Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poprostu szok

"Do 24. tygodnia płód nie czuje bólu. Można usuwać"

Polecane posty

Gość H helix
Tak durnego zdania jak tytułowe dawno nie słyszałam. A jakie są dowody na to, że nie czuje bólu? Dziecko w tym wieku ciąży ma już świetnie rozwinięty układ nerwowy. Nie ma wątpliwości, że czuje. Poza tym, jeśli by się urodziło, ma szansę już przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Uk i USA itp robią badania i twierdzą że płód nie ma bólu ponieważ muszą tłumaczyć jakoś te morderstwa i wiele razy przy aborcji było pokazywane to że płód uciekał ja go próbowano wyciągać po kawałku Youtobe pokazuje film na ten temat chyba że i to już nie wolno oglądać bo" przeszkadza "'aborcja to holokaust" Od poczęcia ma duszę i ból .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest Bóg Bóg jest i stworzył świat doskonałym Ale ludzie "wiedzą w tych czasach lepiej od Boga " Biblia ma 10 przykazań dane przez Boga ludzie o których teraz się nie mówi w kościołach itd bo są to nie wygodne tematy. Druga Księga Mojzeszowa 20 rozdział 5 werset -(nie Tysiaclatka !) Niszczą co Bóg dał ,pięknego nie mówią ludziom prawdy temu się tak dzieje ,ludzie nie mają strachu ,ludzkie życie jest niszczone Biblia mówi o tym. Sama zaczęłam czytać i jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×