Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muminek71210

Co sądzicie o moich posladkach ? Szczerze :>

Polecane posty

Gość balibinaaa
ej Tekila ile masz wzrostu? i czy zawsze miałas taką pupę? ;> bo ja jestem 4 lata mlodsza i mam dosc brzydka a cwicze ;> ne wiem czy jest nadzieja, zebym w twoim wieku miala taka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham kobiety:) za to że........... wiedzą że mają ładne tyłki.....ale jeszcze oczekują potwierdzenia.....hmm...sama nie jestem lepsza więc ganić nie mam zamiaru:)..... duupcia ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 179 cm :P i w ogóle nie cwicze a to blad bo mam siedzacy tryb zycia a trudno mi sie zmobilizować do cwiczen bo na udach są nierownosci ktorych probuje sie pozbyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balibinaaa
aa to juz wiem skąd u Ciebie taka pupcia :D wysoka jestes :) to ja niska musze jeszcze popracowac zeby sie 'ogladalna' zrobila ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaavvvvvvvv
nie masz żadnych nierówności na udach oprócz tych wytworzonych przez twój umysł :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie. 89 zapytala "co sadzicie o moich posladkach" a nie stwierdzila tepo"prawda ze mam brzydka dupe?" kuzwa ogarnijcie sie ludzie gdyby miala brzydki cieknacy i tlusty tylek to wtedy wszyscy by pisali "o matko jaka sliczna zgrabna pupcia" a ze akurat ten tylek jest fajny to od razu pojawiaja sie oburzone babcie ktore strasznie krytykuja. litosci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam gdzies co o mnie sadza inni a szczegolnie dewoty. jesli mam cos ladnego to wlasnie to pokazuje a nie ukrywam. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a niestety tak juz teraz jest ze jak sie cos pokaze i naprawde zapyta o szczera opinie a nie po to zeby sobie poczytac ' o jaka masz zajebi*ta' to sie jest rownanym z ziemia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balibinaaa
eh Żagnica ja bym chciała tak jak wy :(.. ale mam brzydką figurę i szczerze nienawidzę siebie za to bo co to za kobieta bez figury? :/ więc się cieszcie że macie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przstan wklejac te zdjecia
gołych bab- tu sa lepsze tyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balibinaaa
no właśnie tyłek mam okropny (płaski) nogi krótkie cycków brak... jedyne co moge zrobić to popaść w anoreksję albo wstawić sobie silikony hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babilina jak to jestes bez figury. przeciez nie jestes w stanie cieklym heheh. kazda kobieta ma swoja figure i kazda ma cos ladnego i cos nieladnego. ja mam fajny tylek i brzuch ale obwisle piersi. a wiec co robie? podkreslam to co dobre i maskuje to co zle. i o to chodzi w tym wszystkim. zmuszasz ludzi zeby patrzyli ci w oczy bo masz piekne, odwracajac tym uwage z dekoldu, ktory jest mniej ladny. kazda babka ma jakies atuty!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balibinaaa
a w sumie macie rację :) ok spadam pocwiczyc xd zainspiruję się Tekila twoim boskim tyłkiem... wicej wytrzymam xP Pozdro Wam ;dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BakuBakuSqqqAd
nie bede sie napalał jak debil. po prostu fajny tyleczek i tyle. zadna rewelacja bo nie Ty jedna masz jednakze mozesz byc z niego dumna :) pozdrawiam zgrabną panią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×