Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Hi hi widzę że żyrafy górą :) My z M byliśmy oglądać łóżeczka i zdecydowanie kupujemy to z allegro z żyrafą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lozeczko dostalam od kolezanki i juz lezy pod lozkiem i czeka na swoj czas, boze jak mi sie nudzi masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA, super, że zdecydowaliście się :) a które z żyrafką, bo sporo ich jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kotlety usmażone wkładam do piekarnika, więc jak mąż wraca to są ciepłe :) a smaże też na jutro hurtem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety piekarnik mam na szafie w pokoju sama go nie sciagne bo ciezki a w kuchni sie nie zmiesci dopiero jak kupie kuchnie to moze sie miejsce dla niego znajdzie, a tak juz mi sie marzy ta kuchnia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem to jest słodkie szczególnie ten misio w czapce i cena też dość przystępna dzięki za link . Jak dobrze że jesteście laseczki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula ten jest starsza wersja hybrydowego z e slimaczkiem np. roznia sie podstawa bujaczka i oparciem na stopy widzialam je na zywo i przynam ci ze jest do bani zdjecia piekne na allegro ale w zeczywistosci sie rozczarowałam:( ten BĄBELEK jest jak napisalas do 18 kg i płozy ma trwalsze rowniez go ogladalam w sklepie i wart jest swoich pieniedzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA, na pewno będziesz zadowolona z łóżeczka, co jak co, ale przepiękne to ono jest :) no i gratuluję zdolnego męża skoro komodę dam zrobi. Mnie się obydwa leżaczki podobają :) ILOSIA, zobacz jaką fajną pościel znalazłam do karuzelki z rybkami i mebli http://jezyk.redcart.pl/templates/images/thumb.php?file=templates/images/products/30/301a287849e5d0d29245e539572ffc48bc.jpg&x=700&y=600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee.... to jest obrazek z pościelą firmy Fornetti :) Ja go otwieram i jest wszystko ok, mnie żaden antywirus nie odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, że działa :) ILOSIA celuje w tym morski, kraby, rybki itp. i jak zobaczyłam tą pościel to odrazu o niej pomyślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju kochana jestes ale cudnaa:)) i pasuje misio podróznik jak wybiore kolekcje podróznik z meblika i krabik jak kolekcje ocean:)) ale jakos te reybeczki przemawjaja za mna;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam, że ci się spodoba :) a dotykałaś kiedyś pościel tej firmy? jest boska :) ciepła, porządna, nie prześwituje i plus ogromny z ochraniacza wyjmuje sie elementy (tam jest zamek) i później po praniu dalej wygląda jak nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy i te żyrafy, hehe ;) Wszędzie ich pełno;) przyznam,że jak nudziło mi się na lekcjach w szkole to koleżanki dawały mi swoje zeszyty i malowałam to co bylo na okładkach, własnie takie żyrafki, słoniki, konie, świnki itp;) zawsze miałąm z tego ucieche;P BYliśmy na grobach i odrazu Ciocie odwiedziec... masakra, juz sie korki zaczynają... A do tego Szwagierka z Mężem i Szwagrem przyjadą grać w coś tam ale ja już Mężowi powiedziałam,że nie mam zamiaru siedzieć na podłodze i grać tylko będę sobie leżeć z laptopem i nie chce słuchać żadnego marudzenia,że z nimi nie gram. Jakos tak słąbo się dzisiaj czuje... plecy mnie strasznie bolą... Macie już problem z normalnym wstaniem z łóżka? Ja się już musze podpierać... A i przezytałam,ze powinnyśmy już leżeć z nogami w górze więc mam sterte poduszek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bardzo plecy bolą w okolicy lędźwiowej :( zawsze zmieniam pozycję, bo jak dłużej poleżę to mnie zaczyna boleć. Ja mieszkam blisko cmentarza i dziś nie miałam gdzie zaparkować przed własnym domem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo...jak wstaje to sie przekrecam najpierw na bok bo mnie brzuch ciagnie jak wstaje z plecow do siadu...tak na prosto. Wiec nawet juz nie probuje inaczej:) ....na boczek i wtedy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki a ja jak poleze troszke a chciala bym wstac to kaplica bo jak rusze nogami to juz kregoslup boli ale mialam juz z nim problemy przed ciaza wiec nie wiem co bedzie pod koniec.a i strasznie mnie pecherz boli szczegolnie w nocy jak wstane i juz sie wysikam sama nie wiem dlaczego , ale tlumacze sobie ze malemu poduszeczke oproznilam wiec boli heheh, bo chyba na nim lezy bo sikam co chwilke po troszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen to my z zaparkowaniem mamy problem codziennie... naprzeciwko domu szkola a do tego jeszcze przychodnia. I gnoje maja gdzies,ze na prywatnym chodniku jest zakaz parkowania. Juz nieraz była chaja i chcieli wpiernczyc Mężowi bo kazał im gdzies indziej stanac;/ Za niedlugo będę opony przebijać, moze wtedy się naucza;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie byl podobny problem ale z brama bo nikomu sie nie chcialo jej zamykac a co za tym idzie ludzie sobie do nas wjezdzali zeby zawrocic bo uliczka waska i mamy cala droge rozjezdzona .wkoncu moj mezus sie wkurzyl i zrobil zamykanie czasowe ze sama sie zamyka po minucie od otwarcia:)wczesniej tez problem byl z pilotami bo nie kazdy ma wiec trabili na babke a ta jak kretyn leciala na szybko zeby brame otworzyc wiec problem tez rozwiazany bo moj zrobil przycisk do otwierania bramy.wiec jak juz bez problemu sie otwiera i zamyka to znowu jest problem bo ten kto nie ma pilota musi z auta wysiadac zeby otworzyc brame .sami sobie problemy stwarzamy ale coz zrobic samo zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej nikt Wam juz nie wjezdza.. Najlepsze jest to,ze rodzice przyjezdzaja po dzieci samochodem a maja 5 minut na nogach ale cóż wygoda ;/ i jak sie tu nie denerwowac? Ładne te prześcieradła, łóżeczka... Ja będę kupowac wszystko w nowym roku bo teraz mi nie dadza;/ moge jedynie ubranka kupowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×