Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

lidian ja to mysle ze herbatka z cytrynka i soczkiem malinowym, czosnek i cieple ubranie wystarczy;-) Ja przynajmniej nie stosuje narazie nic ale chetnie zobacze co wy stosujecie i moze odgapie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karteczka315
ja też boję się przeziębienia tym bardziej że w pracy mam kontakt z ludźmi no i jeżdżę często autobusami a to jest jeszcze gorsze bo sporo osób kicha i kaszle a droga ucieczki ograniczona :). Ale popijam wodę z miodem i cytryną wieczorem a nastawioną rano i miód do herbatek owocowych przestudzonych! jakoś na razie się trzymam choć jest mi ostatnio trochę zimno i muszę pomyśleć o cieplejszych ubraniach. Najgorzej ze znalezieniem jakiejś kurtki w której można by przechodzić zimę i jakoś wyglądać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie kurtki zadnej nie kupuje gdyz nie wiem ile urosnie mi brzuszek;-). Poki co nie rozgladam sie tylko bede chodzic w tym co mam z tamtego roku....dopóki sie bede miescic mam problem z glowy a potem zobaczymy....:-). Natomiast zastanawiam sie nad butami, gdyz nie wiem ile bede mogla chodzic na obcasie....i stwierdzam ze 2 pary musze kupic na zime...jedne plaskie drugie wysokie. Nie lubie plaskich ale nie bede miala wyboru;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----------------WIEK---------MIASTO------------- -------------TERMIN ewka4127.............24........Szczecin........................28.02.11 tahitiana...............23..........podhale ......................28.02.11 Nassani.................26......Piastów(pow.pruszków). .....28.02.11 x 2 Milutek.................23...........woj.śląskie..... ..........28.02.11 x 2 ja tez marzec 2011..31..........Wejherowo...................1. 03.11 ja też marcówka.....29.....zachodnio-pomorskie............1.0 3 .11 madzia_ ...............25.........świętokrzyskie.................1 .03.11 Paulka_Paulka.......30............Radom................ .........01.03.11 Shastraa...............26 ............Łomża.......................2.03.11 Upsy ...................26..........woj.podlaskie............... ..2.03.11 Historynka............23............Kraków........... ...........03.03.11 elwir_a...............32............Warszawa......... ...........03.03.11 Andzia .................24.........Kraków.................. ........4.03.11 jestem jestem........27.........Rzeszów..........................4 .03.11 Magda_1980.........30...............łódzkie....... .............04.03.11 ewelunia21............24...........Skierniewice. .................5.03.11 mooniśka.............25...............Niemcy........ ...........05.03.11 Cymbałka..............26.........Wejherowo.......... ............6.03.11 Kathaya.................23............Jastrzębie Zdrój.............06.03.11 sonka78...............32........Dąbrowa górnicza..................7.03.11 Agawa_Agawa........37...........Poznań.............. ............8.03.11 ewelona................29........świętokrzyskie.... ...............9.03.11 katia 30...............28...........Żary(lubuskie)........... ......10.03.11 szczęśliwa78.........32..............WLKP.......... ..............12.03.11 puszek666............30.............Carlow IRL............12/13.03.11 x2 single_mama.........28................Dublin........ ..............14.03.11 fonia29................33...........Wawa................. ..........14.03.11 Betty82..............28............Wielkopolska......... ........14.03.11 Jacobs.............23........wielkopolskie............ ...........15.03.11 Eli122.................27............Wielkopolska. ...............poł.marca melonik85.............24.............lubuskie...... ................17.03.11 Agniecha8087.......23........Slask->Rybnik............ .......18.03.11 ORLLA.................28.............Belfast......... ...............23.03.11 ila78....................32..........Wieruszów(łód zkie)..........21.03.11 kalina...................22...........śląsk.......... ............ .21.03.2011 Nestea tropica.................................................. .....23.03.11 malwka85.............25..........Ruda Śląska......................23.03.11 ilosiaaa...............25..............Płock............ ............23.03.11 kasia1919.............24............Katowice....... ...............24.03.11 drunia.................23...............Łódż......... ................24.03.11 dorcia80..............30...............Wwa............... ......ok.24.03.11 swem..................33............dolnośląskie... ............ok 25.03.11 mzebr.................28.............Białystok......... ..........25.03.2011 anka87................23..............Wieliczka..... ..............26 .03.11 oRunia................33..............Gliwice............ ..........26.03.11 kropeczka2011.....23.........podlaskie................... . ....27.03.11 dani_83...............27..............kuj-pom.......... .........27.03.11 Dane w tabelce:)to moje drugie dziecko z pierwszym sie troche pospieszylismy i Janek ma dziś 7 lat:) widze że nawet jest ktoś z Belfastu:) pracowałam tam kiedyś:) widzę że część z was pracuje:) fajnie macie bo mnie szczerze mowiąc szlag w domu trafia:) M w pracy Jasiul w szkole:) Dom wysprzatany, obiad ugotowany, pranie zrobione, magisterka prawie dopięta na ostatni guzik i nie mam co robić:) wózek już nawet wybrałam juz wszystko wiem gdzie urodzę jak przestawimy meble w sypialni heh i znów się nudzę..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Wyszłam ze szpitala na całe szczęście. Co za konowały są w moim szpitalu???? trzymali mnie 4 dni i zrobili tylko jedno badanie krwi i nawet lekarz mnie nie zbadał. Dalej nie wiem co mi jest. Jeden z nich powiedział że mam pójść do neurologa oczywiscie sama. Kurcze to po co ja leżałąm w szpitalu. Nawet konsultacji nie zrobili i kazali tylko mierzyc ciśnienie. Szlak mnie trafił i się wypisałam zwłaszcza że na sali miałam 2 dziewczyny które w 15 tyg miały wywoływany poród bo dzieci nie żyły. Nigdy więcej !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karteczka315
jestem jestem! - zauważyłam że jesteś z Rzeszowa i masz termin wtedy co ja (tzn ja 5.03). Bardzo mi miło. może się gdzieś akurat przypadkiem spotkamy. Ja co prawda mieszkam poza Rzeszowem ale tu pracuję i chodzę do lekarza. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karteczka315
NICK-----------------WIEK---------MIASTO------------- -------------TERMIN ewka4127.............24........Szczecin.................. ......28.02.11 tahitiana...............23..........podhale ......................28.02.11 Nassani.................26......Piastów(pow.pruszków). .....28.02.11 x 2 Milutek.................23...........woj.śląskie..... ..........28.02.11 x 2 ja tez marzec 2011..31..........Wejherowo...................1. 03.11 ja też marcówka.....29.....zachodnio-pomorskie............1.0 3 .11 madzia_ ...............25.........świętokrzyskie.................1 .03.11 Paulka_Paulka.......30............Radom................ .........01.03.11 Shastraa...............26 ............Łomża.......................2.03.11 Upsy ...................26..........woj.podlaskie............... ..2.03.11 Historynka............23............Kraków........... ...........03.03.11 elwir_a...............32............Warszawa......... ...........03.03.11 Andzia .................24.........Kraków.................. ........4.03.11 jestem jestem........27.........Rzeszów..........................4 .03.11 Magda_1980.........30...............łódzkie....... .............04.03.11 ewelunia21............24...........Skierniewice. .................5.03.11 mooniśka.............25...............Niemcy........ ...........05.03.11 karteczka315........28...........Rzeszów.....................05.03.2011 Cymbałka..............26.........Wejherowo.......... ............6.03.11 Kathaya.................23............Jastrzębie Zdrój.............06.03.11 sonka78...............32........Dąbrowa górnicza..................7.03.11 Agawa_Agawa........37...........Poznań.............. ............8.03.11 ewelona................29........