Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

tak sobie myśle ta niespodzianka może i bylaby lepsza - bo w koncu niespodzianka - chce pierwsze ubranka i akcesoria kupowac w neutralnych kolorach, nie planujemy drugiego dziecka na razie ale na pewno kiedys bedzie a czy ja wiem czy wowczas bedzie mnie stac zeby wszystko nowe dla drugiego kupic - a tak juz po pierwszym zostanie:) Ach z drugiej strony ta okropna ciekawosc... Dzis mam wolne z pracy dlatego moge sie poudzielac na forum:) A jak Wasze maluszki? Moj co jakis czas daje o sobie znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
elwr_a strona www.euphory.pl ale kurki tej co ja kupiłam nie ma...najwiekszą zaletą jest mozliwość regulacji...może inne modele tez mają...a kupiłam w zwykłym małym sklepie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Gaja od rana się rusza, czasem w nocy też czuję jak wstaję do wc i sie kłade i tak w ciągu dnia się rusza, najlepiej czuję jak siedzę albo leże, ale generalnie cały dzień przypomina mamusi i tatusiowi, że jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
ilossia to szkoda:) ale dobrego wyboru dokonalas, swietne są te wózki. A ja w koncu jakies imię biorę pod uwagę bo do tej pory nie mialam typu zadnego a więc jak mąż zaakceptuje to bedzie Łucja. Takie uniwersalne... Dużo jest ładnych imion ale wiele ładnie brzmią tylko w skrócie, a jak sobie wyobraże jak moja córka ma 19 lat i przedtsawia sie chłopakowi np Antonina to az mnie skręca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko,odnosnie twardnienia brzucha ;). Czujecie to twardnienie bez dotykania brzucha,czy pod naciskiem palcow jest jak kamien,a powienien byc twardy ale w miekkim sensie :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
ja czuje ale jak dotykam. Ewentualnie jeszcze w nocy ale to przez pęcherz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zazwyczaj jak twardnieje to tez boli wiec jak sprawdzam to wiem ale wtedy aplikuje sobie luteine i puszcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ihhi kolejny raz nasze wybory sie nakładaja;p bo ja dosłownie taka sama chce;p hihih Lidian no ja niebyłam przekonana:) do niej tzn do gondoli owszem bo jest ładna spora a wozek lekki no ale spacerówka hmm kubełkowa nio niewiem czy jej uzyje ale jak doradziła mi Sue oddałam nowy wozek kase zaoszczedze siostra naprawde w dobrym momencie go przywiozla niechciała pieniazków i potem mam z nim zrobic co chce;p byle zeby juz jej go nieoddawac. KURTECZKE tez kupiłam w BUTIKU granatowa długa taka do kolanek 100zł kosztowała b sa przeceny ale wzięłam L bo M byłaidealna wiec jak urosne to bedzie za mała były tez inne kolorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA bardzo się cieszę , że ci sie podoba :) wybrałam tą, bo nie ma ostrych kolorów i może grać bez całej tej karuzeli. Misie są prześliczne, miękkie i ma pilota :) będę chciała tą karuze kę melodię przykładać do brzuszka, ay maluch oswoił się z dźwiękiem, jak później sie urodzi będzie kojarzyć tą melodię i uspokajać sie przy niej. Jeszcze plusem jest, iż można ją złożyć i ustawić jako lampkę nocną bez misków i wstążeczek, wydaje mi się, że to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no owszem bardzo dobry:) widziałam na allegro taka jak misie tylko z motylkami wersja dla dziewczynki ale równie delikatna jak misie wszystko jednakowe jak misie ale dodano róz i motyle rownie super masz dobry pomysł z tym przykładaniem do brzuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! BYłam z Mężem na kontroli, we wtorek wraca do pracy;/ myslałam,ze mu przedłużą l4 do gastroskopi ale nie.. On się cieszy a ja nie bo znowu pół dnia będę sama w domu. Mam nadzieje,że go nie wkurzą odrazu bo pozabijam... Suelen fajna ta karuzela;) Tez kupie,kiedys tam;) Mzebr jestem tego zdania co jestem jestem... lepiej po bracie nie nazywaj dziecka, będą wracały wspomnienia... Inwazja to mi proszki, pasty it nie przeszkadzały, nie moglam wejsc do kuchni bo mi śmierdziało wszystko a w sklepie jak przechodziliśmy koło mięsa to był dramat, Mąż musiał prędko do domu mnie zawozić,żebym zdąrzyła do łazienki;/ Karolina_r22 mnie by ciekawośc zerzarła! Jednak jak chcecie neispodzienke to musicie wytrwac do konca w niewiedzy czy chłopczyk czy dziewczynka!;) Orlla czuje jak mam twardszy brzuch jak dotykam i jak dużo pochodze albo coś przeniose... ale wtedy sie klade, glaszcze i odrazu mięknie;) Ale jestem głodna! Zjadłam 2 bułeczki a teraz wziełam następną bo Mąż nie umie juz zjeść... Masakra;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oRunia
