Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za bardzo uczuciowa

jak przekonać chłopaka do siebie

Polecane posty

Gość za bardzo uczuciowa

spotykam się z chłopakiem od trzech miesięcy, w przeszłości przez inne dziewczyny został bardzo zraniony, jak przekonać go że jestem inna niż tamte i że nie chcę go skrzywdzić. Minusem jest to, że byłam kiedyś z kimś innym przez 2 lata i teraz od roku nie spotykam się z byłym, a on dalej do mnie dzwoni i chce abym wrociła. Obecnego chłopaka trochę to drażni i wydaje mi się że będę chciała wrócić do byłego. A ja nie jestem taka, żeby troche sobie z kimś pobyć a potem wracac do byłego. Jeszcze inna sprawa że chciałam się spotkać z byłym i jeszcze raz mu wytumaczyć że nie jesteśmy razem i że kogoś ma a ten twierdzi żebym powiedziała mu przez telefon.Mi się wydaje że wypadałoby powiedzieć na żywca coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella od Johna
na żywo to ty z obecnym rozmawiam, przez telefon. do byłych się nie wraca.:) Nie dziwię się obecnemu facetowi. Też by mnie to drażniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co na żywca? Z niegdysiejszymi byłymi kontaktować należy się telefonicznie. No chyba, że kasę Ci wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella od Johna
Byli..Byłe...Kobiety chyba są gorsze...Ale faceci podobni.. chcą się zawsze kontkatowac..mieszają..jak jest nowy związek..:) tego cudu nigdy nie zrozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za bardzo uczuciowa
ja byłego traktuje jak kolegę, nie chcę do niego wrócić i nie chce skrzywdzić obecneho partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×