świętokrzyskie.... ...............9.03.11 katia 30...............28...........Żary(lubuskie)........... ......10.03.11 szczęśliwa78.........32..............WLKP.......... ..............12.03.11 puszek666............30.............Carlow IRL............12/13.03.11 x2 single_mama.........28................Dublin........ ..............14.03.11 fonia29................33...........Wawa................. ..........14.03.11 Betty82..............28............Wielkopolska......... ........14.03.11 Jacobs.............23........wielkopolskie............ ...........15.03.11 Eli122.................27............Wielkopolska. ...............poł.marca melonik85.............24.............lubuskie...... ................17.03.11 Agniecha8087.......23........Slask->Rybnik............ .......18.03.11 ORLLA.................28.............Belfast......... ...............23.03.11 ila78....................32..........Wieruszów(łód zkie)..........21.03.11 kalina...................22...........śląsk.......... ............ .21.03.2011 Nestea tropica.................................................. .....23.03.11 malwka85.............25..........Ruda Śląska......................23.03.11 ilosiaaa...............25..............Płock............ ............23.03.11 kasia1919.............24............Katowice....... ...............24.03.11 drunia.................23...............Łódż......... ................24.03.11 dorcia80..............30...............Wwa............... ......ok.24.03.11 swem..................33............dolnośląskie... ............ok 25.03.11 mzebr.................28.............Białystok......... ..........25.03.2011 anka87................23..............Wieliczka..... ..............26 .03.11 oRunia................33..............Gliwice............ ..........26.03.11 kropeczka2011.....23.........podlaskie................... . ....27.03.11 dani_83...............27..............kuj-pom.......... .........27.03.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jak mija popoludnie?? :) ja szukalam tej wagi i nie mam na zdjeciach.. moze ktos mial racje piszac ze to zalezy od maszynki :) co do kurtek zimowych ja sprawilam sobie w HM panczo teraz jak bylismy w Polsce.. takie biale z frndzelkami i jest naprawde super.. nie wiem na jak dlugo mi sie przyda ale grzeje przeokropnie.. :) chociaz u mnie chyba nie jest az tak zimno jak w Polsce.. siedze sama w domku bo moj znowu pojechal do czwartku w delegacje.. ale dzisiaj ma mnie odwiedzic sasiadka wiec pewnie nudzic sie nie bede.. jestem gratuluje brzuszka :) i witam nowe kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie nie kupuję kurtki, mieszczę się jeszcze w kurtkę którą kupiłam na wiosnę jesienno/wiosenną a w zimową powinnam na początek też się zmieścić bo jest trochę luźniejsza, pomyślę może o zakupie nowej większej bliżej gwiazki. Dziś dostałam pierwsze chorobowe z ZUSu za półtorej miesiąca bo tyle czasu trwało aż mój pracodawca oddał papiery do ZUSu i powiem wam, że dostałam w przeliczeniu na miesiąc więcej kasy niż bym pracowała o około 150zł więcej niż wynika z umowy, ale myślę, że to przez to, że czasami w ciągu ostatniego roku były nadgodziny i wówczas podstawa była wyższa a oni liczą średnią z ostatnich 12 miesięcy. Dodając jesczze do tego, że jak jeździłam do pracy to wydawałam 300zł miesięcznie na paliwo na dojazd to będę jakby 450zl do przodu co miesiąc:) Dziewczyny prawie wszystkie piszecie, że czujecie maluszki w brzuszku - ja natomiast jeszcze mojego nie poczułam, to moja pierwsza ciąża - 18tydzień więc wiem, że jeszcze mam czas około 2 tyg, ale jestem osobą szczupłą a szczuplejsze osoby podobno szybciej odczuwają. Dziś byłam na badaniach moczu bo miałam bakterie i lekarz zapisał mi furagin i wit. C, jutro odbieram wyniki - mam nadzieję, że będzie ok z wynikami. Idę jutro też po kolejne zwolnienie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina :) nie masz sie co martwic te ruchy na poczatku sa tak delikatne ze prawie nie odczuwalne.. najlepiej polozyc sie na pleckach i czekac :) tak moj maz ostatnio zostal skopany przez maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
