Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Trochę inna sukienka ?

Polecane posty

Po wczorajszych przymiarkach niesamowicie zaiskrzyła mi ta sukienka. http://www.zeberka.pl/img/c/122_43.jpg http://e2.pudelek.pl/p2169/acc4dcfd000e632f4c08cc79 Ta którą przymierzałam była biała i bardziej napuszona dołem. Wyglądałam w niej bardzo dobrze, dodawała mi tam gdzie trzeba trochę kilogramów ale przez to że była taka lekka nie ginęłam w niej. Co o niej myślicie? Nie wiem czy nie jest zbyt ekstrawagandzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa, nietypowa
ale wtedy odpada cały tradycjny sztafaż = welon czy duży bukiet. Poszalec mogłabyś wyłącznie z biżu, a w rękę pojedyńczy kwiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gru pax
nie wiem, nie widziałam cię w niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chce welonu. Wiadomo, że jeśli taka sukienka to i buty spokojne a biżuterie planuje kolczyki szafirowe z diamentami(ale nie takie duże jak tutaj kiedyś pokazywałam) i bransoletkę w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera___1ynn
okropna. Jakby ktoś postrzępił stare prześcieradło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguska20
Moim zdaniem piękna ta sukienka !! :) tylko ja bym wyrzucila te jedno ramiączko,ale to jakby miała być dla mnie,bo strasznie tego nie lubię ;p jeśli czujesz się w niej dobrze to nie zastanawiaj się kobieto tylko bierz :P bo czym więcej sie zastanawiasz tym gorzej ;) nie wazne,że komuś się nie podoba,ważne,że Ty czujesz sie wyjątkowa :) tak jak mowiłaś,że dodatki do niej spokojniejsze,bo sama w sobie już jest strojna,jak to się mówi ;) jak dla mnie bomba sukienka ;D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Ja ją przymierzałam w wersji bez tego ramiączka i tak jak mówię dół był większy pewnie specjalnie zrobiony żeby był bardziej ślubny. Na razie się zastanawiam bo suknia jest dość droga ale od wczoraj cały czas o niej myślę. Chce poczekać jeszcze na kolekcje na 2011 typowo ślubnych projektantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguska20
No tak ceny sukienek są po prostu obłędne ... Ja to chyba w czepku urodzona,bo udało mi się nową rybkę kupić za 300zł ;) a wtedy mi sie natrafiła jak już miałam totalną załamkę,ze nie kupie żadnej przed wyjazdem a tu taki traf ;) A można ją wypożyczyć,bo to zawsze taniej? czy jednak wolisz bardziej,żeby kupić sukienke? A ślub w 2011? :) to może w sumie lepiej zaczekać,bo nowa kolekcja coś jeszcze ciekawszego dla Ciebie będzie. Gdybym już swojej nie miała to ta bym wzieła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś jak czytałam
to chciałaś jakąś kieckę za ileś tam z Pragi czy skąd? skąd teraz taka nagła zmiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z całym szacunkiem, ale
sukienka jest po prostu bezwyrazowym i bezkształtnym zlepkiem banalności i przeciętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguska20
Ja to sie nie zgadzam z tym,ze jest przecietna i banalna wręcz przeciwnie!! kiedy u nas przede wszystkim królują ksieżniczkowate - bezowate sukienki,ta wśród nich jest oryginalna. Fakt,każdy ma swoje zdanie na ten temat i o gustach sie nie dyskutuje ;p Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z całym szacunkiem, ale
Pomiędzy "księżniczowatymi" sukniami a tym... czymś, istnieją jeszcze inne, naprawdę piękne. Ta tutaj, jest BANALNA i brzydka. Ale najwyraźniej dla was jest piękne to, co jest inne. Zupełnie, jak dla srok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska20 nie można tej sukienki wypożyczyć. A ona jest z kolekcji 2011 mam tylko nadzieje, że trochę jej cena spadnie za pół roku. :) Kiedyś jak czytałam tak z Brna, ale tą przymierzyłam na wczorajszych przymiarkach i bardzo dobrze się w niej poczułam i co ważne wyglądałam a rzadko się to zdarza. Większość sukienek jest albo zbyt lejąca albo ma gorsety a ja potrzebuje sukienki która doda mi trochę kg przy tym nie zasłaniając figury. Tą sukienkę JP pan z salonu sprowadzi razem z kolekcją na 2011 rok. Na razie nic nie decyduje dopóki nie przymierzę wszystkich opcji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguska20
