Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miarka

Do żon;-) Co byście zmieniły z swojego ślubu i wesela?

Polecane posty

Teraz już po można się przekonać co wypaliło co nie. Zmieniłybyście coś? Jedzenie sala suknię? Ja z większości rzeczy jestem bardzo zadowolona. Żałuję że nie zamówiłam profesjonalnego strojenia kościoła. Było troszkę za skromnie. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre pytanie :D Ja zmieniłabym świadkową ,wybrałabym inną sukienkę na poprawiny oraz zainwestowałabym w pas do pończoch :D Idąc do ołtarza pończochy sunęły mi się do kolan,więc póxniej musiałam sobie je poprawiać i poprawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie miałam wogóle ubranego kościoła-była to Wielkanoc, więc było po prostu trochę więcej kwiatów. i teraz bym jakoś go przystroiła. Natomiast zmieniłabym orkiestrę. Bardzo ładnie grali, ale wkurzali mnie bo kilku moich ulubionych pisenek o które bardzo prosiłam nie zagrali w ogóle. a jak były podziękowania dla rodziców to zagrali co innego niż miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zmieniłabym
tylko swoje nastawienie, bo tak się stresowałam, żeby wszystko się udało, że w ogóle nie mogłam się bawić na weselu. W kościele było spoko i na luzie, a potem już tylko stres... Także wzięłabym coś na uspokojenie może ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sknwndx
Miarka ładny miałaś bukiet i tort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swoje podejście - tzn
w kościele i drodze do byłam tak zestresowana że na zdjęciach wyglądam jakbym była wściekła hehe - ta zacięta mina , na pewno więcej uśmiechu i to tyle , reszta wszystko super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marko pokaż sukienke wszystkim się podoa a ja nie miałam okazji zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarko pokaż suknie ślubną wszyscy się zachwycają a ja nie miałam szczęścia zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie mozna
ja tez nie mialam okazji zobaczyc, a chcialabym :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sknwndx
hahah ta co mnie pouczała a pierwsza zaspokaja swoją ciekawość co za ludzka hipokryzja a ja bym chciała słonia na złotym łańcuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie mozna
Ja nie zamierzam w przeciwienstwie do Ciebie szukać kogos na NK, tepaku. Jestem na etapie poszukiwania sukienki, i chce zobaczyc TYLKO sukienke, żmijo ! Więc się ogarnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sknwndx
słuchaj ja Cię nie wyzywam więc ogarnij się bo pokazujesz swoim słownictwem swój niski poziom. Szukasz sukienki to szukaj po bazarach bo na takie wielki tyłek jak ty nie znajdziesz tu nic dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona piotra groźnEGO
MEZA BYM ZMIENILA HEH, JEDYENIE NAPEWNO I KUCHARKI BO POLOWE JEDYENIA UKRADLY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja prawie wszystko
bralam slub kilka lat temu, bardzo skromniutkie wesele, zaluje ze nie bylo mnie wtedy stac na zrobiene wesela, nie mialam ani orkiestry, ani fotografa ani kamerzysty. Troche szkoda bo nawet kaseciny nie mam zeby powspominac, ale wazne ze mam kochanego meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie mozna
To Ty pokazałaś swój niski poziom. Nie mierz wszystkich swoją miarą, to że sama masz wielki tylek, nie znaczy ze kazda ma :) A sukienki bede szukac, gdzie mi sie podoba, wiedźmo. Uważajcie dziewczyny na nią, bo ona własnego życia nie ma i lata po topikach, żeby potem po danych znaleźć kogoś na NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona piotra groźnEGO
I WIECEJ GOSCI BYM ZAPROSILA A I POSYLA BZM DO KOSMETZCYKI BO PRAWIE WOGOLE SIE NIE POMALOWALAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie mozna
Nie ma co dyskutować z prostakiem, Pzdr ni0000 vel. sknwndx 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy miesiące
FOTOGRAFA i jego kolegę kamerzystę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sknwndx
prosta to jesteś ty i to ja nie mam zamiaru dyskutować z tobą więc najlepiej by było gdybyś zniknęła z kafe mniej smrodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motor lublin 87
Dziewczyny wyluzujcie. Topik jest na zupełnie inny temat, po co kłótnie i wyzwiska. Ja czytuje co wypisujecie bo za 2 lata też mnie to czeka :P więc tak podpatruje doświadczone koleżanki, czego nie robić a na co zwrócić uwagę :classic_cool: pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem.....
ja bym kompletnie nic nie zmieniła ...nasze wesele było w jakiś sposób wyjątkowe wśród zaproszonych gości było bardzo dużo naszych znajomych gdzie parę osób było uzdolnionych muzycznie a dwójka przyniosła ze sobą gitary akustyczne :D...w przerwach gdzie orkiestra nie grała chłopaki grali znane przeboje naszych czasów np Dżemu i cała sala przenosiła się w te klimaty do dziś znajomi wspominają nasze wesele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estee lauder
ja tez bym nic nie zmienila :) wszystko bylo tak jak sobie zaplanowalismy - a nawet lepiej :) u nas zespol sam gral kawalki Dzemu (zespol gral na zywo, bez disco polo, glupich konkursow itp ) ;) ogolnie byli zajebisci ! wszystko bylo tak jak chcielismy.. chetnie bym raz jeszcze zrobila podobna impreze z tym samym zespolem dla rodziny i przyjaciol :) moze na ktoras rocznice slubu..kto wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra koktajlowa
męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym na pewno zmieniła świadkową, która na początek...spóźniła się na ślub. O reszcie jej zachowania już nawet nie wspominam ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 lat po slubie
nie zrobilabym wesela :D:D:D tylko slub na plazy my plus swiadkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×