Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poprostu szok

"Do 24. tygodnia płód nie czuje bólu. Można usuwać"

Polecane posty

Gość poprostu szok

Nie ma żadnych nowych dowodów na to, że ludzki płód czuje ból przed 24. tygodniem ciąży, dlatego nie ma powodów, by zmieniać prawo aborcyjne w Wielkiej Brytanii, twierdzą lekarze sprawę opisuje BBC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx65ty
gdy będąc w ciąży poszłam na pierwszą wizytę do GP, to lekarka w momencie, gdy oznajmiłam jej ten fakt z zimnym wyrazem twarzy zapytała czy jestem pewna, że chcę tego dziecka? Dopiero gdy powiedziałam, że tak, na pewno chcę i jestem szczęsliwa , że jestem w ciąży, uśmiechnęła się i mi pogratulowała. Byłam w szoku, że lekarz GP pyta o takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dduiop
GB - Genialne Bezmozgowce jak 24 tygodniowy plod moze nie odczuwac bolu skoro rodza sie 26 tygodniowe noworodki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamas and papas
jestem wlasnie w 24 tygodniu i widzialam tydzien temu moje dziecko.To jest juz normalne dziecko ma wszystko na miejscu serduszko bije,mozg pracuje jak mozna je zabic.Dla mnie to jest morderstwo.Niech usuwaja,ale nie w takim poznym okresie ciazy masakra i glupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamas and papas
patologia maja antykoncepcje za darmo a dalej tyle mlodych lasek jest w ciazy. porazka totalna. pozeraja tyle hamburgerow ze nie chce im sie ruszyc tych grubych dupsk do lekarza po pigulki czy cos tam innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjuio
???!!!! To obejrzyjcie sobie film "NIEMY KRZYK" doktora Nathansona, który nakręcił film za pomocą ultrasondy jak wygląda aborcja. Dziecko się broni jak tylko może aby nie zostało wyssane i bardzo otwiera buzię jakby krzyczało ze strachu czy bólu. Dr. Nathanson był pionierem aborcji. Kiedy wynaleziono ultrasonograf postanowił nakręcić film o aborcji. W 1982 przeżył on nawrócenie i zaczął opisywać jak naprawdę środowiska proaborcyjne manipulowały opinią publiczną, jak są finansowane itd. Jak poszperacie trochę w internecie, to znajdziecie więcej na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjuio
To tak jak zabić już narodzone dziecko!!!! Płód od 6 tygodnia ma już płeć, odczuwa, potem zaczyna słyszeć, reaguje na światło itp... na USG wszystko widać. W 24 tyg jeśli się urodzi to waży ok 1kg. i ma ponad 50% szansy na przeżycie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to fakt..........
a ja bym nawet nie usunela 8 tygodniowego plodu!!! a co mowic w 24 tygodniu! ludzie ktorzy to robia sa bez serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne to było aż
mi śie teraz ręce trzęsą, niepotrzebnie na to patrzałam@@!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i gdzie jest Bóg? pytam
??? jak dla mnie temat do usunięcia. niepotrzebny stres dla kobiet w ciąży. to jest współczesny, nowoczesny super świat. ale wierze że kiedyś ktoś za to zapłaci. jeśli jest niebo i piekło, Bóg i Szatan, to wiem, że Ci mordercy będa się smażyć przez wieki, będą im odrywane kończyny które będą odrastać- i tak w kółko. a jeśli Boga nie ma, te dzieci są zabijane, cierpią, bronią się w bezpiecznym łonie matki, krzyczą bezgłośnie odczuwając potworny strach i ból, a tamci się śmieją i kase za to biorą i potem spokojnie umrą i ich po prostu nie będzie to nie chce żyć w takim świecie. niech mnie szlag trafi jak za ten proceder nie będzie kary chociaż po śmierci usuńcie temat proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej Ty podemną
nawiedzona jesteś?:O usuńcie temat, usuńcie temat, proszę...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjk
trzeba byc po prostu bezwzglednym sadystom.Mieszkam od 2 lat w Anglii raz poronilam obecnie jestem w 18 tygodniu ciazy,wczoraj bylam u poloznej z powodu skurczy a ona kaze mi brac paracetamol bo to za wczesnie zeby wyslac mnie do szpitala.TO JEST CHORE CZY MAM TRAKTOWAC SWOJEGO SZKRABA JAK JAKAS ZECZ CZYLI JAK MU SIE UDA DO 24 TYGODNIA, BO MOZE W TEDY MI COS POMOGA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joil
Czy to płód powiedział im ,że to go nie boli? Widziałam filmik ,a Youtube,to przerażające,porozrywane rączki główka,szok,to jest zwykle morderstwo!! na niewinnej istotce. Ciekawe,że ratuje się ludzi,dokonując przeszczepów,a nowe młode życie, wyskrobuje jak brud za paznokciami.Dziś nie średniowiecze,dostęp do środków antykoncepcyjnych,zapobiegających zapłodnieniu,maja wszyscy.Nie wolno nam traktować aborcji jako środka antykoncepcyjnego. Czy zawsze musi być najważniejsza ludzka wygoda i kasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joil
ABORCJA jest MORDERSTWEM. ...czy ktoś się z tym zgadza czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej Ty podemną
nie jest, co za bzdura:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ej Ty podemną
szkoda ze ciebie matka nie wyskrobala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joujnpo
