Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ja też raczej nie lubię zapeszać, planuje coś z ubranek kupić w listopadzie, ale takie duże zakupy zrobię w styczniu, teraz nie mam przygotowanej szafki na ubranka, w styczniu przeprowadzamy sie do większego mieszkania i tam wygodniej mi będzie układać wszystko co kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus29 śliczna pościel, ja już też mam upatrzoną pościel dla naszego maleństwa, już kiedyś wklejałam link: wklejam ponownie - może którejś mamusi też się spodoba ta pościel i zdecyduje się na kupno: http://allegro.pl/12el-posciel-100x135-z-moskitiera-super-gratisy-i1217473136.html, ja kupię tą w misie na drabince kremowe:) fonia29 widziałam gazetkę z carrefour w necie ale niestety te ciuszki nie obowiązują w naszym carrefourze tylko w wybranych sklepach a szkoda bo też bym kupiła, ja bym chciała kupić kilka kaftaników i śpioszków teraz bo bosy już mam kilka sztuk:) zastanawiam się cały czas czy do wózka dla dzidzi lepszy będzie kocyk czy pościel? Wg mnie to chyba kocyk bo można nim owinąć maluszka a pościel to chyba mniej więcej taka gruba jest jak kocyk. Oglądałam tą pościel na allegro do wózka: http://allegro.pl/mamo-tato-posciel-do-wozka-50-wzorow-i1221025518.html. Jakie jest wasze zdanie w tym temacie? Zastanawiałyście się już nad pościelą czy kocykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziewczyny ale sliczna posciel wybralyscie, mi do wozka sprawdzil sie rozek, ktory uzywalam tez przy karmieniu na poczatku, potem wlasnie jako kolderka do wozka, no i kocyk oczywiscie, tylko ze dzieciaczki szybko sie poca pod kocykiem i dostaja potowek, ja nakrywalam tylko nozki kocykiem a na to rozek, zreszta to wszystko zalezy od pogody i rodzaju wozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zdecyduje sie taka pościel http://allegro.pl/11-el-posciel-135x100-z-aplikacja-trzy-gratisy-i1246956722.html w zestawie jest kołderka do wózka i jest rożek i poduszeczka do wózka, więc bede miała w czym wybierać a kolor pierwszy jasny piaskowy, do wszystkiego w pokoju będzie pasował :) ale małe mi się dzisiaj wierci w brzuchu....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaaa zakochałam się w tych mebelkach :) są super też się na nie zdecyduje, a jak ceny? wiesz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety wiem;( podaj mi coc chcesz a podam ci ceny ok bo mam cennik na kartce mam sklep ten 2 bloki dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z mebli to tylko łóżeczko będę kupować, gdyż dzidziuś będzie z nami w pokoju mieszkał, mamy mieszkanie dwupokojowe - salon i sypialnia - na razie musimy się pomieścić we troje a jak dzidzia podrośnie to mam nadzieję, że już nasz domek będzie stał:) Na razie zakupiliśmy działkę:) Ale mebelki śliczne:) Ja odstąpię dzidzi jedną szufladę w komodzie (ma 3 szuflady - akurat dla każdego po jednej) i półkę w szafie - na początek wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez mamy 2 pokoje ale za to spore nierobilismy sypialni wiec pokoj stoi pusty idealny dla bobasa i niechce do salonu dziecka pchac bedzie mialo spokoj i swok kont narazie na 50metrach nam starczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Ja jeszcze nic dla dzidziusia nie mam ale mam zamiar zacząć kupowac powoli rzeczy tylko czekam aż dostane pieniądze za l4. Wg mnie lepiej prędzej zacząć coś kupować, choćby właśnie ubranka bo pozniej kupic wszystko naraz to pieniędzy braknie... Wy już macie wszystko powybierane a ja nic... Kuzynka ma mi dać wózek i łóżeczko , musze się wybrać do Niej zobaczyć :) Mam nadzieje,że jak będę w poniedziałek na badaniach to dowiem się czy dziewczynka czy chłopczyk;) Zjadłam kisiel a po nim odrzu poczek i mam dość ;P:) Ja w carrefurze dawno nie byłam więc nawet nie wiem czy coś tam ciekawego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam taki cennik mebelków na samym dole strony http://www.olenka.net.pl/meblik.htm