Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna mama 30

Czy Wy też maci dużo gorsze piersi po ciaży i karmieniu? niż przed?

Polecane posty

Gość smutna mama 30

moja są paskudne. Kiedyś miałam taki okrągłe i zgrabne, teraz takie wisiorki się zrobiły i w dodatku te rostępy. Kurcze no za cholerę nie mogę tego zaakceptowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna mama 30
czyli tylko ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmogirl999
mamy, mamy... tylko się nie przyznajemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takze
tzw skarpetki ale jestm w drugiej ciazy i niedlugo rodze, wiec po karmieniu okaze sie na jakiej dluosci teraz moje "skarpetki" beda wisialy... tak pozatym moje kochanie mowi,ze mu to nie przeszkadza.. ale ciekawe jak tym razem bedzie... mam nadzieje , ze nie gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takze
Ty matkaizona -- Z A M K N I J R Y J A !!! bo juz innaczej nie powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna mama 30
matka i zona na twoje wpisy to raczej nie zwracam uwagi mojemu mezowi też niby nie przeszkadza biuscik ale co ma mówić kocha to mówi ze ładny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takze
wiem wiem... ach ci mezczyzni... moj to nie ma za co zlapac, ale upiera sie ,ze lubi... i rozumie, ze przeciez urodzilam i karmilam.. ale czasem razem sie nawet posmiejemy... "moja zona ma sterczace i piekne piersi jak myje podloge " :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez troche opadly...
No niestety. Karmilam krotko, potem kremy i duzo gimnastyki z hantelkami... no i niestety troche wisza. Na szczescie zmalal mi biust bo w ciazy mialam ogromne cycory. Mysle, ze po drugim dziecku(o ile je kiedykolwiek urodze) zrobie sobie maly lifting cyckow. teraz to mi jakos nie przeszkadza bo nadal cwicze i wygladaja ok. Jednak w moim odczuciu to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takze
MATKA IZONA - och dżizus aj em very very sory I D I O T K O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takze
a tak sobie mysle, ze moje piersi wygladaja tak bardziej kobieco... akurat jak dla zony i mamy... a nie jak u malolaty... tylko szkoda, ze pomniejszyly sie... teraz mam 34c bo ciaza.. a tak normalnie 34a :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×