Czy wiecie, że w państwo Angielskie mordujje 200 000 nienarodzinych dzieci - w ciagu 10 lat zamordowali 2 miilony czyli wiecej niż w Oświecimiu. Co gorsza pieniadze na to daje rzad brytyjski czyli poprzez NHS. Jesna aborcja to koszt ok 500 funtów. Jak łatwo policzyć panstwo wydaje na aborcje -mordowanie dzieci 90 minionów funtów z pieniedzy podatnika. Na szczeście ja nnie płace podatku dochodowego i nie bede płacił na tych morderców.jip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontubło
to jest odrazajace. jak mozna cos takiego zrobic. brak slow dla tych glupich kobiet ktore nie chca dziecka a dopuszczaja do ciazy. czy to jest sredniowiecze???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można usunać dziecko w 24 tyg ? Przecież to już jest mały człowieczek,który ma wszystko serduszko paluszki rączki,nózki !!!!!!!! Trzeba być beż serce,żeby zabić dziecko :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yy80
Niech znieczulą najpierw Jak się znieczuli to można nawet dokonać aborcji nie tylko w 24 tygodniu, ale i 78 albo 945 skoro brak bólu jest argumentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasne...
Tak? A ja zostałam niemal zgwałcona przez sen po pijaku, gdy dotarło do mnie co się dzieje , wykopałam gościa z wyra i zbluzgałam. Potem się po prostu poryczałam jak dziecko. Dziwką nie jestem, niemal do 22 roku życia byłam dziewicą, mimo wielu sprzyjających okazji, a to był mój cudowny, pierwszy raz. Nieprzytomna, z frajerem, którego nie znam i nawet nie rozpoznałabym na ulicy. Nigdy do tej pory nie urwał mi się film po alkoholu, więc miałam do siebie pełne zaufanie pijąc nawet duże ilości, wiedziałam , że potrafię się zachować. Na następny dzień poleciałam do lekarza po tabletkę 72 po . Co się okazało? Ginekolog może mnie przyjąć dopiero za 2 tygodnie, bo nie byłam wcześniej nawet zapisana, a lekarz rodzinny NA AKURAT DWA NASTĘPNE DWA DNI wziął sobie urlop. Coż za zbieg okoliczności. Do innego nie mogłam się zapisać. Wściekła wróciłam do domu i przemyślałam sobie wszystko : przecież ja jestem ostatnią osobą na świecie , która powinna być matką. Chora nerwowa , latająca od kilku lat po psychiatrach, emocjonalny poziom 12 latki, narkomanka, po probie samobojczej, oderwana od rzeczywistosci artystka z planami na przyszłość. Dziecko zniszczyło by mi całe zycie, a ja jemu, bo nie mogłabym go pokochać ani się nim zaopiekować. Za parę dni robię testy ciążowe i jeżeli wyjdzie mi wynik pozytywny albo się zabiję albo usunę je. Co ciekawe nie mam kompletnie pieniędzy , więc nie wiem czy zrobie to teraz w 3 tygodniu czy w 7 na wypłatę. Wcale nie chciałam usuwać swojego dziecka, teraz też się tego boję, jakieś głosy sumienia się we mnie odzywają, ale nie mam wyjścia! I możecie mnie wytknąć palcami, nazwać morderczynią, bardzo łatwo jest oceniać kogoś nie będąc w jego sytuacji. Jestem załamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jasne
nie trzeba było chlac do nieprzytomności idiotko!!!!!! żal czytać ...jakie teraz te laski sa puste najebie sie taka że nic nie pamieta a potem ryczy bo ja jakiś koleś posunął ....masakraaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt tego by lepiej nie opisał
"Chora nerwowa , latająca od kilku lat po psychiatrach, emocjonalny poziom 12 latki, narkomanka, po probie samobojczej, oderwana od rzeczywistosci artystka z planami na przyszłość."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej srawa , kobiet a powinna miec wybor, a morale prosz e na zostawic w spokoju , bo to beda jej moralePowinna byc legaln a aborcja i szokoda gadac.I tak w kazdej gazecie znajdziesz lekarza co ci to zrobi i tak.alb jade do niemiec i za 300e w pieknej klinice robisz to legalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe sporostowanie
płód ma określoną płeć od momenyu poczęcia!!!! A nie od 6 tyg.... Nie piszcie głupot. Narządy zaś wyglądają prawie identycznie do 10-11tyd. Różnią się tylko wielkością. potem zaczynają się wyraźnie różnicować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za imbecyle to pisali, w 24 tygodniu dziecko już ma rozwinięty układ nerwowy, który to zaczyna pracować już w 12 tygodniu, więc jak może nie odczuwać bólu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_z_Gotham_City
trzeba nazywać rzeczy po imieniu - aborcja to MORDERSTWO i nic tego nie zmieni. Kiedy była na topie ta sprawa małej Madzi to w pracy babki gadały " a dlaczego ona nie usunęła tej ciąży, to teraz by tego nie było", ja odpowiedziałam "przecież jakby usunęła to zrobiłaby dokładnie to samo co teraz czyli zamordowała swoje dziecko", nikt jakoś na to nie miał już argumentu żeby odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcja to morderstwo najookrutniejsze na swiecie , bo malenstwo jest w Lonie matki , I matka na to sie zgadza!!! Aborcja to morderstwo nazwijmy rzeczy po imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja usunelam :D Mozecie sobie poplakac, ze rozerwalam fasolke :D Mam to w d***e. Usunelam i mam troje wspanalych dzieci. Tamto zniszczyloby mi plany i teraz moje dzieci nie mialyby tak dobrej sytuacji materialnej i emocjonalnej - stac mnie i finansowo na wiele i mam czas dla dzieci. Facet ktory byl sprawca tamtej ciazy jest teraz moim mezem i najwspanialszym tata. ALe nam nie spedza snu z powiek kredyt, brak kasy itd :D Zarodek to zarodek. Dla was aborcja to morderstwo a dla prawa :P nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×