ilosiaaa spójrz proszę czy ceny są aktualne... mnie interesuje łóżeczko, komoda 90, skrzynia, i szafa 60 na początek wystarczy :) a ja odkładam kase na wszystkie rzeczy, mam nadzieje uzbierać tyle żeby na wszystko starczyło :) a co do mieszkanka to my też mamy mieszkanie 2 pokojowe i urządzone jako sypialnia i typowy salon, ale w styczniu przeprowadzamy się do 4 pokojowego i jeden z pokoików chce urządzić dla maluszka, a 2 pokojowe wynajmiemy więc też jakaś kasa za wynajem wpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć dziewczyny. Mam skierowanie do szpitala bo lekarzowi nie podobaja sie te zawroty głowy i omdlenia. Jutro ide a mąż juz stęka że sobie nie poradzi z dziecmi w domu. Głowa mi znowu pęka i zaraz zwarjuje. mam nadzieje że w szpitalu nic nie znajdą i puszcza do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaaa łóżeczko 120 Orchidea - dziekuje Ci bardzo :) mzebr to lepiej ze bedziesz pod opieka lekarzy, ale co mówił lekarz, co podejrzewa? bo skoro Cie skierował to chyba coś podejrzewa... może to jakaś anemia .... bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łożeczko 900zł :) mzebr trzymaj sie jestesmy z Toba bedzie dobrze napewno to nic powaznego buziaczki dla brzuszka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Leżałam sobie i głaskałam brzuch a tu nagle bum! Poczułam! Moje Maleństwo dało kukstańca Mamusi;) mzebr trzymam kciuki za Ciebie i Maleństwo, oby to nie było nic groźnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oRunia
Mzebr trzymaj się - jestesmy z Tobą! odezwij się jak tylko bedziesz mogła! dzisiaj najszybszy obiad świata - karczek w kapuście :) jedyne co sie robi to kroi kapuste :) a mniam :) macie jakieś sprawdzone, mało pracochłonne dania - bo jakoś leniwa jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
mi sie tez nie chce gotowac... ale najszybsze danie dla mnie to warzywa na patelnie +fitel z kurczaka. mam pytanie: jak liczycie tyg ciąży? czy jak jest np na usg 15t3d (15 tydzien i 3 dzien) to jest jeszcze 15 tc czy juz 16???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 16 tygodniu według usg w 15i 3 dni ale moj gin liczy 16 od miesiaczki wiec ja tez tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
ilosia jestesmy na tym samym etapie:) termin masz na 23 marca a ja na 22:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiih no tak własnie w tabelke zaglądalam:)) a kiedy masz wizyte teraz?? ja 14 w 18-tygodniu i podbno juz mi potwierdzi gin płec:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
ja mialam wizyte w ten wtorek nastepną mam za 4 tygodnie Bedzie to 19 lub 20 tc chyba tez juz zobacze co tam sie kryje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
ja sama nie wiem jak mam to liczyć... gin mi w karcie napisał tydzień temu w środe,ze jestem w 18tc więc był pewnie 17 i ileś dni a teraz wg kalkulatora na internecie jestem w 18 i 2 dniu. Ale powiem w poniedzialek zeby mi powiedzieli dokałdnie w którym tydoniu i dniu jestem ;) Widze,że dopada Nas wszystkie lednistwo jeśli chodzi o gotowanie;] Sama jeszcze nie wiem co dzis ugotuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ORUNI
w piatek sie nie je sie miesa,raz w tygodniu chyba mozesz ugotowac rybke? albo cos bezmiesnego .To grzech jesc miesiwo dzs! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Ja już prędzej tą stronke znalazłam;) Mi wychodzi 18 tygodni i 2 dni :) a termin porodu wg tego to 27.02 a wg usg co mi robili to 4-6.03 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny byłam dziś w Biedronce jak wczoraj wam pisałam i kupiłam zielone body dla maluszka, 100% bawełna, ale powiem wam, że zbytnio wyboru nie było dla noworodków - tylko body w różnych kolorach i rozmiarach, ale za cenę 3zł/szt. kupiłam to co mi się najbardziej podobało chociaż mam już kilka body:) A na obiad robię dziś placki ziemniaczane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×