ja sobie popijam jak narazie herbate z cytryną;) nie wiem czemu ale zawsze po niej mi niedobrze ale cóż wytrzymam... Chyba faktycznie zależy to od sprzętu, u Was pisze ile ma dzidziuś cm a u mnie nie za to pisze waga... wszystko powinno być takie same:P Ahh Ci faceci, Oni odrazu by chcieli wszystko dokładnie widzieć... my kobiety potrafimy sobie wyobrazic co widzimy... chociaż przyznam,że mój Mąż wszystko widział na 1 usg ,nawet wiecej odemnie bo facet nie odwrocil do mnie monitora;/ Niestety dzisiejszy dzień jest dla mnie fatalny... Mąż leży w szpitalu, nastraszyli mnie na pogotowiu, rozbeczałam sie im tam i nie umieli mnie uspokoić... teraz przyszłam zregenerować siły poprzez zjedzenie obiadu, odpoczne sobie i spowrotem do Męża... Nie spodziewałabym się,że tam trafi, nigdy nie choruje a tu bum;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty82
Dziewczyny...jestem po wizycie...wiem,że maleństwo rośnie, ma paluszki u rączek, stópki,żołądeczek i serduszko bije...a co płci... to maleństwo nie bardzo chciało pokazać co tam ma między nóżkami....w pewnym momencie lekarz stwierdził,że obok pępowiny coś tam małego "dynda" więc stawiałby na chłopaka...ale, że nie jest o pozycja by był upoważniony by określać płeć....ach co za psotnik z tego naszego dzidziusia...:) dziewczyny....hartujecie sutki?jak to robicie? ja masuję sutki gąbką do masażu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oRunia
tuethe bądz dobrej myśli! i daj znać co z mężem! ja właśnie wróciłam od gina :) dzidziuś rośnie i waży 215g :) i jest duuuży jak na 15 tc :) no ale ja jestem wysoka i mój małż też więc ;) w każdym bądz razie wg miesiączki jestem w 15 tc a wg usg w 16 i 2 dni - no i czego tu się trzymać :) ale wiecie że zeszłam prawie dziś ze śmiechu, bo młody siedział sobie po turecku i miał rączki założone za głowę :) cały tatuś :) i teraz już jestem przekonana, że to będzie chłopiec!!!! chociaż ja marzyłam o córci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oRunia nic się nie martw...dzieciaczki w brzuszku są naprawdę róznej wielkości i wagi. Ale jeśli lekarz się nie zaniepokoił to Ty też się nie zamartwiaj. W internecie piszą przeważnie wymiary i wagę orientacyjnie i w żaden sposób nie jest to norma zadna. Ja też czasem kombinuję czy wszystko jest ok jak się tak naczytam w necie róznych informacji...i niepotrzebnie się denerwujemy. Takie to juz są te polskie mamusie nadopiekuńcze(nawet zanim jeszcze dzidziuś jest na świecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się zaś ubzudarało że mój maluszek jest za mały...18 tydz. 2 dni i ma 12,31 cm. ..ale dam mu czas żeby urósł, ma jeszcze kilka miesięcy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
hartowac sutki? nie pomyślałam o tym... Mąż ma wrzody na żołądku... miał robioną gastroskopie i powiedzieli mu,że myśleli ze będzie to gorzej wygladac... jak wychodziłam dostał 4 kroplówke, nie może jeść ani pic... a na lekarza sie oczywiście nie doczekałama a nie miałam siły iść do dyżurki, jutro i tak tam pójde,żeby dali mi kartke,że w szpitalu leży... fatalnie czuje się po dzisiejszym dniu... mam nadzieje,że szybko go wypuszczą i że będzie w domu regenerować siły... Parze sobie herbatke sypaną o smaku poziomki;) Teściowa mi kupiła poziomkową i bananową- babka w sklepie powiedziała,że nie powinny mi zaszkodzic;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam sobie kremik firmy ziajka do sutkow i do brzuszka bo mialam z rossmana ale wyszlo mi uczulenie;/ a swedzi mnie skora na brzuchu i persiach wiec znaczy ze sie rozciaga i powiem ze jestem bardzo zadowolona ;p testowalam tez detektor TETNA ktory kupialm i slychac serduszko i wogule nagralam i puscilam mamie to sie poplakała hihi warto zakupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
