Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siostra siostry....

BŁAGAM... pomóżcie. SERCE MI PĘKA.

Polecane posty

Gość szokkkkk
ludzie co wy wypisujecie? Retinoidy i peelingi?? A braliscie kiedys izotek itp? Moze najpierw warto przeczytać ulotkę a później dawać dobre rady. Poprostu szok. Retinoidy to tak silne leki ze skóra staje się tak krucha że nie możecie wycisnać nawet pryszcza bo paznokcie wbijają sie w nią! Ja polecam bo biorę, efekt super, ale też trzeba się troche namęczyć. Ale to fakt ze nic lepszego na trądzik na ŚWIECIE nie wynaleziono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęęęęęęęęŚLIVA :p
Kochana powiem Ci tak, ja jestem w Twoim wieku i mimo, ze moi rodzice nie mieli problemów z cerą ŻADNYCH to ja je mam ... tzn miałam, bo teraz w końcu znalazłam sposób. PRÓbowałam wszystkiego, tysiace wizyt u dermatologa, coraz to nowe i coraz to droższe maści, kremy, zele :O No, ale ... teraz ogólnie już mi mniej wychodziło, ale i tak mnie denerwowały. Ja mam tendencje do wyciskania niestety. Teraz , gdy pojawia mi się jakaś krosta ( powiedzmy ok 4 na tydz - w porównaniu z tym co było kiedyś to jest nic :) ) to oczywiscie wyduszam :O i zaraz potem biorę wodę utlenioną i odkażam.. Na 2 dzień nie ma ani śladu :) i mniej mi wychodzi.. :) codziennie rano i wieczorem porządnie myję twarz " Garnier czysta skóra" i jest GIT .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mojej znajomej pomógł Rozex i antybiotyk doustny. Hmm ale piszesz ze juz byliscie u lekarzy i nie pomaga. Wiesz to ja mam jeszcze dwa pomysły: endokrynolog - poziom hormonów i badanie skóry twarzy na gronkowca. Powodzenia i uściskaj siostre - biedna mała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japieirdziele
i jak tam z twoja siostra? wyleczyla sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna buzia
powiec siostrze zeby zaczela jesc wapno w duzych ilosciach na kosci jej nie zaszkodzi a pomoze a na skore rowniez !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna buzia
przeczytaj sobie ulotke takiego leku jak calperos 1000 i co tam jest napisane ja to jem i mam buzie jak ta lala a zaczelo sie ze malo wapniaa w wynikach i jem to i jem i jestem tak zadowlony z stanu skory ze to obled jak sie to poprawilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 672888
mnie pomogły tabletki antykoncepcyjne, Diana 35, wszystkie pryszcze zniknęły, spróbujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemywac twarz wlasna uryna.... mialam to samo, a moze i gorzej... dopiero tym wyleczylam to gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo a co ta twoja siostrzyczk
a je? problem jest od wewnatrz i tu trzeba by zadzialac. Co ona je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska....
ja znam bardzo dobrego lekarza ale we wloszech wizyta kosztuje u niego jakies 150 euro ja leczylam moja corke 4 lata nikt nie mogl mi pomoc bylam bezradna ....jedna wizyta u niego i skonczyly sie problemy skorne u mojej corki ..on tylko na nia spojrzal i odrazu wiedzial a inni lekarze to testowali na niej leki chyba bo bylo coraz gorzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffsfdsf
mydło siarkowe plus homeopatyczny lek, wybierzcie się do homeopaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwinia
Nie wiem czy to nie trądzik różowaty jeżeli masz dalej ten problem to myśl, że powinnaś iść do lekarza. Miałam podobny wysyp jak ten na zdjęciu i okazało się, że to trądzik różowaty. Lekarz przepisał mi rozex od razu przestrzegam, że trzeba przy leczeniu uzbroić się w cierpliwość ale da się z tym wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj jakiś specjalistów na aktywnamarka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim nie wysuszac skóry, a używać kosmetyków do cery wrażliwej. Miałam tragiczny trądzik, no może nie aż tak . pomogły delikatne kosmetyki. Żadne maści super żele dla tłustej cery.. One wszystko wysuszaly. Delikwent płyny żele żadne peelingi ziarniste, tylko enzymatyczny. Lekkie kremy. Nie zapycha twarzy silikonem... No i jedzenie bardzo wpływa na cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×