Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mambamalinowa

Czy isc na wesele?

Polecane posty

Witam wszystkich. :) Mam probelm bo dostałam ostatnio zaproszenie na wesele jako osoba towarzyszaca. Problem polega na tym, że nie bede tam znala nikogo oprocz partnera. Dodam jeszcze ze ja mam 16 lat a on 25. Zastanawiam sie teraz czy isc tam-poznac ludzi i po prostu dobrze sie bawic? Czekam na odpowiedzi, naprawde nie mam pojecia co zrobic. Ja bym poszla, ale co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
a jest to wesele znajomych czy rodziny twojego chlopaka? dlugo jestescie razem? hm... ja chyba bym poszla, skoro mnie zaprosili :) a poza tym twojemu chlopakowi bedzie razniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem jak na wesele koleżanki znajomy w podobnym wieku właśnie wziął 16 latkę. Reakcje były bardzo różne i raczej negatywne bo dziewczyna nie mogła się odnaleźć w towarzystwie ludzi po 30 tke zwykle już z rodzinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
no to jednak kogos znasz ;) tym bardziej idz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, miałam na myśli to, o czym napisała Miarka. Ale jeżeli się tego nie obawiasz, to idź. Ja byłam w tym roku na weselu z kolegą u jego rodziny i też trochę panikowałam, bo nikogo nie znałam, ale bawiłam się super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie wiele zależy od partnera. Bo dziwnie jak pełnoletni bawią się z młodą dziewczyną. Tzn wiadomo toasty itp/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdvds
Idź i baw się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jesteście razem i zostałaś zaproszona jako osoba towarzysząca, to wypada iść. Poza tym Twojemu facetowi mogłoby być przykro, gdyby musiał iść sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rodzice cie puszcza? ;) Pytam się powaznie, bo ja bym córki nie puscila na taka impreze :P jezeli wiesz, ze bedziesz się tam dobrze czuła, to jest ok. Chociaz 'starsze towarzystwo' roznie reaguje, mój narzeczony jest ode mnie starszy tylko 4 lata, a długo przez jego rówiesników byłam traktowana jak jakas glupiutka gowniara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie z rodzicami moze byc problem.. ale on ma do mnie przyjechac w tym tygodniu i z nimi porozmawiac. Ja raczej nie mam problemow z zawieraniem znajomosci, ale tam beda wszyscy ode mnie starsi wlasnie kolo 30..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunnoun
wlasnie usiłuję sobie wyobrazić o czym rozmawia 16tka z 30latkami i jakoś mi nie wychodzi :D ja bym była zniesmaczona - oceniłabym gościa jako zboczeńca, a dziewczynę, że jest z jakiejś patologii (skoro rodzice dopuszczają jej kontakt ze starym facetem) Ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
co wy mowicie ja mam 22 lata, a rodzenstwo mojego misia jest od nas duuuzo starsze jego siostra ma teraz 37 lat i jej maz tez, brat 35 i bratowa 38 - i swietnie sie z nimi dogaduje :) czesto sie spotykamy, imprezujemy wspolnie, robimy jakies rodzinne wypady :) jego rodzenstwo wlasnie bedzie naszymi swiadkami :) relacje miedzy ludzmi zaleza od nastawienia i od ludzi :) ja nie widze problemu autorko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agattttka
Młoda jesteś więc baw się póki możesz i kożystaj z każdej okazji.Idź na weele i baw się dobrze.poza tym na weselach nie ma rozmów tylko zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gata negra
idź i baw się dobrze! ja jestem młodsza o 9 lat od mojego faceta (rozwodnika z dzieckiem) ludzie reagują różnie ale mam to w 4 literach :] buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gata negra: i jak twoi rodzice zareagowali na tez taka duza roznice wieku? Jesli tylko mnie puszcza to pojde na to wesele:) Dziekuje Wam bardzo i czekam na dalsze sugestie! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mambomalinowa, ludzie roznie reaguja. Duzo zalezy od wieku kobiety. Bardziej 'bulwersuje' jak spotyk sie z dzieciatym rozwodnikiem 16 czy 18 latka, a inaczej jak kobieta dorosla. Jak rodzice pozwola to idz i się baw dobrze, na pewno ludzie beda się na was gapic, starzy i mlodsi, ale nie mozna z takich powodow psuc sobie zabawy. PS Moja siostra ma meza, dzieciatego rozwodnika, ale mniedyz nimi jest tylko 6 lat roznicy ;) Moja babcia, nawiasem mowiac zona dzieciatego rozwodnika, jak usłyszala, ze siostra wychodzi za maz, to sie załamala, lamentowala, ze kazdy lepszy od dziecatgeo rozwodnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego rodzice mnie zaakcetowali i nic nie mowili, wiec mam nadzieje ze jak on lekko uprzedzi rodzine to nie bedzie zadnych zgrzytów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gata negra
ja nie mam rodziców, może stąd to "ułatwienie". Mam 23 lata, razem jestemsy 3,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gata negra
różnica wieku jest bez znaczenia jeśli macie podobny poziom intelektualny, podobne zainteresowania :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guanina
tylko, że inaczej sytuacja wygląda jak ktoś ma 25 lat, a druga osoba 34, a zupełnie inaczej kiedy ma 16, a druga 25, niby ta sama różnica, ale w pierwszym przypadku ludzie są dorośli, natomiast 16latka to jeszcze dziecko, a 25 latek to dorosły mężczyzna. Ale to tak tylko napisałam, wiadomo, że może być tak, że Ty jesteś nad wyraz dorosła na swój wiek, a on wygląda i zachowuje się jakby był młodszy i wtedy różnica się zaciera troszkę. Mój narzeczony jest starszy tylko o 4lata, ale trochę wojen w domu o to było, zwłaszcza, że gdy go poznałam miałam tyle lat co Ty. Jeśli rodzice Twojego faceta na co dzień go akceptują to nie powinno być problemu z weselem, zwłaszcza, że sam chce z nimi porozmawiać :D a ludźmi się nie przejmuj, równie dobrze mogliby Cię nie polubić jakbyś miała tyle lat co on, na to nie ma recepty, głównie i tak będziesz się bawiła ze swoim facetem :) ja bym poszła na Twoim miejscu na to wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tym co tu przeczytalam to jak tylko bede mogla do pojde na wesele. Tylko pewnie bedzie trudno moich przekonac, bo oni beda moze gadac ze cos mi zrobi, ze cala noc bla bla.. Hm trzeba sprobowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała jedna
Nie zastanawiaj się tylko idź byłam w podobnej sytuacji ja 17 on 24 znałam go krótko i mimo że nikogo nie znałam wszyscy miło i serdecznie mnie przyjeli i wybawiłam się za wszystkie czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×