ja też kupiłam detektor i srednio jestem zadowolona... jak załączyłam pierwszy raz delikatnie usłyszałam serduszko, potem jakby bateria padła i wszystko przestało działac. Wkurzyłam sie ze mnie na allegro w ciula zrobili. Potem mężowi zapodałam, bateria "wrócila" do normy ale nie słyszeliśmy serca już tylko bulgotki same. Spróbuję za pare dni ale chyba nie ufam temu sprzętowi do końca... ilosia a ty uslyszalas od razu serce???i jak myślisz czesto mozna tego uzywac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kochana musiałam poszukac bo moj Dzidziol to biega po mnie ;p ale słyszałam wyraznie wiesz ja tak 2 razy w tygodniu chce tak po 2 minutki max tylko dla pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Maż dzownił... lekarz u Niego byl i ma wrzód dwunastnicy,który leczy się szybko i bezproblemowo... kamien spadl mi z serca. Będę mogła spokojnie spać. Ja tam detektora nie kupuje Kupie sobie te kremy jak będę na mieście;) Klade się do łożka bo jestem zmęczona, dobrej nocy dziewczyny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki z detektorami wszystko rozumie ze kupilyscie ale skad wiecie gdzie w brzusku znajduje sie serduszko maluszka moj gin mial problem zeby je zanalesc zeby bylo wyraznie a wy potraficie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
no wlasnie zalezy jak sie ulozy dziecko pewnie. Za pierwszym razem znalazlam szybko (jezdzisz po brzuchu i nasluchujesz), za drugim juz nie znalazłam:) albo pupe wypiął albo mi nie wyszedl pomiar:) to taki gadzet średnio potrzebny ale ja tam wole sie czasami upewnic po moich przejsciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karteczka315
jestem jestem! ja mam zamiar rodzić w Strzyżowie bo na terenie tego powiatu mieszkam i jakoś tak tam czuję się bardziej u siebie ale jeszcze zobaczymy. Do lekarki chodzę na Podpromie do T. Wójcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka to zalezy od lekaza i sprzętu moj gin znalazł po kilku minutach w 14 tygodniu takim detektorem bo dziecko jest małe owszem tez mi zajelo to chwilke ale znalazlam za 2 razem było ciezej było słychac ale mniej dla mnie to pewnosc ze jest ok. tez jestem po przejsciach bo poronilam i dla mnie to takie upewnienie ze dziecko tam jest i ma sie dobrze uspokaja to mnie i tyle. napewno im bombelek wiekszy tym łatwiej bedzie nam go słyszec potem jak sie zaczna ruchy dziecka (17 tydzien jeszcze nie czuje) to bede je sprawdzac gdy wyda mi sie ze jest ich zamało lub wcale np w 25tygodniu dla mnie to kwestia bezpieczenstwa i tak juz nadszarpnietej mojej psychiki po poronieniu bo nadal niemoge sie z tym uporac moje dziecko urodzilo by sie 11kwietnia 2010 a go zemna niema.byc moze to tylko gadzet tak ale dla mnie wazny dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia ja nie neguje ze kupilyscie ale jestem pod wrazeniem ze potraficie znalesc chociazby dlatego zemoj gin powiedzial ze w tym czasie ciazy co jestesmy serduszko maluszka jest wielkosci mniej wiecej jak owoc czeresni i moze byc ciezko go znalesc w calym brzusiu:) przykro mi ze mialas takie doswiadczenia i wierze ze doczekasz sie upragnionego maluszka , zreszta jak my wszytskie . trzeba byc dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za słowa otuchy owszem troszke mialam stresa jak niemoglam znalezc bo jak pisalam dzidzia biega po mnie jak gazela po sawannie i jak juz zlapie i czekam chwilke to zaraz zmyka i znowy latania po brzuchu ale to jest taki dzwieki ... az mi łyz lecą na samą myśl:) kurde mam ochote tylko na słone zeczy a zaraz potem na słodkie;/ jak lubilam miesko tak niemoge patrzec:(( niewiem co jest byłam pewna ze bedzie synus ten matczyny instynkt;p a teraz hmm zdaje mi sie ze dziewczynka:) chłopiec byl by IGOR a dziewczynka hmm pojecia niemam:( kupiłyscie juz cos dla dzieciaków??? ja wczoraj dostałam pojemnik na pieluszki tomme tipe od kolezanki na 108 pieluszek zurzytych;p powiedziala ze wogule zapach sie niewydostaje ani bakterie:) napewno sprawdze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×