No właśnie przymierzać jak najwiecej aż końcu znaleść tą wymarzoną:) Jeśli pan te sukienki sprzedaje to może jakiś upust da w przyszłym roku oczko mu puszczając hehe a tak na powiażnie to moze w przyszłym roku cena się zmieni,chyba że któraś z PM ją kupi prędzej,bo też tzreba sie liczyć.Choć jest oryginalna to chyba powisi trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska20 będziemy negocjować rabat mam nadzieje że uda się przynajmniej z 2-3 tys rabatu wynegocjować. Ale suknia jest szyta projektowana i szyta na miarę. Zobaczymy. :) A wy co dziewczyny myślicie? Możecie śmiało mówić, bo boję się, że jest trochę zbyt oryginalna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podoba
ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i ładnie wyglądałaś jeżeli jesteś bardzo młoda i szczupła ale elegancka i wytworna to ona nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie podoba, mogę ci wysłać na priv cenę. :) Dzikiwąż, mam 23 lata ale wyglądam na mniej, mam bardzo dziewczęcą urodę i jestem bardzo szczupła(rozmiar 34, 170cm wzrostu) dlatego to jest problem bo muszę się trochę sukienką "dogrubić". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podoba
to wyslij motylek_22_1984@02.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosztuje 15 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko do ściągnięcia...
Jak rabat nawet 3 tys to ile ona kosztuje?? 10 tysiaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego na priv
to jakaś tajemnica ile kosztuje? Nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to tajemnica ale wiem co się ostatnio działo jak odpowiedziałam na to pytanie. Chce uniknąć niepotrzebnych dyskusji nie na temat. Chce się tylko dowiedzieć jak podoba wam się sukienka i nie chce żebyście patrzyły na nią przez pryzmat ceny czy metki bo to nieistotne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewe
Widzialam zdjecia Zia86 i ma racje. Nie wyglada na swoj wiek. Wyglada na taka kilka lat starsza. Niestey urody tez nie ma dziewczecej. Niestety nie jest zbytnio urodziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam czytam czytam
ma swój styl. :) będzie pasowała do reszty wesela- rozumiem, że motyw motylków nadal aktualny? chyba jest podobna do tej poprzedniej, tylko bez koła i z mniej gorsetowym gorsetem ;) pisałaś, ze będziesz miała na weselu dużo znajomych, oni na pewno znają wasz styl, więc wstrząsu wielkiego nie powinno być. byłam w zeszłym roku na 4 weselach (wiem, niektórzy więcej imprez zaliczyli) i muszę długo myśleć żeby sobie przypomnieć sukienki. oczywiście każda ładna, ale w zasadzie- identyczne. to co pokazujesz to suknia dla panny z charakterem, niebanalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1919
ta jasna- cudo :D zakochałam się w niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewe
Co do sukienek dodam, ze wszystko zalezy jaka masz figure. Ale jesli masz rozmiar 34 to bedziesz musiala sukienke tak poprzerabiac zeby cos biust pokazac. Na zdjeciach alicja ma piersi i ladnie to wyglada ale u modelki nie widac zadnego biustu wiec wyglada jak w za duzym worku co ja dodatkowo 'wyszczupla'. Duzo falban na biuscie nic nie da jezeli nie beda wystawaly kraglosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się z udrapowanym papierem toaletowym... Pierwsze zdjęcie lepsze niż drugie, ale za to drugie pokazuje, jak takie coś wygląda bez pozowania i układania fałd... Po prostu żałośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W ogole tego nie rozumiem :(
Zia powiem ci tak troche cie nie rozumiem masz 23 lata powinnas byc dojrzala zdecydowana smoadzielna pewna siebie kobieta powinnas ten slub brac dla siebie i dla meza powinnas miec swoje zdanie i byc przekonana o tym ze to co ci sie podoba jest wlasciwe a ty tymczasem z kazda pierdola pchasz sie na forum jak jakas dziewczynka zacznij zyc dla siebie a nie dla innych i nie pytaj o zdanie innych Nie masz przyjaciolki matki kuzynki siostry zeby ci ewentualnie podpowiedzialy?? jestes taka niedecyzyjna ze inni musza sie wypowidac czy poprpstu jestes narcyzem i musisz sie wszystkim chwalic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×