz nic w realu tego-tego ;) odpowiedz jeszcze czy lubisz się wyzywająco ubierać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaavvvvvvvv
pamiętaj, że wszyscy co tu po tobie jadą są zazdrośni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaavvvvvvvv
a jak z tym ubieraniem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyy tyłek okropny jakiś taki płaski.. i wogóle tali nie masz ...zero wciecia typowa chłopskaaa figuraa niestety jak u wiekszości tyle ze biodra szerokie.. musisz sie wyrzezbić jakoś elo;D chciałaś szczerze tooo masz szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaavvvvvvvv
a masz jakieś czarne legginsy lub latexowe spodnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym musisz mieć ładnie najebbane skoro swój zwisły zad wstawiasz na neta znajdz se faceta co za pojebbane typki ;DD bezz kituu dawaj foto swojego rooowuuu moze ocenimy sukko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno zrobic zdjęcie na prosto zeby bylo widac talie obracajac sie do tylu ;) ale dzieki za szczera opinie o to mi przeciez chodzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale pewnie niedlugo i cycki pokazesz jesli nie masz z tym problemu. powiedzmy sobie szczerze, normalni ludzie nie robia sobie zdjec swojej nagiej dupy. toz to jakies nawiedzone jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem 89 idiotko ja jestem wyluzowana wiesz nie mam kompleksów to ty wrzuć na luzzz a njie sie dupskiem przejmujesz buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RealistycznyRealista
nie trzeba mieć 50 lat żeby polewac z tępej dzidy wystawiającej 4 litery na kafe i cieszącej się, że obcy, mozliwe ze oblesni faceci się nad nią spuszczają.. mm podniecające nie? kooorva spoważniejże będziesz git bo narazie to dno ;) i nie dziękuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SemperFidelis
nie każdy jest taki pojebany, żeby od razu jak ma ładną dupę wystawiać ją na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty tu sa lepsze tyłki" jakiś zboczencu zjebbany wes nie wlepiaj tu zdjec swoich 13letnuch koleżanekk kuurrrwa nas nie podniecaja ze ciebie to twój problem pedofilkuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju o co wam chodzi ludzie. zazdrosni jestescie ze dziewczyna ma co pokazac? niech wklejaja pupy cycki itd bo przynajmniej cos ciekawego sie dzieje i mozna obiektywnie skomentowac. dajcie sobie spokoj. a jesli nie pasuje to moze komentujcie posty katolikow a nie w zyciu erotycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×