Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kosmetyczka-------

Skąd brać towar do sprzedaży w internecie?

Polecane posty

Gość kosmetyczka-------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupujesz w hurtowniach
ale w jakich to ci nikt tutaj nie powie;)bo jeste konkurencj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie znosząca upałów
Ale może ktoś po prostu wie i nie pracuje w konkurencji... hmmm też interesuje mnie ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie znosząca upałów
Jedno i drugie, jak mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka--------
Ale jak patrzyłam w hurtowniach to żeby coś kupić po hurtowej cenie trzeba mieć działalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczy że co
jak idziesz do hurtownii to musisz mieć papiery na to że masz firmę aby kupić hurtem? o co pytają, o regon czy jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka--------
Patrzyłam w hurtowniach internetowych.Trzeba było podać rodzaj działalności,NIP itp. Bez tego nie mogłam wejść na strone hurtową tylko na detaliczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak chcesz
sprzedawać w internecie bez działalności gospodarczej? przecież urząd skarbowy cię capnie:Oto bardzo ryzykowne. a mając działalnośc od razu płacisz składki i mimo, że masz obowiązki, to masz też prawa, np. do emerytury, do zasiłku macierzyńskiego, chorobowego itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie masz się podpisać
ale jest kwota wolna od podatku i chociaż tyle można by było dorobić a myślisz że ci wszyscy co handlują na allegro mają działalność?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jaki towar. Hurtowni jest cała masa, łatwo je znaleźć w necie, książkach telefonicznych, różnych targach. Można pokusić się o import, tyle że trzeba zgłębić procedury i koszty cła i odpraw w agencjach celnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goorskii
szukam strony , chyba niemieckiej - podobnej do allegro z towarami sprzedawanymi hurtowo na paletach kontenerach itd jesli znacie odpiszcie mi na maila , dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga65
no własnie skąd sprzedawcy z allegro biora towar??? bezposrednio od dystrybutora czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
http://www.salonb2b.pl/forum/ , nowe forum dla małego biznesu, darmowa pomoc księgowej, można w spokoju pogadać o wszystkim można też reklamować się za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuladd
zastanawiam sie nad wyborem firmy kurierskiej, chcialabym podpisac umowe i miec jednego dostawce, co myslicie o firmie Go Global 24, czy ktos z was spotkal sie z nią? proszę o info http://goglobal24.pl/sprzedaz-internetowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o firmę kurierską, to raczej nie bazuj na jednej ofercie. Ja sprawdziłam chyba z 10 firm, zanim wybrałam do współpracy firmę Riders. Jak dla mnie - mieli najlepsze warunki. Sprawdź ich - tutaj namiar http://riders.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×