Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lixy991

damy rade kto ze mna?? Sport rzadzi!!!;D

Polecane posty

siemka jestem Jolka mam 19 lat, waze 60 kg. przy wzroscie 171 cm chce spasc do 55kg. Jak narazie bez skutku ale dam rade dam rade !!!!!!!!!!!!! w piatek zakonczenie roku i chce miec chociaz płaski brzuszek pewnie na glodzie bede zeby jakos wygladac zreszta wakacje to nad wode to tam to siam jak ja sie rozbiore co???? to jak KTO ZE MNA?? bedziemy pisały co zesmy zjadyły w poszczegolne dni jak cwiczyłysmy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie by się nie chciało siedzieć w necie i pisać codziennie co jadłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o to zeby siedziec cały dzin w necie i pisac co sie je wystarczy siasc wieczorem i napisac co sie dzisiaj zjadło tak jest lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie przyłączam :) dwa miesiące siedze na dupie i nic nie robie. Trudno tak wytrzymac bez podjadania :) od dzisiaj znowu kontunuuje brzuszki i bieganie i nie ma ze sie nie chce :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i jeszcze jedno jaesli ci sie tak nie chce;/ to po co wogole tutaj wchodzisz tutaj w kazym poscie kazdy sie dzieli tym c zjadł itp. nie pasuje wypieprzaj ze sie tak wyraze :P:D ładnie po co wogol zaczynasz głupio pisac;/;/ ehhh ZAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość american_girl
To ja się dołączę jeśli można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha to super ja mam to samo nie ma jakiejs tam duzej nadwagi codzi mi tylko o ten brzuch no i uda nie chce tez jakis tam diety niewiadomo jakiej stosowac poprostu musze troszke przystopowac:) fajnie ze sie przyłaczyłas ja juz zaczełam robic brzuszki od wczoraj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to też mam 19 lat i waze 57 przy wzroscie 167 cm ;] mogłabym tak z 5 kg zrzucic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość american_girl
Ja nie mam nadwagi ale wyglądam jakbym miała hahaha :D a co mi z tego ile mi pokaże waga jak wyglądam tak a nie inaczej :D ja robię ćwiczenia te - http://www.youtube.com/watch?v=y4Qoluz3O-k&feature=related i tam w podobnych pozycjach sa na ręce nogi, brzuch itp polecam na prawde :D a i jeszcze codziennie 20 minut rower stacjonarny bo nie mam czasu na więcej :) piszcie piszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od dzisiaj tez siadam na rower(tylko ze nie mam stacjonarnego) tez nie mam nadwagi ale mam cholernego chopla na punkcie brzucha i nóg chce to jakos zrzucic cwicze wieczorami brzuszki przysiadu (brzuszki skosne całe i pół) moze dadza cos sprobóje tez cwiczenia które przesłałas. Ale osobiscie lubie sport ida wakacje trzeba sie RUSZAC!! ;D cholera ale pogoda nie dopisuje ani na bieganie anie na rower;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokldnie, pogoda do bani. chciałabym tak rano wstać, zeby bylo sloneczko, pobiegac, solidnie sie wypocić.... to jest fajne :classic_cool:/ A w ogole z jakis regionów jestescie? Ja dolny sląsk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość american_girl
dlatego wolę stacjonarny.. czy pada czy słońce można jeździć ale najgorzej jak jest upał. co do tych ćwiczeń na YT to świetnie się je robi oglądając wideo bo czas leci o wiele szybciej, wiesz ile czasu masz co robić i wgl super :) na prawde polecam :D PS ja z Krk ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie beganie fajna sparawa:) ja podkarpackie pare kilometrów od sanoka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość american_girl
ja spadam robić te ćwiczenia :D wczoraj robiłam i wszędzie czuję mięśnie haha ;P to napiszę coś potem :) a dzisiaj zjadłam 2 kromki ciemnego pieczywa z wędliną, sałatą i pomidorem a później jogurt naturalny z ziarnami zbóż :D więc jestem najedzona zwarta i idę ćwiczyć ;D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo góry góry:P hie hie wy tez daleko ;D no nic odezwe sie wieczorkiem papa:) moze cos pocwicze a jak nie to zwarcie bedzie wieczorem;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzisiaj zjadłam sniadanie bułke z parowka na obiad pierogi objadłam sie nimi:P pare kawłków wafla ni i zjem potem kolacje jeszcze bede sie trzymała 3 posiłkow dziennie wczoraj byłam na rowerku przejechałam pare kilometrow:P potem brzuszki i jest git tego sie jak narazie bede trzymała - 3 posiłki i RUCH;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobity masakra!!! mierzyłam dzisiaj sukienke i sie zmiesciłam w nia ale jest ciasna ;/;/;/:( od jutra twarda dieta musze sie w nia wcisnac do 31 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ja niedawno przymierzylam spodnie z tamtego roku to sie ledwo w nie wcisne, a rok temu były na mnie luźne i mi spadały bo nosilam do nich pasek. Takze obżarstwo zrobiło swoje :) nie załamuj sie :P a co to za sukienka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wesele tez miałam ją rok temu na weselu i teraz jak przymierzyłam to wejde w nia ale co z tego jak w cyckah taka obcisła ze szok haha az zle oddychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jak narazie zjadłam łyzke klusek z truskawkami i 3 jabłka i tyle no nie jest zle jedza moi gołabki i tak cudnie pachna mmmm ale nie nie zjem nawet takiego małego!!! jestem zawzieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej pory zjadłam 3 kromki razowego chleba w tym 1 pusta i dwie z samym pomidorem bez masła i pewnie tyle na dzisiaj bedzie a i jabłko zjadłam jeszcze;P:P ogolnie nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa jak na zlosc cały dzien spoko to na wieczor nawizli cieplutkiego chleba i zjadłam jedna z samym pomidorem potem pietke sama bez niczego potem jedna z samym masłem i jeszcze jedna z masłem i pomidorem ( po dwie kanapki w jakis 20 mintach odstepu) i ze dwie garsci czipsow duzo chlera;/;/;/ szlak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizonica w pomaranczy
no szlak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×