Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muminek71210

Co sądzicie o moich posladkach ? Szczerze :>

Polecane posty

tekilla89 Ja już pasuję... Życzę Ci wszystkiego dobrego na prawdę ;) Tyłek masz spoko więc nie powinnaś się przejmować jakimiś drobnymi mało widocznymi drobiazgami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie obrazam, ani nie zamierzam sie wyzywac tylko sądze ze nie jest to Bog wie co zeby zaraz mówic takie rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorcz
"Ludzie czy wam na prawdę j**ie na mózg już do końca?? Też masz problemy dziewczyno..." to są twoje słowa masz takie szybkie zaniki pamięci?:O btw skutecznie spi..doliłaś nastrój i temat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizak_chyzak
lizałbym i ugniatałbym te posladki centymetr po centymetrze .A na koncu zaglebil bym jezyk miedzy twoimi udami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorcz
nareszcie jakaś normalna kobieta w temacie Żagnica 🖐️ i nie odrywaj rąk od tego co robisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odrywam ich.... one ze mnie nie wychodzą....wiesz jak milo?? mmmmmmmmm......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edssu
chwalisz sie czy zalisz ? bo dla mnie osoby ktore wkladaja takie zdjecia na neta sa albo zakompleksione i chca sie dowartosciowac Co do tylka sama mam podobny i powiem ci uwazam go za moj atrybut nie mysl nawet o zadnym zmiejszaniu jest slodziutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorcz
ja sie chętnie do was dziewczynki przyłącze napewno sie nada i mój język i nie tylko on :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizak_chyzak
a umiecie zrobic szpagat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorcz
mam tylko patrzeć to mnie musicie przywiązać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tekilla poloz sie i zamknij oczy... dotknij paluszkiem ust.... to moja dlon..... teraz zsuwa sie delikatnie na szyje.... nizej.... mmmmmm cudowne piersi.... nizej.... czujesz dreszczyk?.... moj jezyczek bawi sie twoja mokra cipcia.... mmmm pyszna...... mocniej i mocniej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorcz
żagnica moje palce i języczek... penetrują twój wypięty tyłeczek pochłonięta jesteś smakowaniem tekilki ...a ja pochłonięty jestem twoim tyłeczkiem mmniam mokry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×