cześć dziewczyny ja tak na szybko z doskoku - ale bede miała czytania jak juz z wyraz wstanę :) wczoraj znowu byłam u gina - mam już założony krązek - brzuch dalej twardy jak skała i mam normalnie porodowe skurcze ;( jestem w stanie je liczyć ... no i tablety co 4 godziny i wczoraj doszło do tego relanium 5 hm... nie ma ja sobie poćpać ... boje sie że mój dzidziuś ma meeejdejjjj ale to jedyny sposób zeby powstrzymac skurcze boje sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwira..... nic sie nie martw, ja tez nie mam jeszcze nic oprocz kilku ciuszkow:). Po odebraniu wynikow ktore okazaly sie SUPER w normie:) postanowilam isc na zakupy i......kupilam Miskowi kocyk taki grubszy, mieciutki i jasniutko niebieski, bardzo milusi- do wozka....UWAGA:D.....z zyrafkami:D:P i jeszcze dokupilam malutkie buciki;) karolina_r22 moi rodzice poznali wlasnie tak plec naszego Miska:)....mama czekala ze zobaczy wnusie a ja zrobilam klatke stop by mogla zobaczyc co tak naprawde jest miedzy nozkami:D....i reakcja baaardzo smiesznaaa:D....naprawde:)...usmialismy sie we czworke:D. Takze pomysl super. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja_P
Witam, Zagladam tutaj po raz pierwszy. Jestem w 22 tygodniu i mam termin na 8 marzec. Chcialam zobaczyc czy sa tu jakies mamy z wroclawia lub okolic? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to na prawdę coś fajnego kupiłaś, ja mam też kupiony kocyk ale kolorowy:) Do wózka chyba kupię osobno pościel ale jesczze popytam jak to w praktyce wychodzi czy lepiej kocyk z podusią czy pościel, w końcu i tak się zrobi ciepło a kocyk można używać nie tylko do wózka, a pościel raczej się nie przyda do niczego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM prześliczny kocyk :) Ja nie wiem, na który się zdecydować bo tyle ich jest. Niesamowita jesteś z tymi żyrafkami :) A tu coś z żyrafą :) http://mstoys.pl/allegro/zabawki/z0028a.jpg http://www.iv.pl/images/54911873450432488462.jpg a czytałaś może o tej zabawce żyrafa-Sophia ? w wielu gazetach ją opisują i polecają mamy http://allegro.pl/oryginalna-zyrafa-sophie-vulli-breloczek-gratis-i1284933859.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA, miała dylemat czy misie czy rybki :) bo są słodkie i mają śliczny wzór wyświetlacza :) INWAZJA, z tej pieluszki co pokazałaś to jest cała pościel chyba w kolorze róż, ecru i błękit. Na zmianę planuję zakupić ecru żyrafki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestescie:P....jak i moje żyrafki:P:D..... musze uciekac teraz bo od rana nic nie zrobilam:P. Mam jeszcze 2 godzinki by cos ugotowac i posprzatac:P zanim moj M wroci:P.....kurcze...tyle roboty....ech...:D pa. odezwe sie potem:) buziole:) aaaa i ktoras mi zrobila smak na kiwi wiec sie nie obylo bez zakupienia ich:D....az caly koszyczek;)....ciekawe czy moj Misiek lubi kiwi;)....bo gruszki wiem ze tak;) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłam pomarańcze, ale sie jeszcze do nich nie zabraliśmy z Natim :) spokojnie wszystko przed nami... ide za radą JESTEM troszkę posprzątać, bo mi mąż wróci i zrobi wielkie oczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie sa sliczne jedna i druga;d ihihih ja tez ide bo M nam łomot sprawi jak obiadku niebedzie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inwazja ja dzis tez kotlety ale czekam na sygnal od mezusia ze jedzie zeby zimne nie byly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×